Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET ME CMIM OKAZION SHTEPI FSHATI + TRUALL! NE POGRADEC, ME PAMJE NGA LIQENI

ne Uldenisht, me rruge te asfaltuar | 300 M2 | 20000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Shtepi fshati
Shitet me cmim okazion shtepi fshati + truall! ne pogradec, me pamje nga liqeni, ne Uldenisht, me rruge te asfaltuar, 300 M2, 20.000 euro
Përshkrim

Shitet shtepi fshati me sip. ndertimi 100m² + 200m² toke, e mbjelle me vreshte. Me certifikate pronesie dhe dokumentacion te rregullt hipotekor, 300 M2

20.000,00 euro

Botuar më 24/12/2020

Telefon
)