Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. STAVRO VINJAO

tek ambasada Amerikane | 30 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garzoniere ne shtepi private, 30 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 23/09/2021
16.000 leke/muaj

RR. MYSLYM SHYRI

ne hyrje te rruges | 25 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 25 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 23/09/2021
19.000 leke

LAPRAKE

prane Akademise se Biznesit | 40 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera garsoniere ,shtepi private, 40 M2, i mobiluar, vetem per vajza

Botuar më 23/09/2021
14.000 leke/muaj

RR. “BESA”

prane Viles Kosovarit | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera kati i 2 i nje vile dy kateshe, 1+1, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 23/09/2021
20.000 leke

SHTEPI ME QERA RR. "ELBASANIT", 50M MBI SHKOLLEN E BALETIT,

ne zone shume te mire | 150 M2 | 800 Euro

Jepet me qera kati II i nje vile 3+1, sip, 150 M2, i mobiluar, kompletim dhe arredim teper bashkohor. Sistem ngrohje ftorhje, parkim, oborr. Çmimi

Botuar më 23/09/2021
800,00 euro

JEPET ME QERA KATI 3 I NJE VILE TEK RRUGA GRAMOZ PASHKO PRANE QYTET STUDENTIT (ID 4251190)

Prane Qytet Studentit ne rrugen Gramoz Pashko | 130 M2 | 450 Euro

Jepet kati 3 i nje vile, me siperfaqe 130 m², organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine me vehte, koridor, 2 tualete, 3 ballkone. Jepet e mobiluar, me parket., 130 M2, Property ID : 4251190 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/09/2021
450,00 euro

VILAT GJERMANE

Tirane | 110 M2 | 700 Euro

Tek Vilat Gjermane jepet me qera kati i 2 i nje vile luksoze dhe me punime teper cilesore. Hapesire 110m2 me 2 dhoma gjumi, kuzhine me vete dhe 2 tualete, me 2 ballkone. E mobiluar totalisht me cdo gje te re. Me parket druri e gjithe shtepia. Me sistem qendror chiller ngrohje/ftohje. Jepet per te huaj, 110 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 23/09/2021
700,00 euro/muaj

JEPET ME QERA KATI 3 I NJE VILE TEK RRUGA GRAMOZ PASHKO PRANE QYTET STUDENTIT (ID 4251190)

Prane Qytet Studentit ne rrugen Gramoz Pashko | 130 M2 | 450 Euro

Jepet kati 3 i nje vile, me siperfaqe 130 m², organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine me vehte, koridor, 2 tualete, 3 ballkone. Jepet e mobiluar, me parket., 130 M2, Property ID : 4251190 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/09/2021
450,00 euro

VILAT GJERMANE

Tirane | 110 M2 | 800 Euro

Tek Vilat Gjermane jepet me qera kati i 2 i nje vile luksoze dhe me punime teper cilesore. Hapesire 110m2 me 2 dhoma gjumi, kuzhine me vete dhe 2 tualete, me 2 ballkone. E mobiluar totalisht me cdo gje te re. Me parket druri e gjithe shtepia. Me sistem qendror chiller ngrohje/ftohje. Jepet per te huaj, 110 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 23/09/2021
800,00 euro/muaj

SHTEPI ME QERA - TIRANE

Rruga e Elbasanit | 150 M2 | 800 Euro

Jepet apartament me qera te Rruga e Elbasanit, pranë Shkollës së Baletit, Tiranë. Kjo zonë plotëson të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe investim cilësor.Ka sipërfaqe 150 m2.Ka tipologji 3+1 dhe ofron parkim në oborr.Ndodhet në katin e 2 të një vile., 150 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/09/2021
800,00 euro
)