Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK SHKOLLA CAJUPI RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT (ID 4129404)

Shkolla Cajupi, Rruga Kongresi i Manastirit | 70 M2 | 100.000 Euro

Shitet apartament 2+1, me hipoteke, siperfaqja 70 m² total( 60 m² ne certifikate) , pallat ekzistues, kat i 2, strukture e rregullt, e mobiluar. Organizohet ne sallon, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, korridor, ballkon i mbyllur, tualet me dritare, orientim me diell, ndricim natyral.Ndodhet ne nje zone te qete dhe te aksesueshme si dhe ofron facilitete te shumta.Cmimi 100000 euro i padiskutueshem., 70 M2, Property ID : 4129404 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
100.000,00 euro

~ REZIDENCA SALILLARI,LIQENI I THATE

SHITET APARTAMENT 3+1 TE REZIDENCA SALILLARI,LIQENI I THATE | 125.65 M2 | 213.600 Euro

Shitet apartament 3+1+2 te Rezidenca"Salillari" prane Liqenit te thate.Apartamenti eshte me siperfaqe 125.65 m2.Organizohet ne:sallon ndenje~ambjent gatimi~3 dhoma gjumi~korridor~2 tualete~ballkon.Cilesia e ndertimit:Fasada do te jete e ventiluar me termoizolim 5 cm,me veshje guri travertine.Dyshemete do te shtrohen me parket.Dritaret do te jene tripleks.Hidrosanitaret inkaso/sospeso., 125.65 M2, Elektriket ABB.Rezidenca eshte ne faze pllake.

Botuar më 27/09/2023
213.600,00 euro

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE ALI DEM PRANE RRUGES PASHO HYSA NE TIRANE (ID 4111627)

Ali Dem, prane rruges Pasho Hysa | 80 M2 | 96.000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne ndertim te 2023, kati i 7 ( jo i fundit ) me ashensor, me siperfaqe 80 m² ( 68 m² neto ) me dokumenta te rregullta nga firma. Pallati ka mbaruar ne Mars te 2023, Hipoteka del ne Dhjetor te 2023.Shitet Bosh, punime shtese jo te firmes si Psh.. Hidrosanitare inkaso, Parket ac5, Dyer druri, Dritare plastike dopjo xham, Grila inkaso,Elektrike gewwis., 80 M2, Property ID : 4111627 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
96.000,00 euro

APARTAMENT NE SHITJE 2+1+BLLK NE MYSLYM SHYR

Rr. Myslym Shyri | 67.2 M2 | 120.000 Euro

Pallat ekzistues, kati i 5 i fundit, tulle e kuqeMe Certifikate Pronesie.Hyrje me ndricim natyral,orjentim lindje-perendim, 67.2 M2, kati 5, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
120.000,00 euro

SHITET APARTAMENT-TE KODRA E DIELLIT

SHITET APARTAMENT-TE KODRA E DIELLIT | 95 M2 | 154.000 Euro

SHITET APARTAMENT~2+1~SIPERFAQE 95 M2~ KATI 2~ PALLAT I RI~ ASHENSOR~ I MOBILUAR ME ARKITEKT~ HIPOTEKE~ KODRA E DIELLIT~ PRANE LEONORES~CMIMI 154.000 EUROKONTAKTONI 0676722221R400, 95 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/09/2023
154.000,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TEK QSUT, PRANE RRUGES NJAZI MEKA NE TIRANE (ID 4139153)

QSUT, prane rruges Njazi Meka | 80 M2 | 88.000 Euro

Shitet Apartament 3+1, siperfaqe 80 m² me hipoteke, kati 4 jo i fundit. Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi , tualet , koridor shperndares, ballkon .Cmimi 88.000 euro, 80 M2, Property ID : 4139153 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
88.000,00 euro

JEPET DYQAN ME QERA 35 M2 FIORE DI BOSKO

Jepet dyqan me qera 35 m2 Fiore Di Bosko | 35 M2 | 650 Euro

Jepet dyqan me qera 35 m2 Fiore Di Bosko , buze rruge kryesore 650 euro ne muaj15% i tatimit ne burim i perfshir ne cmim.VR007, 35 M2, kati 1, 1 banjo, bosh

Botuar më 27/09/2023
650,00 euro/muaj

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK RRUGA BARDHYL, PRANE BRRYLIT NE TIRANE (ID 4119321 )

Rruga Bardhyl, prane Brrylit | 54 M2 | 75.000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri buze rruges . Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te fundit (pa ashensor), Siperfaqe 54 m² ( por ne Certifikate Pronesie eshte e shenuar 37,4 m² ) shitet si ne foto. Organizohet ne: dhome gjumi, dhome ndenje, korridor shperndares, tualeti dhe ballkoni.Cmimi 75,000 euroCmimi 8.000.000 leke, 54 M2, Property ID : 4119321 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
75.000,00 euro

JEPET ME QIRA HYRJE NE VILE 2+1+ BLLK

Rruga Ram Sadria, fund 5 Majit | 80 M2 | 35.000 Leke

JEPET ME QIRA , , Hyrje ne vile 2+1+ bllk, , ??Adresa: Rruga Ram Sadria, fund 5 Majit??Kati: 2??Hyrja eshte e mobiluar??Sip: 80 m2?? Çmimi : 35000 LekeDetaje rreth prones:.Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje jetese sa me komode.Hyrja eshte e ndare ne:-sallon & kuzhine-2 dhoma gjumi-1 tualetPer nje vizite ne prone na kontaktoni!, 80 M2, 1 banjo

Botuar më 27/09/2023
35.000 leke

LAPRAKE

prane Drejtorise Rajonale Tatimore | 110 M2 | 500 Euro

Apartament Me Qera 2+1, Ne Laprake, (ID B220534), Tirane.Ne Laprake, prane Drejtorise Rajonale Tatimore, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 110 m2, 1 tualet, ballkon, kati i 7,pallat i ri, me ashensor, i mobiluar. G.QTarife sherbimi agjencie gjysme qeraje. Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.Jepet me qera 500 euro/muaj (i padiskutueshem)., 110 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 27/09/2023
500,00 euro/muaj
)