Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. MYSLYM SHYRI

mbrapa karburant Kastratit | 75 M2 | 93.750 Euro

Shitet 1+1, 75 M2, kati 5, ashensor, verande, pjeserisht i mobiluar, Me hipoteke. Mundesi pershtatje ne 2+1

Botuar më 15/05/2020
93.750,00 euro

RR. “JORDAN MISJA”, PRANE LAVAZH 007,

ne zone te mire | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 1, hyrje e mobiluar, me parkim per makine.

Botuar më 15/05/2020
15.000 leke

NE FILLIM TE RRUGES "DON BOSKO”,

perballe dyqanit te luleve | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 1, i mobiluar, me vend parkimi per makine. Çmimi

Botuar më 15/05/2020
25.000 leke

RRUGA FROSINA PLAKU

tek Kontak-i | 113 M2 | 140.000 Euro

Shitet 3+1, 113 M2, kati 3, i mobiluar, me sistem ngrohje, 2 ashensor, garazh, me Hipoteke

Botuar më 15/05/2020
140.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT, KOMPLEKSI KIKA 2

Perbri eco market | 90 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 2+1, teresisht e mobiluar me 2 kate parkim nentokesor, 90 M2, kati 7, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/05/2020
500,00 euro/muaj

RR. MYSLYM SHYRI

mbrapa Karburant Kastratit, hyrje me vehte direkt nga rruga kryesore | 106 M2 | 159.000 Euro

Shitet Dublex, 106 M2, 2 banjo, 1 ballkon, kati 0-1, lartesia 3m. Me hipoteke. E pershtatshme per biznes ose banim. Projekt me arredim

Botuar më 15/05/2020
159.000,00 euro

RRUGA E BURGUT,

perballe Prokurorise | 75 M2 | 300 Euro

Ne pallat te ri jepet me qera 1+1, 75 M2, kati 5, ashensor, i mobiluar, arredim i ri. Jo agjensi

Botuar më 15/05/2020
300,00 euro

OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 1+1 TE FIORI DI BOSCO

Don Bosko | 66.7 M2 | 60.000 Euro

Okazion! Shitet apartament 1+1 te kompleksi “Fiori di Bosco”. Apartamenti në “Fiori Di Bosco” është modern dhe me sipërfaqe të bollshme, duke ofruar hapësira të përshtatshme për të gjithë pjesëtarët e familjes. Në këtë kompleks gjeni aplikimin e teknologjive të fundit në ndërtim për të ofruar cilësinë më të lartë në çdo njësi banimi. Apartamenti është i tipologjisë 1+1 dhe gjendet në katin 8., 66.7 M2, 1 ambjent, kati 8, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Cilesia e ndertimit si: instalimet e sistemit ngrohje-ftohje multisplit, vetrata panoramike dhe dritaret me lartësi nga tavani në dysheme; fasadë e ventiluar.

Botuar më 15/05/2020
60.000,00 euro

OKAZION!!! MBRAPA BLLOKUT TE AMBASADAVE

ne rrugen Frederik Shiroka | 117 M2 | 76.000 Euro

Shitet apartament 3+1. Sip, 117 M2, kati 4 jo i fundit. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i restauruar totalisht dhe i kompletuar.

Botuar më 15/05/2020
76.000,00 euro

RRUGA BARDHYL

Prane postes | 65 M2 | 57.000 Euro

Shitet ap 1+1, 65 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 15/05/2020
57.000,00 euro
)