Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZONA E RRUGËS FERIT XHAJKO

Ofrojme me qera 2+1+2 Apartament pallar ri ( pa ashensor ) | 94 M2 | 33.000 Leke

Mbas me Tirana Bank, 94 M2, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, Ka vetëm pjesën e Kundrabufes, te dy dhomat e gjumit jane te shtruar me Parket. Mundesi vendparkimi rreth në zonë. Të 2 tualetet me dritare.

Botuar më 26/03/2023
33.000 leke/muaj

RRUGA E DIBRES

afer QSUT | 100 M2 | 450 Euro

Garazh i perfshire ne cmim, 100 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/03/2023
450,00 euro/muaj

KTHESA E KAMZES

te pallatet e verdha | 60 M2 | 300 Euro

Mobiluar ne menyre bashkekohore, 60 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/03/2023
300,00 euro/muaj

ZONA E FUSHËS SË AVIACIONIT

Ofrojme me qera LUX 2+1+2+1Garazhd personal ne katin -1, Apartament pallat ri ashensor | 92 M2 | 550 Euro

Pranë te Kompleksi Turdiu, 92 M2, kati 2, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, I sapo arreduar me Arkitekt, Parket, herë e parë që jepet me qera. Cdo gjë cilësore dhe te reja.

Botuar më 26/03/2023
550,00 euro/muaj

PORCELAN

afer kompleksit Colombo | 75 M2 | 350 Euro

75 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/03/2023
350,00 euro/muaj

ZONA E FUSHËS SË AVIACIONIT

Ofrojmë me qera Ambient 1+1 në nje Vilë të re me 4 kate - TIRANË | 80 M2 | 35.000 Leke

Ndërmjet Shkollës Dhora Leka dhe Bankës Intesa San Paolo, 80 M2, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Shtruar në Parket

Botuar më 26/03/2023
35.000 leke/muaj

RRUGA E BOGDANËVE

Ofrojme me qera 2+1+2+Verandë me Pamje Panoramike Apartament pallar ri me 2 ashensor | 117 M2 | 700 Euro

Qëndër - TIRANË, 117 M2, kati 9, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 700 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/03/2023
700,00 euro/muaj

ZONA PRANË QËNDRËS EMERDAL

Ofrojme në Shitje 2+1+2 Apartament pallat ri ashensor | 110 M2 | 132.000 Euro

Afër rrugës 5 Maji - TIRANË, 110 M2, kati 8, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/03/2023
1.200,00 euro/m²

ZONA NË FILLIM TË KOMUNËS SË PARISIT

Ofrojme me qera 2+1+2 Apartament pallar ri ashensor | 102 M2 | 600 Euro

TIRANË, 102 M2, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Parket

Botuar më 26/03/2023
600,00 euro/muaj

RRUGA PANORAMA E LIQENIT NË ZONËN E FARKËS

Ofrojme me qera ( Katin e 2 & 3 ) në një Vilë te re 2+1+2+2 Vendeparkimi per 2 makina. | 100 M2 | 700 Euro

TIRANË, 100 M2, kati 2, totali i kateve 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Orientim nga Lindja, me pamje të lirë panoramike, nga Liqeni i Farkës. Oxhak funksional

Botuar më 26/03/2023
700,00 euro/muaj
)