Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “IRFAN TOMINI”

nr.52, Blloku I vilave Selite | 120 M2 | 700 Euro

Jepet me qera kati I, 140m²+njesi sherbimi 40m², e kompletuar totalisht me kushte b...

Botuar më 20/02/2019
700,00 euro

NE QENDER TE KOMBINATIT, SHITET AMBIENT 3 KATESH ME HIPOTEKE!

Kati I: biznes me sip. 650m², kati II: biznes prej shume vitesh 400m² | 1.450 M2 | 1 Euro

Dhe kati III: banim 400m². Sip. totale, 1.450 M2, Bizneset jane aktualisht ne pune. ...

Botuar më 20/02/2019
1,00 euro

PAZARI I RI

Pazari i ri | 85.2 M2 | 102.000 Euro

Shitet apartamenti te Pazari i Ri 85.2 m2, apartamenti ndodhet ne zone te qete ne kat...

Botuar më 18/02/2019
102.000,00 euro

9 KATESHET

Turdiu | 160 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera ambjenti 160 m2 te Turdiu.Ambjenti eshte i rikonstruktuar, ndodhet ne k...

Botuar më 18/02/2019
2.500,00 euro

OKAZION! SHITET PER ARSYE EMIGRIMI SHTEPI PRIVATE+DYQAN! RR. "SIRI KODRA",

peballe me pallati Kontakti, 30m larg unazes se vogel, | 50 M2 | 47.000 Euro

Shitet shtepi private 1+1+dyqan, 50 M2, dyqani eshte i kompletuar. Me hipoteke, çer...

Botuar më 17/02/2019
47.000,00 euro

DURRES, LAGJIA 1, RR. "TAULANTIA"

prane muzeut arkeologjik | 155 M2 | 100.000 Euro

Shitet ose jepet me qera ap. 3+1, 155 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, doku...

Botuar më 14/02/2019
100.000,00 euro

BLV. "ZOG I", TEK BULEVARDI I RI,

buze rruge, | 250 M2 | 20.000 Euro

Jepet me qera ambient 4-katesh, sip. kati, 250 M2, ambiente me punime teper cilesore,...

Botuar më 14/02/2019
20.000,00 euro

SHITEN APARTAMENTE ME HIPOTEKE ME ÇMIMET ME TE LIRA NE TIRANE!!

Ndertim me punime teper cilesore | 120 M2 | 1 Euro

Sip. e hyrjeve variojne nga: 55 -, 120 M2, Per me teper informacion lutemi kontaktoni...

Botuar më 14/02/2019
1,00 euro

RR. “DIBRES”

mbrapa Medreses, 10m nga rruga kryesore, prane furre buke Suaj, me fasad xhami nga rruga kryesore, | 43 M2 | 58.000 Euro

Shitet dyqan, 43 M2, kati I, me tend, kondicionim, me tualet, me hipoteke. Aktualisht...

Botuar më 14/02/2019
58.000,00 euro

RR."DON BOSKO"

(ESHEREF FRASHRI), | 55 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1 me sip, 55 M2, kati 1, dokumenta te rregullta. Punime teper cilesore.

Botuar më 24/01/2019
45.000,00 euro

LAGJIA 30 VJETORI BERAT

pran komisariatit te policise perball me lavanterin | 51 M2 | 29.500.000 Leke

1+1, 51m hapesire e brendshme me drejtim nga lindja, 51 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, depo, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 21/02/2019
29.500.000 leke

RR. SIRI KODRA

ne bllokun e magazinave | 185 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 185 M2

Botuar më 21/02/2019
100.000 leke

LAPRAK

fusha sportit | 100 M2 | 28.000 Leke

Jepet mne qera 3+1, 100 M2, kati II, e kompletuar pjeserisht.

Botuar më 21/02/2019
28.000 leke

RR. MUHAMET GJOLLESHA

ne hyrje te Myslym Shyrit | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 21/02/2019
30.000 leke

RRUGA "5 MAJI",

perballe Shkolles Tirana Jone | 113 M2 | 59.890 Euro

Shitet 2+1, 113 M2, kati 7, pa ashensor, i mobiluar, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 21/02/2019
59.890,00 euro

MBI QYTETIN STUDENTI,

tek Big Market, | 70 M2 | 24.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, 1 ballkon, i mobiluar, Per vajza

Botuar më 21/02/2019
24.000 leke

PRANE KMY

Laprak, jepet me qera shtepi private 1+1 | 56 M2 | 22.000 Leke

Kati I, e kompletuar,, 56 M2, Parkim per dy makina. E rrethuar me avlli dhe porte hekuri.

Botuar më 21/02/2019
22.000 leke

LAPRAK

Blloku Gintash, prane rruges kryesore | 145 M2 | 400 Euro

Jepet me qera kati II, 145 M2, 3 tualete, e pershtatshem per cdo lloj biznesi si zyra, avokati, kurse, stomatologji, depo farmaceutike etj.

Botuar më 21/02/2019
400,00 euro

RRUGA E DIBRËS

Pranë Komisariatit nr. 4 | 117.1 M2 | 99.535 Euro

Apartament 2+1 ne Rezidencen Tower Bridge 3, i organizuar me dy dhoma gjumi, me dy tualete me ajrosje natyrale, ambient ndjenje dhe kuzhine me vetrate te madhe, korridor si dhe verande. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te rezidences me nje pamje shume te bukur nga mali i Dajtit dhe oborri i brendshem i rezidences., 117.1 M2, 6 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/02/2019
99.535,00 euro

LAPRAK,

prane Akademise se biznesit | 60 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, pjeserisht i mobiluar, shtepi private

Botuar më 21/02/2019
13.000 leke