Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE 21 DHJETORIT

Prane 21 dhjetorit | 610 M2 | 1.000.000 Euro

Ne Tirane prane 21 Dhjetorit SHITET hotel me 4 kate dhe papafingo me sip trualli 157 m2 dhe sip ndertimi 610 m2. Hoteli ka ne katin zero Barin me verande, restorantin, sallen e konferencave dhe ne katet e tjera 15 dhoma me tualete. Vendodhja shume e favorshme. Eshte ne gjendje pune dhe me klientele te ngritur.Disponon Certifikate Pronesie. Per IFO. Cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 610 M2, 20 ambjente, totali i kateve 5, 15 banjo, 15 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/06/2020
1.000.000,00 euro
)