Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E KAVAJES

pallati mbi Raiffeisen Bank ngjitur me godinen e vetingut | 150 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dublex ambjenti eshte bosh, 150 M2, kati 5, 2 banjo, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, me ashensor , i pershtatshem per zyre dhe apartament

Botuar më 14/12/2019
50.000 leke/muaj
)