Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA E KAVAJES

pallati mbi Raiffeisen Bank ngjitur me godinen e vetingut | 150 M2 | 50.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Te tjera
Rruga e kavajes, pallati mbi Raiffeisen Bank ngjitur me godinen e vetingut, 150 M2, 50.000 leke i padiskutueshem
2 banjo, kati 5
2 ballkone
Përshkrim

Jepet me qera dublex, 150 M2, kati 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, me ashensor , preferohet per zyre dhe salloni

50.000 leke/muaj

Botuar më 03/12/2019

Telefon
)