Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MBAS VIZION PLUSIT DHE RRUGES DYTESORE DON BOSKO,

prane Kmy, rr. "Egnatia 43", ne vile 3 kateshe | 160 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1+aneks, 160 M2, kati 3, 2 banjo, 2 ballkone, verande, i mobiluar, me oborr, hyrje e rregulluar. (jo agjensi).

Botuar më 11/07/2019
30.000 leke

30M NGA SHKOLLA DHORA LEKA

tek parku i ri, fusha e Aviacionit | 42 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsioniere ne nje shtepi private, 42 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/07/2019
15.000 leke

FABRIKA E MIELLIT,

prane Hotel Rolandi, rruga Teodor Keko | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera kati I i nje vile private, 1+1, 80 M2, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/07/2019
20.000 leke

RRUGA E KAVAJES

tek birra Tirana | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne shtepi private, 80 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 11/07/2019
25.000 leke

TEK KTHESA E KAMZES

200m nga Ktheza | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 40 M2, i mobiluar

Botuar më 10/07/2019
15.000 leke

PAS AMBASADES ANGLEZE

rruga e Durresit | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera kati 1 dhe 2 i nje vile, 120 M2, 8 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, me oborr

Botuar më 10/07/2019
30.000 leke/muaj

RR. BEDRI KARAPICI

tek Cinco Cavalli | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 80 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 10/07/2019
20.000 leke

ALLIAS,

prane servis Niku, | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 10/07/2019
18.000 leke

RR. "DON BOSKO",

ne zone te mire | 70 M2 | 7.500 Leke

Kerkohen 2 djem per ndarje qeraje 1+1+aneks, 70 M2, i mobiluar, Uje dhe drita brenda ne çmim

Botuar më 10/07/2019
7.500 leke/person

RR."JORDAN MISJA"

buze rruge | 60 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje vile, 60 M2, kati 3, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 10/07/2019
17.000 leke/muaj