Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

APARTAMENT 2+1+2 ME KUZHINE ME VETE NE SHITJE TEK TREGU I RI ELEKTRIK NE TIRANE (ID 4129389)

Tregu i Ri Elektrik | 98.2 M2 | 120.000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1+2Wc me Kuzhine ne Vete ne Ndertim ekzistues (tulle silikat), Apartamenti ndodhet ne katin e 4 (i fundit), Siperfaqe 98.2 m² ne Hipoteke, Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me cdo gje, Ka hapsire te bollshme dhe planimetri shume te rregullt. Organizohet ne: dhome ndenje, kuzhine me vete+ambient gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, korridor shperndares, 2 tualete dhe, 98.2 M2, Property ID : 4129389 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
120.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK STACIONI I TRENIT, RRUGA RESHIT PETRELA (ID 41211362)

Stacioni i Trenit, rruga Reshit Petrela | 79.1 M2 | 146.000 Euro

Shitet apartament 2+1, faze grope, siperfaqje 79.1 m² bruto (66.37 m² neto), pallat i ri, ashensor, kat i 2 banim, strukture e rregullt. Apartamenti organizohet ne sallon me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet, orientimi me diell, ndricim natyral. Apartamenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar,te aksesueshme si dhe ofron facilitete te shumta. Punimet perfundojne ne 2025, 79.1 M2, Property ID : 41211362 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
146.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E DON BOSKOS, PRANE VIVA MARKET NE TIRANE (ID 41211287)

Don Bosko, prane Viva Market | 120 M2 | 165.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne Ndertim te Ri me ashensor, Apartamenti ndodhet ne katin e 4 jo i fundit, Siperfaqe 120 m² pa hapsirat e perbashketa ne Hipoteke, Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar, ka hapsire te bollshme dhe planimetri te rregullt. Organizohet ne Dhome ndenje shume te bollshme, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.SHITET 165000 euro, 120 M2, Property ID : 41211287 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
165.000,00 euro

JEPET PER QIRA APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI PANORAMA

Stacioni i Trenit | 85 M2 | 600 Euro

Jepet 2+1+2 per qira te Kompleksi Panorama, Stacioni i Trenit.Ky kompleks ofron sherbime te shumta dhe aksesi qe ka ne disa prej zonave me kryesore te Tiranes e ben shume te preferuar.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me ashensor dhe te mirembajtu, 85 M2, 2 banjo, i mobiluar, Indrit Abdiu, Konsulent Imobiliar

Botuar më 29/11/2023
600,00 euro

APARTAMENT PER QERA 3+1+ GARAZH NE BLLOK PRANE NOBIS NE TIRANE (ID 4231338)

Bllok, prane Nobis | 130 M2 | 1.500 Euro

Jepet apartament 3+1 me qera, siperfaqe 130 m² neto, kati i 7 me ashensor ( jo i fundit), i mobiluar, garazh, Kondicioner Chiller, apartamenti organizohet ne Dhome ndenje + kuzhine, 3 dhoma gjumi, ballkon, tualet. Jepet me qera 1500 euro Bruto., 130 M2, Property ID : 4231338 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
1.500,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1+2BLK NE ASTIR

Prane kompleksit Vila L | 64 M2 | 35.000 Leke

Apartamenti jepet bosh per zyra ,ose per banim vetem me kuzhine. Zone e preferuar e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme., 64 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2023
35.000 leke/muaj

DYQAN NE SHITJE NE RRUGEN HOXHA TAHSIM, NE AFERSI TE OPTIKA ROMA NE TIRANE (ID 4171441)

Rruga Hoxha Tahsim, ne afersi te Optika Roma | 39 M2 | 165.000 Euro

Shitet dyqan me certifikate pronesie, siperfaqe, 39 m², kati zero ne nje pallat te ri, buze rruge, tualet, vetrate xhami. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.Cmimi 165000 Euro, 39 M2, Property ID : 4171441 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
165.000,00 euro

TEK VILAT AMERIKANE

Rruga Elbasanit prane Ambasades Turke | 130 M2 | 500 Euro

Jepet me qera kati i I-re i nje vile me siperfaqe 130 m² 2+1, e mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje, guzhine gatimi e ngrenie, korridor nderlidhes me 2 dhomat e gjumit, 1 tualet. E gjithe vila eshte e rrethuar me oborr. Gjithashtu ofron mundesi parkimi te pershtatshem per 2 automjete. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjecare. Cmimi:500 Euro, 130 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te agjensise imobiliare

Botuar më 29/11/2023
500,00 euro/muaj

TEK KOMPLEKSI PRESTIGE

Rruga Panorama | 116 M2 | 700 Euro

Tek Kompleksi Prestige Rruga Panorama jepet me qera apartament 2+1+2, 116 ??2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie , 2 dhoma gjumi,1 ballkon dhe 2 tualete . Apartamenti ndodhet ne katin 10-te te nje pallati te pajisur me ashenosr .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Ç????????: 700 Euro, 116 M2, kati 10, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
700,00 euro/muaj

SHITET, APARTAMENT 2+1, UNAZA E RE, TIRANË. UNA35364

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë. UNA35364 | 104 M2 | 114.180 Euro

Apartamenti i sapo listuar, është i pozicionuar tek Kompleksi "TUDAS"në zonën e Unazës së Re, Tiranë.Informacion mbi Apartamentin:• Kati 2• Sipërfaqe e Apartamentit (Bruto): 103.81m2• Sipërfaqe e Apartamentit (Neto): 89.03m2Organizimi:• Sallon Ndenje• Ambienti Gatimit•2 Dhoma Gjumi•TualetCilësime të tjera:• Orientimi Jug-lindje• Ndërtim i ri i vitit 2023.• Fasadë kapot.• Bosh., 104 M2, kati 2, bosh

Botuar më 29/11/2023
114.180,00 euro
)