Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Mbaj te moshuara jam me eksperjece pune 10 vjecare jashte shtetit dhe ne tirane jam e disponushme 24 ore, Tirane

Botuar më 07/10/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Nga e hena ne te shtune, 7-8 ore, te shtunen deri ne oren 13.00, rruga e Kavajes pallati mbi Raiffassen Bank

Botuar më 07/10/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABYSITTER

Per 1-2 femije, jam 50 vjec. Kam eksperience pune mbi 10 vite. Mund te punoj ne shtepine tuaj ose ne shtepine tuaj

Botuar më 07/10/2019

KERKOHET NJE ZONJE PER PASTRIM DHE HEKUROSJE NE AP. 3+1,

Puna 2-3 here ne jave, 6 ore ne dite. Te dije te perdori mire Hekurin., Bllok.

Botuar më 07/10/2019

KERKOJ PUNE SI BABYSITTER(DADO)

48 vjec, kam nje ekperience shume vjecare ne mbajtjen e femijeve. Banoj tek ish- fusha e aviacionit dhe i mbaj vetem te shtepia, Tirane, ish fusha e aviacionit

Botuar më 07/10/2019

KERKOHET PUNETORE PER SHERBIM NE FAMILJE

E interesuara te jete person i rregullt dhe serioz. Preferohet mosha deri ne 45 vjec. Ofrohet trajtim serioz dhe page e kenaqshme, Vendi i punes: Tek Komuna e Parisit

Botuar më 07/10/2019
)