Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMBINAT,

100 m nga rruga kryesore, rruge e asfaltuar | 100 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 2+1, kati IV, sip.banimi, 100 M2, gjendja: e re, dhe 60m² verande, i mobiluar, me te gjitha kushtet, ap. bashkohor, me grila, sistem kapot, objekt i survejuar me kamera, kondicionim, infrastukture e rregullt, nje vend parkimi

Botuar më 27/03/2020
26.000 leke
)