Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA "VELLAZERIMI" DURRES

Afer Kafe "OROSHI" | 377 M2 | 125.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe ne ndertim, te dyja katet me hidroizolim, 377 M2, 14 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, vendparkim, bodrum, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, me dokumenta, uje dhe drita te rregullta

Botuar më 26/06/2019
125.000,00 euro

SHENGJIN ,LEZHE

Shengjin | 290 M2 | 170.000 Euro

Shitet super Vilen ne bregdet, 290 M2, 11 ambjente, totali i kateve 3, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 3 ballkone, oborr, i mobiluar, gjendja: e re, shitet super vile e mobiluar

Botuar më 26/06/2019
170.000,00 euro

NE VISHJE

3 km nga Qendra Tregetare TEG, | 322 M2 | 365.000 Euro

Shitet vile, 322 M2, totali i kateve 2, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e re, Punime bashkekohore. Siperfaqe truallit 800m². Aktualisht ne fazen e suvatimeve te brendshme. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 26/06/2019
365.000,00 euro

FIER

lagja Afrimi i ri | 700 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi dy kateshe, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, korridor, oborr, me hipoteke, garazhd. Shitet ose kembehet me ap. ne Tirane

Botuar më 25/06/2019
5.000.000 leke

NE KOMPLEKSIN “LURA 1”

GJIRI I LALZIT | 100 M2 | 120.000 Euro

Vile skiera ne dy kate me 2+1+1+2banjo, sip. 150 m2 toke. Me hipoteke, 100 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 25/06/2019
120.000,00 euro

SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES,

TE GJIRI I LALZIT | 120 M2 | 195.000 Euro

Vile ne shitje e bashkangjitur me pamje nga deti me sip. toke (250 – 600) m2 ne varesi te vendodhjes se viles. Vile 2+1+banjo me dritare+ballkon+ verande. Mundesi financimi deri ne 70% te vleres se prones qe ju do te blini. Faza e pare e ndertimit perfundon ne Prill 2019. sip, 120 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 25/06/2019
195.000,00 euro

REZIDENCA ME E RE E BANIMIT NE HAMALLAJ

GJIRI I LALZIT | 132 M2 | 183.000 Euro

Ne nje kompleks cilesore, Vile dy kate ne ndertim e siper, 2+1+1+2banjo+2 ballkone +depo, toke 424 m2. Perfundon Prill 2019, sip, 132 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 25/06/2019
183.000,00 euro

REZIDENCA ME E RE E BANIMIT NE HAMALLAJ

GJIRI I LALZIT | 182 M2 | 215.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe me sip. 42 m2 veranda + toke 458 m2. Vile 4+1+3banjo me dritare+depo+ 2 ballkone+garderobe.Perfundon ne Prill 2019. sip, 182 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 25/06/2019
215.000,00 euro

RR. MIHAL GRAMENO

800M NGA TREGU ELEKTRIK | 300 M2 | 240.000 Euro

Shitet vile 2 Kateshe me sip. toke 413 m2 te gjelberuar. kati pare eshte ndare ne ap. 3+1+2banjo. Kati dyte ne ap. 2+1+2banjo. Ofrohen dhe 2 bodrume. Me hipoteke, 300 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 25/06/2019
240.000,00 euro

NE MJULL – BATHORE, VETEM 5 MIN NGA TEG,

15 MIN NGA QENDRA E TIRANES | 285 M2 | 420.000 Euro

Vile ne shitje 2 Kateshe + Bodrumi me sip. oborr 577 m2 + pishine. Kati perdhe, ambient ndenje, kuzhina + ngrenia e vecuar, banjo, studio, garazhi per 2 makina dhe ballkoni. Kati pare 3 dhoma gjumi, 2 banjo, lavanderi, garderobe dhe ballkon. Ne bodrum ndodhen nje dhome gjumi, nje studio, dhome lojrash/fitness dhe nje banjo. Me hipoteke, 285 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 25/06/2019
420.000,00 euro