Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRETH RROTULLIMI, SHKOZET DURRES

Vetem 3 minuta ne rrugen dytesore | 300 M2 | 2.700.000 Leke

Ne nje zone mjaft te preferuar, dhe vetem per aresye emigrimi, shitet nje shtepi ne ndertim me 300 m2 truall. Shtepia eshte ndertuar karabina dhe eshte pa solete, me siperfaqe ndertimi 115m2., 300 M2, kati 1, totali i kateve 1, bosh, gjendja: e re

Botuar më 19/07/2018
2.700.000 leke

NE INSTITUT,

PRANE RRUGES KRYESORE DHE INSTITUTIT BUJQESOR | 298 M2 | 80.000 Euro

Shitet shtepi, 2+1+koridor+1banjo te madhe+verande te re te mbyllur. Siperfaqe ndertimi 90m². Me oborr dhe vendparkim. Mund te shfrytezohet ne te ardhmen dhe per ndertim pallati., 298 M2, bosh, gjendja: shume e mire, Jo agjensi imoblare.

Botuar më 19/07/2018
80.000,00 euro

YZBERISHT

mbi shkollen e mesme | 100 M2 | 60.000 Euro

Shitet shtepi private, ndertim, 100 M2, toke 100m², prespektive per kat te dyte, me hipoteke

Botuar më 19/07/2018
60.000,00 euro

DURRES, NE SHENAVLASH

mbrapa tregut te makinave | 120 M2 | 75.000 Euro

Shitet shtepi private 2+1, sip. ndertimi, 120 M2, 1 banjo, sip. totale 410m², ndertim i ri, e rrethuar me avlli, me dokumenta te rregullta

Botuar më 19/07/2018
75.000,00 euro

RRETH RROTULLIMI, SHKOZET DURRES

Vetem 3 minuta ne rrugen dytesore | 300 M2 | 2.700.000 Leke

Ne nje zone mjaft te preferuar, dhe vetem per aresye emigrimi, shitet nje shtepi ne ndertim me 300 m2 truall. Shtepia eshte ndertuar karabina dhe eshte pa solete, me siperfaqe ndertimi 115m2., 300 M2, kati 1, totali i kateve 1, bosh, gjendja: e re

Botuar më 18/07/2018
2.700.000 leke

MERTISH, DIVJAKE, LUSHNJE

300 metra nga shkolla 8 vjecare Kemishtaj. | 431 M2 | 5.900.000 Leke

Rruga e pare mbas shkolles , kthesa e pare ne te djathte, radha e trete. Shtepi + truall ( 81 m2+200m2). Projekt per shtim te dy kateve te tjere. E rregulluar me cdo lloj dokumenti. E banueshme., 431 M2, kati 1, totali i kateve 1, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Projekt plan per tre kate.

Botuar më 17/07/2018
5.900.000 leke

PEQIN, LAGJIA URA-TEQJA

50m para burgut, | 325 M2 | 2.200.000 Leke

Shitet shtepi private 2+1, me sip. 70m², sip totale, 325 M2, 1 banjo, e rrethuar me avlli, dokumenta te rregullta, vend parkimi

Botuar më 17/07/2018
2.200.000 leke

PETRELE

fshati Qeha | 400 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet shtepi private e vjeter dy kateshe, 400 M2

Botuar më 16/07/2018
3.500.000 leke

"KOMUNA PETRELE",

Fshati Dahijas, | 500 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet shtepi private e vjeter, 500 M2

Botuar më 16/07/2018
3.500.000 leke

KOMUNA BERZHID,

fshati Ibe | 1.300 M2 | 5.500.000 Leke

Shiten dy shtepi te vjetra, 1.300 M2

Botuar më 16/07/2018
5.500.000 leke