Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER CMIM APARTAMENT NE SHITJE

Myslym Shyri | 99.5 M2 | 105.000 Euro

Rikonstruksion ne vitin 2013 me super izolim tarrace dy shtresa katrama dhe dy shtres...

Botuar më 15/03/2023
105.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE +POST PARKIMI NE ALI DEM TEK KOMPLEKSI MANGALEM NE TIRANE (ID 41211174)

Ali Dem tek Kompleksi Mangalem | 83 M2 | 95.800 Euro

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 83m2 (77 m2) neto, kati 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte bosh ,vec kuzhina me kundrabufe , organizohet ne nje sallon te bollshem, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon dhe korridor shperndares te dhomave. Orientimi me diell. Mundesi e mire investimi. Apartamenti shitet bashke me nje post parkimi nentoksor 25m2. Cmimi 95.800 euro, 83 M2, Property ID : 41211174 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/03/2023
95.800,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - AIR~ALBANIA

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TE AIR ALBANIA | 136.7 M2 | 450.000 Euro

Shitet super apartament i tipologjise 2+1 me vendodhje te stadiumi Air Albania.Rezidenca eshte e pozicionuar ne nje nga zonat me prestigjoze dhe shume afer qendres se Tiranes dhe Parkut te Liqenit.Apartamenti eshte me sip.136.7 m2. Organizohet ne: ~sallon ndenje ~ambjent gatimi ~korridor shperndares ~2 dhoma gjumi ~2 tualete ~ ballkon te madh i cili lidhet me sallonin dhe dhomat e gjumit, 136.7 M2, Eshte i mobiluar me arkitekt dhe ka sistem kondicionimi per gjithe apartamentin dhe eshte i shtruar me parket,ka planimetri te rregullt.Apartamenti eshte me qera 2000 Paund ne muaj

Botuar më 24/03/2023
450.000,00 euro

ZOGU I ZI

Zogu i Zi | 77 M2 | 115.000 Euro

Shitet apartament 2+1+ depo te Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues dhe ka siperfaqe 77 m2. Per informacione me te detajuara na kontaktoni., 77 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 24/03/2023
115.000,00 euro

APARTAMENT 2 +1 NE SHITJE NE YZBERISHT PRANE BAR UNIK (ID 41211097)

Yzberisht prane Bar Unik | 106 M2 | 100.000 Euro

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 106m2 (96m2) neto, kati 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar , organizohet ne nje sallon te bollshem, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, korridor shperndares te dhomave. Orientimi me diell. Mundesi e mire investimi. Shitet 100.000 euro i padiskutueshem, 106 M2, Property ID : 41211097 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/03/2023
100.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

afer QSUT | 100 M2 | 450 Euro

2+1 per qira, mobilim i ri, parkim i perfshire ne cmim, 100 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/03/2023
450,00 euro/muaj

RRUGA E DURRESIT

prane Kafe Flores | 90 M2 | 700 Euro

Rruga e Durresit, jepet me qera per zyra, apartament 2+1, 90 m2, bosh. Apartamenti oragnizohet ne 4 ambiente dhe nje tualet. Ndodhet ne katin 2-te te nje pallati ekzistues. Zona eshte optimale per zhvillimin e bizneseve te sherbimit( zyra, klinika etj) .Ndodhet ne katin 2-te te nje pallati ekzistues.Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare., 90 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 24/03/2023
700,00 euro/muaj

~KOPSHTI BOTANIK

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TE KOPSHTI BOTANIK | 116 M2 | 250.000 Euro

Super apartament 2+1 ne shitje tek Kopshti Botanik.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar me ashensor .Eshte i investuar dhe i mobiluar totalisht i ri i pa banuar me pare.Ne apartament jane bere investime cilesore si:parket druri , sistem qendror kondicionimi edhe kaldaje elektroshtepiake te markave me cilesore ,kuzhina quartz , dritare me izolim termik dhe akustik, 116 M2, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi ne katin -1.Na Kontaktoni!

Botuar më 24/03/2023
250.000,00 euro

~KOMPLEKSI ARLIS 21~RR.KAVAJES

SHITET APARTAMENT 2+1 TE SQUARE 21 RR.E KAVAJES | 130 M2 | 234.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me vendodhje te Square 21 rruga e Kavajes.Apartamenti eshte me siperfaqe 130 m2.Organizohet ne:~Sallon ndenje~Ambjent gatimi~2 dhoma gjumi~korridor~2 tualete me dritare~ballkon.Apartamenti ka planimetri te rregullt.Apartamenti eshte i shtruar me parket.Disponon Certifikate Pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 130 M2

Botuar më 24/03/2023
234.000,00 euro

TEK BON BOSKO

prane Vizion Plusit | 97 M2 | 800 Euro

Tek Bon Bosko ,jepet me qera apartament me siperfaqe 97m2, 2+1+2 i sapo investuar dhe i mobiluar . Apartamenti organizohet ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, korridor nderlidhes,2 dhoma gjumi ,dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te pajisur me ashensor. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare., 97 M2, kati 1, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare

Botuar më 24/03/2023
800,00 euro/muaj

~PERBALLE AMERIKAN 3

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE TIRANA GOLDEN PARK 3 | 92 M2 | 95.000 Euro

Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Golden Park 3.Apartamenti eshte me siperfaqe 92 m2.Organizohet ne:~Sallon ndenje~Ambjent gatimi~2 dhoma gjumi~1 tualet~1 ballkon.Apartamenti ka orientim Jug~Perendim.Ka sistem termoizolimi,mbrojtje akustike,dritaret jane dopio xham.Kompleksi eshte ne faze suvatimesh.Per me shume detaje na kontaktoni!, 92 M2

Botuar më 24/03/2023
95.000,00 euro
)