Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

??JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANË RRUGËS SË DIBRËS, TIRANË

??Vendndodhja:Rruga Gjon Buzuku,Tiranë | 121 M2 | 700 Euro

??Ambienti ndodhet në katin e parë të një objekti të ri . Organizohet në një open space dhe një tualet. Ambjenti është I përshtatshëm për një shumëllojshmëri aktivitetesh si :klinikë dentare, zyra të ndryshme, estetike , bar- restorant etj., 121 M2, 1 ambjent, bosh, gjendja: e re, ?? Ambienti eshtë komplet me vetratë xhami gjë që e bën biznesin tuaj sa më të dallueshëm dhe ndodhet në anë të rrugës dhe është totalisht I investuar .

Botuar më 29/05/2023
700,00 euro/muaj

TEK 21 DHJETORI

Rruga Artan Lenja prane Kompleksit Kontakt | 70 M2 | 350 Euro

Tek 21 Dhjetori , Rruga Artan Lenja prane Kompleksit Kontakt jepet me qera kati i I-re i nje vile me siperfaqe 70 m2, 1 +1 i mobiluar dhe organizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial, dhe 1 tualet. Disponon post parkimi Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare .Çmimi 350 €uro, 70 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Botuar më 29/05/2023
350,00 euro/muaj

NE ZONEN E RRUGES SE KAVAJES

prane Qendres Globe Rruga Kel Kodheli | 75 M2 | 400 Euro

Jepet me qera kati i IIi-te i nje vile me siperfaqe 75 m2, 1 +1 i mobiluar dhe organizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial, 1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamenti lirohet me date 10 Qershor. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare .Çmimi 400 €uro, 75 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi 400 €uroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Botuar më 29/05/2023
400,00 euro/muaj

SHTEPI ME QERA - TEK XHAMLLIKU

ne zone te miure | 55 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, i mobiluar

Botuar më 29/05/2023
28.000 leke

TEK ISH FUSHA AVIACIONIT

Rruga Beniamin Kruta prane Shkolles se Magjistratures | 90 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera kati i I-re i nje vile me siperfaqe 90 m2 2 +1 i mobiluar dhe organizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi me krevate teke , 1 tualet dhe 1 ballkon . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare .Çmimi : 40,000Leke, 90 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Botuar më 29/05/2023
40.000 leke/muaj

SHTEPI ME QERA RRUGA RIZA CEROVA,

TE MEDRESEJA | 85 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe me 9 dhoma, secili kat me sip, 85 M2, jepet e mobiluar ose bosh, me oborr 218m², parkim makine per dy makina. I pershtatshem per biznese te ndryshme, zyra, shoqata te ndryshme, klinike, etj.

Botuar më 29/05/2023
1.000,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 . ADRESA :SHESHI WILLSON

Sheshi Willson | 61 M2 | 350 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 . Adresa :Sheshi WillsonSiperfaqe : 61 m2Kati 2, i Nje Vile PrivateBuze Rruges KryesoreE pershtatshme per Zyra dhe per BanimMobilimi : I MobiluarCmimi : 350 euro ( I Diskutueshem ), 61 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/05/2023
350,00 euro/muaj

YZBERISHT

Rruga Thoma Koxhaj, prane Pallatet Çabej | 60 M2 | 300 Euro

Yzberisht, , jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60m2, i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,1dhome gjumi me krevat matrimonial 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallatit te p ajisur me ashensor.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. Çmimi 300 Euro, 60 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 300 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/05/2023
300,00 euro/muaj

YZBERISHT

Rruga Thoma Koxhaj, prane Pallatet Çabej | 60 M2 | 300 Euro

Rruga Thoma Koxhaj, prane Pallatet Çabej, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,1dhome gjumi me krevat matrimonial 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallatit te p ajisur me ashensor. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. Çmimi 300 Euro, 60 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/05/2023
300,00 euro/muaj

NDARJE QERAJE - RR. “DON BOSKO”

tek Vizion Plus | 60 M2 | 9.000 Leke

Kerkohen djem per ndarje qeraje, 60 M2, drita+uje+internet te perfshire ne cmim

Botuar më 29/05/2023
9.000 leke/person
)