Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "JORDAN MISJA",

buze rruge | 56 M2 | 200 Euro

Jepet me qera 1+1, 56 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, mobilje te reja

Botuar më 06/04/2020
200,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Kika 1 | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet apartament 1+1 me qera per zyra. Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit perballe Kika 2. Apartamenti eshte 65m2 , ne katin e 2-te teknik, ne rruge kryesore dhe me vizibilitet te larte. Apartamenti eshte shume i pershtatshem per zyre avokatie , klinike dentare etj. Organizohet ne dy dhoma , nje ballkon(konvertuar ne kuzhine te vogel) dhe nje tualet., 65 M2, ashensor, ambjent gatimi, bosh

Botuar më 06/04/2020
30.000 leke

PORCELAN

Kodra e Priftit | 110 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne katin e pare te nje vile tek Kodra e Priftit, ne Porcelan. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje se bashku me ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe lavanderi. Apartamenti eshte arreduar se fundmi,i shtruar me parket, mobilim bashkohore dhe i pabanuar me pare. Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode., 110 M2, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 06/04/2020
30.000 leke

PERBALLE STADIUMIT DINAMO

Rruga Sulejman Delvina | 65 M2 | 32.000 Leke

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me cdo gje te re punime shume te mira, 65 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 06/04/2020
32.000 leke/muaj

RR. "ABDYL FRASHERI",

perball Vesa Center | 45 M2 | 350 Euro

Ne pallat ekzistues, jepet me qera 1+1, me pamje nga rruga kryesore, 45 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 06/04/2020
350,00 euro/muaj

APARTAMENT BUZË LIQENIT, VEND-NDODHJA E SHKELQYER.

Ngjitur Hotel "Pogradeci 1", Me Hipoteke | 76 M2 | 40.000 Euro

Shitet 1+1, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, dere e blinduar, parket laminat, hidrosanitare te plotesuara, 76 M2

Botuar më 06/04/2020
40.000,00 euro

BESIM ALLA

yzberisht pallati cepan07 | 80 M2 | 230 Leke

2+1, 80 M2, kati 9, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, e sapo lyer dhe banje e rikostrutuar.pamje nga lindja.mundesisht familjare

Botuar më 06/04/2020
230 leke/muaj

RR. FUAT TOPTANI

Siper Vilat gjermane | 75 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne objekt te sapo ndertuar e mobiluar apartamenti eshte i ri i pa banuar me pare ,me te gjitha kushtet e shtruar me parket internet te instaluar vend parkimi personal, 75 M2, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 06/04/2020
25.000 leke/muaj

ASTIR

KMY | 45 M2 | 20.000 Leke

E MOBILUAR, 45 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire, JEPET PER FAMILJARE PER AFAT TE GJATE , ( 200 MIJ LEK GARANCI )

Botuar më 06/04/2020
20.000 leke/muaj

RRUGA''SITKI CICO''

Pas brrylit | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1,kati i 3,me ashensor,i mobiluar,vetem per familjare,30000 lek/muaj, 65 M2, ashensor, i mobiluar

Botuar më 06/04/2020
30.000 leke/muaj
)