Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK RRUGA ELBASANIT

Prane Fakultetit Te Gjuheve Te Huaja | 50 M2 | 240 Euro

Ap 1+1 me qera, kati 2 pa ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, gatim vec, 2 kondicioner, tualet me dritare, 50 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 18/06/2019
240,00 euro

TEK RR. KONGRESI MANASTIRIT

prane Spitali te Femijeve | 70 M2 | 30.000 Leke

Ap 1+1 me qera, kati 3 ne pallat egzistues, i mobiluar ne menyre bashkekohore, gatim vec, tualet me driare, 70 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 18/06/2019
3.000 leke

RRUGA TEODOR KEKO

unaze e re, Astir | 200 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera magazine, 200 M2, kati 1, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 18/06/2019
100.000 leke/muaj

TEK RRUGA DURRESIT

afer Ish Ambasades Jugosllave | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Ap 1+1, kati 2, i mobilim modern , sogjorno vec, gatim vec, dhome gjumi, tualet me kabin dushi, e shtruar me parket, kondicioner, 65 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 18/06/2019
300,00 euro

TEK KOMUNA PARISIT

prane Qendres Kristal | 72 M2 | 320 Euro

Ap 1+1 me qera, kati 4 me ashensor, i mobiluar me kushte bashkekohore, kondicioner, 2 ballkone, tualet, 72 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 18/06/2019
320,00 euro

TEK VASIL SHANTO

prane Drejtorise se Keshit | 60 M2 | 290 Euro

Ap 1+1 me qera, kati 4 me ashensor, i mobiluar me kushte bashkekohore, ballkon tulate, 60 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 18/06/2019
290,00 euro

NE BABRRU

Siper Bar Palmes, rruga Kercikeve | 65 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/06/2019
15.000 leke/muaj

PAZARI I RI

SHESHI AVNI RUSTEMI | 80 M2 | 300 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje zone me te gjitha fasilitetet e mundshme, prane Pazarit Te Ri.Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume cilesor dhe i mire administruar. Eshte i kompozuar ne nje ambient ndenie dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet.Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe eshte i ndricuar gjate gjithe dites, 80 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/06/2019
300,00 euro/muaj

DON BOSKO

Prane Market Viva | 85 M2 | 300 Euro

Apartamenti eshte 2+1 ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, ne zonen e Don Boskos prane market Viva.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sonxhorno, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet, 85 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 18/06/2019
300,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES

Spitali Amerikan 2 | 365 M2 | 220.000 Euro

Shitet vile me sip ndertimi, 365 M2, totali i kateve 3, 4 banjo, 7 dhoma gjumi, 318 m² truall, me hipoteke dhe e legalizuar

Botuar më 18/06/2019
220.000,00 euro