Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GJIROKASTER

200m nga qendra | 300 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera vile 2 kateshe, 300 M2, 2 banjo, salle ngrenie, 6 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, + 300m² toke. Zone muzeale

Botuar më 14/12/2019
30.000 leke

PETRELE

FSHATI Shytaj | 90 M2 | 13.000.000 Leke

Shitet shtepi e vjeter sip., 90 M2, +5500m² toke.

Botuar më 13/12/2019
13.000.000 leke

KOMUNA PETRELE

Fshati Gure e madhe | 1.300 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet shtepi e rikonstruktuar, 1.300 M2, me lulishte dhe peme frutore te ndryshme.

Botuar më 13/12/2019
6.500.000 leke

"KOMUNA PETRELE",

Fshati Dahijas, | 500 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet shtepi private e vjeter, 500 M2

Botuar më 13/12/2019
3.500.000 leke

NJESIA PETRELE

fshati Dahijas | 187 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet ndertese, 187 M2, (magazine) me 2500m² toke.

Botuar më 13/12/2019
7.000.000 leke

KOMUNA BERZHID,

fshati Ibe | 1.300 M2 | 5.500.000 Leke

Shiten dy shtepi te vjetra, 1.300 M2

Botuar më 13/12/2019
5.500.000 leke

LAGJA RE IBE E SIPERME

10km Larg nga TEG, Njesia Administrative Berzhit/Tirane | 139 M2 | 200.000 Euro

Shitet shtepi 1 kateshe, 139 M2, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 13/12/2019
200.000,00 euro

RR. "TASIM SHEHU",

tek shkolla komunale | 70 M2 | 2.500.000 Leke

Shitet shtepi private, 70 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, oborr, gjendja: e mire, mundesi per katin e dyte, mundesi kembimi

Botuar më 10/12/2019
2.500.000 leke

MAMINAS

MAMINAS, DURRES, ISH REPARTI USHTARAK | 140 M2 | 42.000 Euro

Shitet shtepi private, 4+2, 140 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me hipoteke

Botuar më 06/12/2019
42.000,00 euro
)