Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA FATMIR AGALLIU

prane rreth rrotullimit te Shkozes | 60 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne katin e 2 te nje Vile, e mobiluar, siperfaqe 60 m². Hyrja organizohet nga korridor hyres, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon.Jepet me qera 28000 Lek ne muaj., 60 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 20/03/2023
28.000 leke/muaj

PJESE VILE ME QERA - TREGU ELEKTRIK

prane Kompleksit Grand | 140 M2 | 450 Euro

Tregu Elektrik, prane Kompleksit Grand, jepet me qera kati i 2 i nje Vile, i mobiluar, siperfaqe 140 m². Hyrja organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, kondicioner, verande, mundesi parkimi.Jepet me qera 450 euro ne muaj., 140 M2, 2 banjo, verande, vendparkim, ID e Prones : BH 3251150

Botuar më 20/03/2023
450,00 euro/muaj

RRUGA ELBASANIT

prane Vilave Amerikane | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 2+1 ne katin e 3 te nje Vile, i mobiluar, siperfaqe 100 m². Hyrja organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, 2 ballkone, kondicioner, oxhak funksional.Jepet me qera 500 euro ne muaj., 100 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 20/03/2023
500,00 euro/muaj

ISH TREGU ELEKTRIK

prane Kopeshtit Nene Tereza | 90 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne katin e pare te nje Vile, e mobiluar, siperfaqe 90 m². Hyrja organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine me vehte, tualet, verande, kondicioner. Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi.Jepet me qera 40000 Lek ne muaj., 90 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 20/03/2023
40.000 leke/muaj

RRUGA KAVAJES

perballe Delijorgjit | 60 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 1+1 ne katin perdhe te nje vile, e mobiluar shume mire, siperfaqe 60 m². Hyrja organizohet nga dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, 2 kondicionere, oborr, dhe nje post parkimi.Jepet me qera 450 euro ne muaj., 60 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 20/03/2023
450,00 euro/muaj

RRUGA KAVAJES

perballe Delijorgjit | 60 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 1+1 ne katin perdhe te nje vile, e mobiluar shume mire, siperfaqe 60 m². Hyrja organizohet nga dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, 2 kondicionere, oborr, dhe nje post parkimi.Jepet me qera 450 euro ne muaj., 60 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 20/03/2023
450,00 euro/muaj

RRUGA FATMIR AGALLIU

prane rreth rrotullimit te Shkozes | 60 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne katin e 2 te nje Vile, e mobiluar, siperfaqe 60 m². Hyrja organizohet nga korridor hyres, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon.Jepet me qera 28000 Lek ne muaj., 60 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 20/03/2023
28.000 leke/muaj

/SHTEPI INDIVIDUALE ME QERA NE TEG PRANE NATYRES SE QETE

teg | 82 M2 | 1.000 Euro

82 M2, kati 1, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/03/2023
1.000,00 euro/muaj

/JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE VILE TE KOMUNA E PARISIT

komuna e parisit | 210 M2 | 1.000 Euro

Jepet me Qira kati i pare i nje vile luksoze te Komuna e Parisit.Vila eshte me siperfaqe 210 m2.Organizimi:Sallon NdenjeAmbjent gatimi4 dhoma gjumi2 tualeteballkoneVila eshte e investuar me teper punime cilesore ku vlen te permendet:1- kondicioner me sistem chiller i shperndare ne te gjitha dhomat,parket druri etj 0692031247, 210 M2, kati 1, 2 banjo, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/03/2023
1.000,00 euro/muaj

PRANE ME BLLLOKUN E AMBASADAVE

Ofrokme me qera Ambient 2+1 ne nje Shtepi private - TIRANË | 100 M2 | 40.000 Leke

Rruga e Durresit, 100 M2, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/03/2023
40.000 leke/muaj
)