Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LIQENI THATE

Shitet, Apartament 3+1+2 Poste Parkimi, Kompleksin "Lake View", Liqeni i Thatë, Tiranë.UNA31678 | 156 M2 | 453.500 Euro

Disponojmë, Apartament 3+1+2 Poste Parkimi për shitje.Apartamenti ndodhet në kompleksin "Lake View", Liqeni të Thatë.• Sipërfaqe bruto: 155.63m2• Sipërfaqe neto: 130.7m2.• Siperfaqe verande 13.2m2• Kati i 8 banim.•Ambient ndenje•Ambient gatimi•3 dhoma gjumi•2 tualete•Verande.• Bosh.• Ne proces hipotekimi.• Sipe¨rfaqe e shfryte¨zueshme., 156 M2, kati 8, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/05/2023
453.500,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT1+1 350€

Prane Harry Fultz | 55 M2 | 350 Euro

JEPET ME QIRA , , Apartament 1+1Adresa: Perballe Harry Fultz Kati: 4Hyrja eshte e mobiluar Sip: 55m2Detaje rreth prones : Pallat ekzistues.Zona ofron te gjitha kushet e nevojshme per te siguruar nje jetese sa me komode.Hyrja eshte e ndare ne : -korridorin shperndares-ambienti i ndenjes & kuzhina-1 dhome gjumi-1 tualetPer nje vizite ne prone na kontaktoni!, 55 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 22/05/2023
350,00 euro/muaj

SHESHI WILLSON

SHESHI WILLSON | 30 M2 | 280 Euro

Prane Sheshit Willson, ne Rrugen Sami Frasheri, jepet me qera dyqan me siperfaqe 30 m2, kati i 1 i pallatit, 1 tualet, ne rruge dytesore, e pershtatshme per parukeri, qender estetike, jepet bosh. g.t.Tarife sherbimi agjensie gjysem qerajeKerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanciJepet me qera 280 euro/muaj, 30 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 22/05/2023
280,00 euro/muaj

FRESK

Prane | 100 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 100 M2, 5 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 22/05/2023
27.000 leke/muaj

TIRANA GOLDEN PARK,SHITET APT. 2+1

PRANE SPITALIT AMERIKAN 3 | 94.5 M2 | 95.000 Euro

94.5 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 22/05/2023
95.000,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT I RI 1+1

Jepet me qera Apartament per Banim ne Pallat i Ri 1+1 | 75 M2 | 30.000 Leke

Zona: 1 Ali Demi / Tregu ElektrikMe vendndodhje https://goo.gl/maps/iprhXceovr44pWYn9Siperfaqe Neto: 75 m2Siperfaqe BRUTO: 75 m2Kati 6Ashensor: Jo1 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: DritareMobiluarKondicioner: Sipas KerkesesPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: PoOrientimi: Lindje€ 270, 75 M2, 5 ambjente, kati 6, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/05/2023
30.000 leke/muaj

JEPET PER QERA TEK GOLDEN PARK

Tirana Golden Park, Yzberisht | 100 M2 | 700 Euro

Jepet per qira apartament 2+1 tek Kompleksi Golden Park Rezidence. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar me stil modern dhe te kohes, me markat me prestigjoze ne treg. Organizohet ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje verande e cila mund te shfrytezohet per ambjent relaksi. Gjithashtu eshte e shfrytezueshme dhe tarraca e apartamentit e cila ka akses me shkalle., 100 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, i mobiluar, Apartamenti eshte i gatshem ne fund te muajit maj

Botuar më 22/05/2023
700,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE KODRA E DIELLIT PRANE BIG MARKET (ID 42214299)

Kodra e Diellit, prane Big Market | 100 M2 | 650 Euro

Jepet apartament 2+1+2 me qera, siperfaqja 100 m², pallat i ri, ashensor, kat i 1 banim, mobilim modern. Organizohet ne sallon me hapesire te bollshme, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualeet me aspirim, korridor, kondicioner, i shtruar me parket, ballkon, orientimi me diell, drite natyrale, mundesi parkimi. Apartamenti eshte i investuar me teknologjine me bashkekohore, punime te reja dhe..., 100 M2, Property ID : 42214299 www.dreamalbania.al

Botuar më 22/05/2023
650,00 euro

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE

BRRYL,RRUGA STEFAN PRIFTI | 140 M2 | 500 Euro

Dhome ndenje,oborr,hyrje private,,2 dhoma gjumi ,tualet,, 140 M2, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, verande, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/05/2023
500,00 euro/muaj

ALI DEMI

Rruga Idriz Dollaku | 57 M2 | 360 Euro

Qera, Ambient Biznesi, Ali Demi, Tiranë. AL31680Ambienti pozicionohet në rrugën Idriz Dollaku.Informacioni mbi ambientin:• Sipërfaqja: 57 m2.• Kati 0.Organizimi:• Ambient Open Space.• Tualet.Cilësime të tjera:• Ndricim natyral.• Fasadë xhami.• Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.Për një vizitë në pronë na kontaktoni!, 57 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 22/05/2023
360,00 euro/muaj
)