Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR KAVAJES,PRANE BLLOKUT TE AMBASADAVE

prane ish ambasades greke | 244 M2 | 370.000 Euro

Vile 2 kateshe ne nje zone shume te mire per te banuar,me sip 160m ndertim dhe sip trualli 244m.eshte ne gjendje te mire per te banuar.eshte mundesia edhe per ndertim pallati., 244 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
370.000,00 euro

JEPET ME QERA VILE PER BIZNES NE VILE 5+1

Vile: 2 Kateshezona: Pazari i ri / 9-katshet / BarrikadaMe vendndodhje https://goo.gl/maps/2mpoKsoDTffkd9Bq7 | 250 M2 | 1.200 Euro

Siperfaqe Neto: 250 m2Siperfaqe BRUTO: 250 m2Kati 0Ashensor: Jo5 Dhome Gjumi2 Tualet Ajrimi Tualetit: DritarePamobiluarKondicioner: JoPllaka + ParketProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: Veri-PerendimID PGD 11095 - € 1200 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 250 M2, 02 banjo

Botuar më 02/10/2023
1.200,00 euro

~ QERRET,KAVAJE

VILE PER SHITJE NE QERRET~KAVAJE | 480 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile 3~kateshe ne Qerret te Kavajes,me pamje te mrekullueshme nga deti.Vila ka sip.trualli 480 m2 dhe sip.ndertimi 400 m2.Organizohet ne:Kati 1- Sallon ndenje,ambjent gatimi e vecuar,1 tualet,verande.Kati 2-3 dhoma gjumi,1 tualet,2 ballkone.Kati 3-2 dhoma gjumi,1 tualet,ballkon.Disponon dhe 2 poste parkimi ne katin 0.Vila ka ndricim natyral ne cdo ambjent gjate gjithe dites, 480 M2

Botuar më 02/10/2023
250.000,00 euro

~TEG

SUPER OKAZION! SHITET VILE 2 KATESHE NE TEG | 430 M2 | 530.000 Euro

Vile ne shitje me cmim OKAZION te Rezidenca Palm Hill,ne TEG.Vila eshte me sip.totale 257.93 m2 dhe sip. trualli 390-430 m2.Vila organizohet ne:Kati perdhe ka sip.93.78 m2.Ofron garazh me sip.37.39 m2 ,kuzhine,sallon,lavanderi,tualet,studio,depo.Kati pare ka sip.102.84 m2 ofron 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Kati dyte ka sip.61.31 m2 ofron verande 5.92 m2, dhome matrimoniale, tualet, garderobe., 430 M2

Botuar më 02/10/2023
530.000,00 euro

SHITET VILE PER BANIM NE VILE 4+1, ID PVI 11096

Vile: 4 Kateshezona: Don Bosko / Jordan MisjaMe vendndodhje https://goo.gl/maps/KLpMkp1imSStUDK86 | 573 M2 | 630.000 Euro

Siperfaqe Neto: 573 m2Siperfaqe BRUTO: 573 m2Kati 4Ashensor: Jo4 Dhome Gjumi3 Tualet Ajrimi Tualetit: DritareMe hipotekeMobiluarKondicioner: PoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: Jug-LindjeID PVI 11096 - € 630000 ( ), 573 M2, kati 4, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 02/10/2023
630.000,00 euro

JEPET ME QERA VILE PER BIZNES NE VILE 5+1, ID PGD 11095

Vile: 2 Kateshezona: Pazari i ri / 9-katshet / BarrikadaMe vendndodhje https://goo.gl/maps/2mpoKsoDTffkd9Bq7 | 250 M2 | 1.200 Euro

Siperfaqe Neto: 250 m2Siperfaqe BRUTO: 250 m2Kati 0Ashensor: Jo5 Dhome Gjumi2 Tualet Ajrimi Tualetit: DritarePamobiluarKondicioner: JoPllaka + ParketProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: Veri-PerendimID PGD 11095 - € 1200 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 250 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 02/10/2023
1.200,00 euro

AFER TEG, SHITET VILE TEK REZIDENCA PRIMAVERA!

ID: Billion3021 | 341 M2 | 477.400 Euro

Vila ndodhet ne 1 kompleks rezidencial me total 10 vila te bashkangjitura,secila me parkim te dedikuar dhe ashensor qe pershkon nga garazhi deri ne katin e 2 te viles.Vilat disponojne oborr private ne pjesen e pasme.Brenda rezidences ndodhet 1 pishin e perbashket (77 m2) dhe disa ambiente shplodhese per banoret. Ofrohet siguri maksimale ne gjithe rezidencen me roje dhe sistem kamerash, 341 M2, kati 1, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re, Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontakto ne nr +355692033500!

Botuar më 02/10/2023
477.400,00 euro

VILË, KOMUNA E PARISIT – RRUGA “BILAL GOLEMI” (VI406067)

Vilë, Komuna e Parisit – Rruga “Bilal Golemi” (Vi406067) | 200 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera Vilë, në zonen e Komunës së Parisit, Rruga “Bilal Golemi”. Vila është me 2 kate dhe ka sipërfaqja totale ndërtimi 200m². Kati përdhe është me sipërfaqja totale 100m², organizohet në holl dhe 2 ambiente të ndara, tualet. Kati i dytë është me sipërfaqja totale 88m², organizohet në holl dhe 2 ambiente të ndara, tualet. Si dhe tarracë 100m². Vila ka oborr.Vila ofrohet bosh, 200 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, bosh, https://isea.al/property/vile-komune-parisi-rruga-bilal-golemi-vi406067/

Botuar më 02/10/2023
1.800,00 euro/muaj

~RR.BILL KLINTON, KODRA E DIELLIT

JEPET VILE 2 KATESHE ME QERA TE RR.BILL KLINTON, KODRA E DIELLIT | 250 M2 | 1.500 Euro

Jepet Super Vile 2-kateshe me qera te Rr.Bill Klinton mbi Kodra e Diellit.Vila ka sip.ndertimi 250m2+200m2 verande.Organizohet ne:2 Sallone ndenje~1 ambjent gatimi~3 dhoma gjumi~2 tualete~verande.Kati i pare:sallon ndenje me oxhak funksional,ambjent gatimi, tualet.Kati i dyte:sallon ndenje me oxhak funksional,3 dhoma gjumi,tualet,ballkon., 250 M2, Ofron mundesine e parkimit per nje makine.Eshte e mobiluar dhe ka sistem ngrohje ne te gjithe ambjentin.Vila ka orientim shume te mire qe te ofron mundesine e drites.Na kontaktoni!

Botuar më 02/10/2023
1.500,00 euro/muaj

SHITET NDERTESE 4 KATESHE

KOMBINAT | 400 M2 | 300.000 Euro

300 m truall, 400 M2

Botuar më 02/10/2023
300.000,00 euro
)