Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! BERXULLE, NE RRUGE KRYESORE,

rruga per ne Rinas, | 8.500 M2 | 467.500 Euro

Shitet toke, 8.500 M2, dokumenta te rregullta me hipoteke.

Botuar më 18/03/2019
467.500,00 euro

FIER,

Rr. “Kastriot Muço”, ne qender te qytetit | 84 M2 | 70.000 Euro

Me fasad xhami nga rruga kryesore, shitet ose jepet me qera dyqan, 84 M2, me hipoteke...

Botuar më 18/03/2019
70.000,00 euro

NE RRUGEN KRYESORE “SADIK PETRELA”

ne krahun e majte te rrugices “Kristo Dako”, e aksesueshme nga te dyja keto rruge | 325 M2 | 390.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, sip.banimi 119.3m sip.oborri 205.7m². Total sip., 3...

Botuar më 17/03/2019
390.000,00 euro

RR."KAVAJES", KOMPLEKSI I PALLATEVE TE DELIJORGJIT

Blloku Lana Park, | 200 M2 | 250.000 Euro

Shitet ap. 4+1, 200 M2, kati 9, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sal...

Botuar më 17/03/2019
250.000,00 euro

UNAZA E RE

ozon elektroniks | 100 M2 | 250 Euro

Apartamenti eshte shume i perhstatshem ka shperndarje me korridor dhe hapsir lehtesis...

Botuar më 16/03/2019
250,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT

Prane Market Aldi | 73 M2 | 60.000 Euro

Shitet Apartamenti 1+1, ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, 73 M2, 1 banjo, Or...

Botuar më 14/03/2019
60.000,00 euro

RR. IRFAN TOMINI

ngjitur me pallatin me shigjeta, tek Alpha Bank | 120 M2 | 120.000 Leke

Jepet me qera lokal, 120 M2, kati 2, i kompluar, ne gjendje pune, me 2 ambjente per d...

Botuar më 12/03/2019
120.000 leke

FRESKU

në zonën e Freskut, në rrugën e “Teleferikut” | 80 M2 | 40.000 Euro

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut, në rrugën e “Teleferikut”. Apartament...

Botuar më 11/03/2019
40.000,00 euro

DURRES, RR. "ABDYL YPI", LAGJIA 17

TEK ISH URT | 135 M2 | 60.750 Euro

Shitet pallat ne ndertim, i ndare ne ap. me siperfaqe te ndryshme, sip. 66m², 25.000...

Botuar më 11/03/2019
60.750,00 euro

TIRANA GOLDEN PARK

Perballe Amerikan 3 | 117.14 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1, 117.14 M2, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, ...

Botuar më 09/03/2019
70.000,00 euro

RRUGA ALI RIZA KOLONJA

ish fusha aviacionit | 16 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 16 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 18/03/2019
16.000 leke/muaj

RR. FROSINA PLAKU

ish- Klubi Partizani, kompleksi Kontakt | 63 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 63 M2, 1 banjo, i pajisur me certifikate pronesie

Botuar më 18/03/2019
30.000 leke/muaj

TREGU ELEKTRIK

BRITANIKU | 60 M2 | 47.000 Euro

Shitet 1+1, 60m2, 47000 euro i mobiluar, me hipoteke tek Tregu Elektrik!, 60 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, INFO Agjensia Real Invest, sa kalon Gjykaten e Rrethit

Botuar më 18/03/2019
47.000,00 euro

OFERTE SPECIALE! RR.THANAS ZIKO

NGJITUR ME SHKOLLEN PARTIZANI | 60 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 5, i mobiluar, kati jo i fundit, pallat ekzistues

Botuar më 18/03/2019
28.000 leke

RRUGA E ELBASANIT

Te shkolla e baletit | 50 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament me HIPOTEKE me punime Cilesore afer me shkollen e Baletit. Apartamenti ka organizim dhe orientim shume te mire., 50 M2, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 18/03/2019
65.000,00 euro

MBRAPA HOTEL MONDIALIT

kompleksi HomePlan | 75 M2 | 270 Euro

Jepet me qera 2+1, 75 M2, kati 6, totali i kateve 8, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, 2 kondicioner, 2 TV

Botuar më 18/03/2019
270,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Komuna e parisit | 310 M2 | 259.000 Euro

Shitet Super Apartament me Hipoteke Triplex te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor , i vendosur ne kat 8,9 dhe 10 me komunikim me shkalle nga brenda apartamentit.Shitet me cmim Okazion., 310 M2, kati 8, totali i kateve 10, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 4 dhoma gjumi, 3 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 18/03/2019
259.000,00 euro

RR."HASAN SUFA"

200m me lart Ministrise se Shendetesise | 20 M2 | 120 Euro

Jepet me qera dyqan, 20 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/03/2019
120,00 euro/muaj

BLV. BAJRAM CURRI

BRRYLI | 100 M2 | 370 Euro

Jeper me qera 2+1, 100 M2, 8 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Apartamenti jepet per here te pare me qera.

Botuar më 18/03/2019
370,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 3+1 TE PAZARI I RRI

Rruga Qemal Stafa | 130 M2 | 118.000 Euro

Shitet apartament 3+1, me siperfaqe totale prej 130 m2, te Pazari i Ri me nje cmim prej 900 €/m2 ku cmimi mesatar ne zone eshte 1,200 €/m2. Per momentin apartamenti eshte i ndare ne dy hyrje 1+1 , te cilat jane te dhena me qira, qe eshte nje mundesi e mire investimi por mund te kthehet dhe ne gjendjen e tij fillestare. . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 130 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 18/03/2019
118.000,00 euro