Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VLORE

Vlore, Akerni, afer plazhit | 6.000 M2 | 180.000 Euro

Shitet toke ne Vlore, Akerni (15 minuta nga plazhi) afer aereoportit qe do te ndertohet. Mund te perdoret per qellime ndertimi dhe jo vetem., 6.000 M2

Botuar më 10/10/2019
180.000,00 euro
)