Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

YZBERISHT

Yzberisht | 8.125 M2 | 12.000.000 Leke

Ne Tirane ne Yzberisht per te gjithe te apasionuarit dhe kultivuesit e tokes dhe te pemeve SHITET toke me siperfaqe 8.125 m2. Toka ndodhet ne pllajen e nje kodre te tarracuar dhe eshte shume e pershtateshme per mbjelljen e ullinjve, agrumeve dhe pemeve frutore. Toka disponon Certifikate PronesieCmimi 12 milion leke (te reja).Per informacion kontaktoni Cel. 0684109062E-mail. [email protected], 8.125 M2, 1 ambjent, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 19/09/2021
12.000.000 leke

TOKE PER SHITJE - NE PETRELE ID: BILLION3

Petrele | 11.000 M2 | 1 Euro

Shitet Toke ne afersi te Tiranes me siperfaqe 11000 m2. Toka eshte ne periferi te Tiranes ne Petrele. Zona eshte ne prespektive zhvillimi urbanistik ne te ardhmen e afert dhe me akses ne rruget kryesore te vendit. Lloij i tokes eshte ullishte dhe zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor., 11.000 M2, Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500 Per me teper informacion ose vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

Botuar më 19/09/2021
1,00 euro
)