Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NJESIA PETRELE

fshati Dahijas | 187 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet ndertese, 187 M2, (magazine) me 2500m² toke.

Botuar më 30/06/2020
7.000.000 leke

"KOMUNA PETRELE",

Fshati hekal | 170 M2 | 5.500.000 Leke

Shitet shtepi, siperfaqe ndertimi, 170 M2, dhe 1000m² toke. 5.5 milion leke

Botuar më 30/06/2020
5.500.000 leke

KOMUNA BERZHID,

fshati Ibe | 1.300 M2 | 5.500.000 Leke

Shiten dy shtepi te vjetra, 1.300 M2

Botuar më 30/06/2020
5.500.000 leke

OKAZION ! SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SELITE

Selite | 200 M2 | 85.000 Euro

Shitet shtepi me 200m2 truall ne Selite. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 140m2 dhe eshte e organizuar ne 2 kate.Kati 1 me sallon ndenje, kuzhine te vecuar, 1 dhom gjumi, 1 tualet, kati 2 eshte i organizuar ne 3 dhoma dhe 1 tualet.Kati i pare eshte totalisht i rregulluar,kati i dyte eshte ne rikostruksion dhe shitet ne gjendjen qe eshte,duke ju dhen mundesin ta organizoni siperfaqen e banimit., 200 M2

Botuar më 26/06/2020
85.000,00 euro

FSHATI IBE

komuna Berzhit | 100 M2 | 40.000 Euro

Shitet shtepi nje kateshe, 100 M2, 400m tok, me hipoteke.

Botuar më 24/06/2020
40.000,00 euro

OKAZION!! VORE

fshati Muçaj | 650 M2 | 90.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe 2+1, sip. ndertimi 130m² + toke, sip. totale, 650 M2, 1 banjo, i mobiluar, korridor 2.5 x 8m, ballkon 2.5 x 12m, me dokumenta te rregullta

Botuar më 24/06/2020
90.000,00 euro

XHAFZOTAJ DURRES

Xhafzotaj Durres | 120 M2 | 5.500.000 Leke

Ne Xhafzotaj brenda, ne zone te qete SHITET shtepi elbasanse me siperfaqe 120 m2 dhe sip toke 250 m2. Shtepia eshte e perbere nga oborri,veranda, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete, oborr dhe bace. Gjithashtu ka dhe shkallet dhe kolonat per te ndertuar katin e dyte.Cmimi 5.500.000 lekePer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 120 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 23/06/2020
5.500.000 leke

SHISH TUFINE

SHISH TUFINE | 232 M2 | 70.000 Euro

Ne Tirane ne Shish Tufine ne qetesine dhe ajrin e paster te natyres SHITET shtepi dy kate prej guri me sip ndertimi 232 m2. Shtepia eshte e rrethuar me avlli, ka 300 m2 truall dhe 1.500 m2 toke e cila eshte e mbjelle me ullinj, vreshta dhe peme frutore. . Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 70.000 euro,Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 232 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 23/06/2020
70.000,00 euro
)