Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMUNA PETRELE

Fshati Mullet | 4.000 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet toke, 4.000 M2

Botuar më 15/06/2018
2.000 leke/m2

KOMUNA PETRELE,

fshati Hekal, | 1.600 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet toke,, 1.600 M2, me burim uji brenda tokes.

Botuar më 15/06/2018
3.000.000 leke

DURRES, NE BULEVARD

Prane torres | 730 M2 | 365.000 Euro

Shitet truall, 730 M2, me dokumenta te rregullta, certifikate pronesie

Botuar më 15/06/2018
500,00 euro/m2

KORCE

Rr; Korce-Dishnice | 1.500 M2 | 4.500.000 Leke

Shitet truall ndertimi me dokumenta te rregullta, 1.500 M2, E pershtatshme per cdo biznes. zone te studiuar gati per ndertim. Gjeresia dalje ne rruge 26 m dhe thellesia 62 m, i rethuar me mure betoni. Eshte ngjitur me fabriken e ullinjve

Botuar më 15/06/2018
3.000 leke/m2

FSHATI LAKNAS

Tirane | 4.600 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet toke, 4.600 M2, me dokumenta te rregullta 5.00.000leke+ hyrje 2+1

Botuar më 14/06/2018
3.500.000 leke

AUTOSTRADA FUSHE KRUJE LAC

pa vajtur ne Lac | 22 Dylym | 190.000 Euro

Shitet truall, 22 Dylym, e pershtatshme per biznes. Me hipoteke

Botuar më 14/06/2018
190.000,00 euro

HIMARE, SPILE,

30m nga rruga, 200m ne vije ajrore nga deti, | 1.350 M2 | 229.500 Euro

Shitet ose bashkepunim truall, 1.350 M2, me hipoteke, prone e trasheguar. Zone e studiuar per ndertim.

Botuar më 14/06/2018
170,00 euro/m2

SAUK, 500M MBI NAYTREN E QETE,

buze rruge, | 2.700 M2 | 54.000 Euro

Shitet toke, 2.700 M2, me hipoteke. Shitet ose kembehet me ap. tek Fresku

Botuar më 14/06/2018
20,00 euro/m2

RRUGA ZHVILLIMI KAMEZ

Shkolla demokracia | 1.180 M2 | 64.000 Euro

Shitet toke siperfaqja 1180 meter2, shitet e pandare me nje cmimi okazion 55 euro meteren2 jepet edhe me perqindje. trualli ndodhet ne kamez perball shkolles 8 vjecare "DEMOKRACIA" RRuga "ZHvillimi". Toka Ndodhet buze rruge qe e ben te pershtatshme per cdo aktivitet, eshte me certifikate te rregullt, me rivlersim te freskuar). eshte 62 m e gjate X 19m e gjere Mund te bejme dhe ndonje marrveshje, 1.180 M2

Botuar më 14/06/2018
64.000,00 euro

SHISHTUFINE

lagjia Shtish | 1.000 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet toke, 1.000 M2, me dokumenta

Botuar më 14/06/2018
3.000 leke/m2