Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET 6000M2 TOKE! - NE KARPEN ID: BILLION2520

Ne Karpen te Kavajes | 6.000 M2 | 1 Euro

Shitet 6000m2 toke. Zona ka marre shume zhvillim kohet e fundit per shkak se eshte i pashfrytezuar plotesisht ne resurset qe ofron. Toka ndodhet ne vijen e pare bregdetare. Eshte super mundesi per investim turistik per resort, hotel, etj., 6.000 M2, Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione na kontaktoni ne +355692033500!

Botuar më 31/05/2023
1,00 euro

SHITET APARTAMENT - TE UNIVERS CITY

SHITET APARTAMENT - TE UNIVERS CITY | 62 M2 | 48.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Rezidenca Univers City Prane Qtu,Tirane.Te Dhenat e apartamentit:1 Sallon + Kuzhine1 Dhome Gjumi1 Tualet1 Ballkon1 Korridor– Siperfaqja Neto : 54.11 M²– Siperfaqja E Perbashket : 8. 81 M²– Siperfaqja Bruto : 62.92 M²– Kati Apartamentit : 5– Orientimi : Veri Perendim– Ashensor : Po– Viti Ndertimit : 2022– Aktualisht ne ndertim mbaron ne qer, 62 M2, 1 banjo

Botuar më 31/05/2023
48.000,00 euro

NE QENDER

Tek Piaca. | 70 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent per zyre, me kondicioner, me pamje nga rruga., 70 M2, kati 2, ashensor, bosh

Botuar më 31/05/2023
500,00 euro

JEPET DYQAN ME QERA PRANE STACIONIT TE TRENIT

RRUGA PANORAMA | 90 M2 | 850 Euro

I sapo investuar, 90 M2

Botuar më 31/05/2023
850,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK 21 DHJETORI! BILLION2634

21 DHJETORI | 123 M2 | 300.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banimit te nje pallati te ri, te mireadministruar me ashensor, ndertim i 2022. Eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen; dy dhomat e gjumit; dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i investuar ne detaje, me mobilim modern., 123 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti eshte i pabanuar me pare. Disponon edhe nje post parkimi te perfshire ne cmim. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

Botuar më 31/05/2023
300.000,00 euro

RRUGA DIBRES

prane Farmacise 10 | 55 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 55m2, i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie , 1 dhome gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin 5-te te nje pallati pa ashesnor .Apartamenti lirohet ne fund te muajit Maj. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 30,000Leke, 55 M2, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi 30,000Leke Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 31/05/2023
30.000 leke/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, TEK LIQENI I THATE

Liqeni i Thate | 85 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1+ 2 ballkoneAdresa: Liqeni i That me nje siperfaqe prej 85m2 ndodhet ne pallat te ri kati 3te (ashensori nuk eshte vene akoma ne funksion) , cdo gje eshte e re.Kushte shume te mira per nje jetes sa me komode . Apartamenti eshte i pabanuar me pare.Shume prane Hotel Radisonit.Per me shume detaje apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!, 85 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 31/05/2023
350,00 euro/muaj

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NE DON BOSKO RRUGA ANDROKLI KOSTALLARI (ID 4139112).

Don Bosko rruga Androkli Kostallari | 115 M2 | 90.000 Euro

Shitet apartament 3+1, me hipoteke, siperfaqja totale 115 m², pallat ekzistues, kat i 4 jo i fundit, bosh, strukture e rregullt. Organizohet ne sallon te bollshem, kuzhine me vehte, 3 dhoma gjumi, korridor shperndares, tualet me dritare, 2 ballkone, orientimi Veri-Lindje, ndricim natyral. Apartamenti ka nevoje per rikonstruksion. Ndodhet ne nje zone te zhvilluar, te aksesueshme, 115 M2, Property ID : 4139112 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/05/2023
90.000,00 euro

ZOGU I ZI JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1

Rr. Dritan Hoxha | 97 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar ,kati9., 97 M2, 4 ambjente, kati 9, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 31/05/2023
600,00 euro

JEPET 2+1 ME QERA NE DON BOSKO

PRANE HOTEL "BUJTINA E GJELIT" | 80 M2 | 350 Euro

80 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 31/05/2023
350,00 euro/muaj
)