Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GJIRI I LALEZIT

Lalez | 600 M2 | 85.000 Euro

Vila eshte ndertim i ri dy katesh ne nje zone teper te qete, dhe ndodhet ne distance 1.9 km nga bregu i detit. Eshte e pozicionuar mbi nje kodrine te vogel, cka i mundeson dhe pamjen e detit. Organizohet ne soxhorno te madhe me kuzhine te perbashket, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe dy veranda. Vila ka siperfaqe trualli 600 m2 dhe shitet me cmim okazion ! Disponon certefikate pronesie., 600 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar

Botuar më 30/03/2020
85.000,00 euro

100M POSHTE FAKULTETIT TE MJEKSISE

Rr. "Selaudin Zorba" | 320 M2 | 256.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, sip.totale e viles eshte, 320 M2, siperfaqe banimi secli kate 60m, sip.trualli 200m², dokumnenta te rregullta, me legalizim, truall i trasheguar. Aktualisht me qera. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 30/03/2020
256.000,00 euro

YRSHEK

Shitet vile | 155 M2 | 150.000 Euro

Siperfaqe trualli 1050 m dhe siperfaqe ndertimi, 155 M2, Jane 4 hyrje 3+1+ballkon+banjo+sallon

Botuar më 27/03/2020
150.000,00 euro

RR. “ALI DEMI”,

Shkoze, | 150 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 150 M2, e mobiluar pjeserisht.

Botuar më 27/03/2020
20.000 leke

KOMBINAT,

100 m nga rruga kryesore, rruge e asfaltuar | 100 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 2+1, kati IV, sip.banimi, 100 M2, gjendja: e re, dhe 60m² verande, i mobiluar, me te gjitha kushtet, ap. bashkohor, me grila, sistem kapot, objekt i survejuar me kamera, kondicionim, infrastukture e rregullt, nje vend parkimi

Botuar më 27/03/2020
26.000 leke

RR. ZANA FLLOQI

nr.46 Kodra e Priftit | 223 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet vile dy kateshe, 223 M2, 3 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, truall 250m², me hipotek, e rivleresuar. Me garazh

Botuar më 25/03/2020
20.000.000 leke

RR. VANGJEL ARGJIRI

Mbrapa lokal Xibrraku. Sauk | 134 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile me certifikat pronesie, 134 M2, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, vendparkim, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Esht 5 min larg rruges kryesore.te rrethi sanatoriumit.me uje 24 ore

Botuar më 24/03/2020
200.000,00 euro

RR. IRFAN TOMINI

ngjitur me Bar White, Blloku Vasil Shanto | 128.3 M2 | 260.000 Euro

Shitet shtepia + dyqani ambjent, 128.3 M2, 6 ambjente, totali i kateve 6, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/03/2020
260.000,00 euro

YZBERISHT

Tek Reparti 1105 | 100 M2 | 89.000 Euro

Shitet shtepi private, 100 M2, 4 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me dokumenta, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 23/03/2020
89.000,00 euro

VISHJE

3 km nga Qendra Tregetare TEG | 322 M2 | 365.000 Euro

Shitet vile, 322 M2, totali i kateve 2, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e re, punime te cilesise me te larte te mundeshme,siperfaqe truallit per cdo vile 800m² deri 900m²,aktualisht kane perfunduar sovatimet e brendeshme dhe jashtme,jo agjensi imobilare.

Botuar më 21/03/2020
365.000,00 euro
)