Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PORTA E GJELBËR ËSHTË E POZICIONUAR TE PALLATI I BRIGADAVE, NJË PIKË STRATEGJIKE NË JUG -LINDJE TË QYTETIT. REZIDENCA NGRIHET PRANË AKSIT TIRANË -ELBASAN

dhe ka akses të menjëhershëm nga Unaza e Madhe e cila e lidh dhe me autostradën Tiranë - Durrës brenda 4-5 minutash | 100 M2 | 520.000 Euro

"Porta e Gjelbër" është një rezidencë banimi tërësisht private e cil...

Botuar më 22/02/2020
520.000,00 euro

PRANE TEG-UT

tek Residenca Olive Grove | 150 M2 | 220.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, me nje ndertim cilesor dhe punime te standarteve te fundit, 15...

Botuar më 22/02/2020
220.000,00 euro

LEZHE

fshati Rrile | 100 M2 | 10.000.000 Leke

Shitet shtepi private 2 kateshe, secili kat, 100 M2, me dokumenta te rregullta, e legalizuar, 600m² oborr

Botuar më 23/02/2020
10.000.000 leke

RR. ZANA FLLOQI

nr.46 Kodra e Priftit | 223 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet vile dy kateshe, 223 M2, 3 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, truall 250m², me hipotek, e rivleresuar. Me garazh

Botuar më 22/02/2020
20.000.000 leke

RR. AT STATH MELANI

tek kolegji Turk, ne Misto Mame | 110 M2 | 300.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, 110 M2, me hipoteke. Sip trualli 450m²

Botuar më 22/02/2020
300.000,00 euro

RR. GAQO AVRAZI

500m mbrapa qendres Globe | 160 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 160 M2, cdo kat, sip trualli 530m², me hipoteke

Botuar më 22/02/2020
300.000,00 euro

PORTA E GJELBËR ËSHTË E POZICIONUAR TE PALLATI I BRIGADAVE, NJË PIKË STRATEGJIKE NË JUG -LINDJE TË QYTETIT. REZIDENCA NGRIHET PRANË AKSIT TIRANË -ELBASAN

dhe ka akses të menjëhershëm nga Unaza e Madhe e cila e lidh dhe me autostradën Tiranë - Durrës brenda 4-5 minutash | 100 M2 | 520.000 Euro

"Porta e Gjelbër" është një rezidencë banimi tërësisht private e cila ndërthur konceptin e jetesës në natyrë, të kombinuar me nivelin më të lartë të teknologjisë në ndërtim, për të garantuar ekselencë në çdo parametër të jetesës. Gjelbërimi, kopshtet dhe hapësirat publike zënë 80% të sipërfaqes së truallit, ndërsa ndërtimi vetëm 20% të tij,, 100 M2, "Porta e Gjelber" ka gjithsej 32 apartamente 3+1, 2+1,1+1, dhe 5 vila. Vilat propozohen në versionin bi-familjare dhe mono-familjare.

Botuar më 22/02/2020
520.000,00 euro

PRANE TEG-UT

tek Residenca Olive Grove | 150 M2 | 220.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, me nje ndertim cilesor dhe punime te standarteve te fundit, 150 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, Ne katin 0 ndodhet salloni me hapesire te bollshme me dritare te medha qe i japin ndricim natyral gjate gjithe dites, oxhak, me kuzhine gatimi te vecuar e kompletuar me te gjitha

Botuar më 22/02/2020
220.000,00 euro

SAUK

perballe shkolles se policies, ne fund te dishezes, | 442 M2 | 150.000 Euro

Shitet kati I bodrum, kati II I kompletuar me te gjitha kushtet bashkohore, dokumenta te rregullta e legalizuar, sip. e tokes, 442 M2, secili kate 90m². Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 22/02/2020
150.000,00 euro

FRESKU

Fresku TV 2000 | 95 M2 | 110.000 Euro

Ne Tirane ne zonen e Freskut prane TV 2000 SHITET shtepi private me siperfaqe 95 m2 dhe 400 m2 truall. Shtepia ka 3 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe nje tualet. Zona e qete, ajri i paster. Disponon Certifikate PronesieCmimi 110.000 euroPer cdo informacion kontaktoni ne:Cel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail, 95 M2, 4 ambjente, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/02/2020
110.000,00 euro

SHESHI AVNI RUSTEMI

Sheshi Avni Rustemi | 320 M2 | 650.000 Euro

Ne Tirane prane Pazarit te Ri SHITET shtepi private me sip ndertimi 320 m2 dhe siperfaqe trualli 544 m2.Kati perdhe me sip 180 m2 i ngritur me 5 shkalle korridori,ambjenti i pritjes, 5 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone dhe nga bodrumi gjysem i ngritur nga toka me sip 140 m2 nga korridori, 4 dhoma gjumi dhe 1 tualet.Cmimi 650.000 euro KONTAKT Cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 320 M2, 15 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 9 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 21/02/2020
650.000,00 euro

YZBERISHT

ne koder | 100 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet shtepi private, sip. ndertimi, 100 M2, sip. toke 100m², prespektive per kat te dyte, me hipoteke

Botuar më 21/02/2020
6.500.000 leke
)