Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

YZBERISHT

Yzberisht | 8.125 M2 | 18.000.000 Leke

Ne Tirane ne Yzberisht per te gjithe te apasionuarit dhe kultivuesit e tokes dhe te pemeve SHITET toke me siperfaqe 8.125 m2. Toka ndodhet ne pllajen e nje kodre te tarracuar.Pozicioni ne periferi te Tiranes vetem 15 minuta larg qendres e ben token te aksesueshme per te interesuarit pa shpenzuar kohe dhe karburant.Cmimi 18 milion leke(te reja)Per cdo informacion kontaktoni ne Cel. 0684109062, 8.125 M2, 1 ambjent

Botuar më 11/10/2019
18.000.000 leke

PATOS

pylli Gjorgos | 23 Hektar | 690.000 Euro

Shitet toke, 23 Hektar, me dokumenta te rregullta

Botuar më 09/10/2019
690.000,00 euro

CEKREZE,KOMUNA KAMEZ

Shitet Pemtore,e pershtatur per ullishte, Gjashte dylyme | 6.000 M2 | 700.000 Leke

Ose, 6.000 M2, Cmimi total per nje dylym eshte

Botuar më 07/10/2019
700.000 leke

NE KUCOVE

Tek ferma partizani | 7 Dylym | 80.000 Euro

Shitet toke e mbjelle me hardhi rrushi ( vresht) , 1 godine + magazine ,, 7 Dylym

Botuar më 06/10/2019
80.000,00 euro
)