Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LOKALE ME QERA -~ QENDER

JEPET BAR-RESTORANT ME SIPERFAQE 150 M2 NE QENDER | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje ne Qender.Ambjenti ndodhet ne katin 0.Ambjenti ka siperfaqe 150 m2.Klientela eshte e ngritur prej vitesh.Ambjenti eshte i mobiluar.Taksat jane te perfshira ne cmim.Diskutohet dhe per shitje.Per me shume informacion na kontaktoni!, 150 M2, 2 banjo

Botuar më 25/09/2023
1.500,00 euro/muaj

BAR - RESTORANT, BERZHITE

Bar - Restorant, Berzhite | 1.000 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera Bar - Restorant, Berzhite, me siperfaqe totale shfrytezimi 1000m² dhe me siperfaqe restoranti 300m², 1.000 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/09/2023
1.500,00 euro/muaj

LOKALE NE SHITJE ~ KOMPLEKSI DELIJORGJI

SHITET DYQAN KOMERCIAL ME SIP.100 M2 TE KOMPLEKSI DELIJORGJI | 100 M2 | 525.000 Euro

Shitet dyqan komercial tek Kompleksi Delijorgji.Dyqani eshte me sip.100 m2+150 m2 verande ne sherbim te dyqanit.Organizohet ne:~Ambient Open Space~2 Tualete.Dyqani eshte i organizuar me fasad xhami nga jashte.Dyqani ka akses me rrugen kryesore dhe eshte vetem 20 metra larg.Aktualisht dyqani eshte me qera 2000 Euro ne muaj.Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme, 100 M2, Kompleksi Delijorgji eshte ne nje nga zonat ne rritje dhe zone perfekte per biznes.Disponon Certifikate Pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 25/09/2023
525.000,00 euro

JEPET ME QERA LOKAL BUZE RRUGES TEK 21 DHJETORI NE TIRANE (ID 4271868)

21 Dhjetori | 300 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera lokal, siperfaqe e brendeshme 300 m², kati 0, ambienti i brendshem i mobiluar, i restauruar.Mundesi shume e mire investimi pasi zona eshte mjaft e populluar nga te rinjte.Jepet me qera 3000 euro, 300 M2, Property ID : 4271868 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/09/2023
3.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane Kastorit | 100 M2 | 15.000 Euro

Shitet Biznesi Bar-Kafe, Tek Rruga E Kavajes, (ID BSHB84), Tirane.Tek Rruga e Kavajes, ne rrugen Sali Butka, prane Kastorit, shitet Biznesi bar-kafe 75 m2+25m2 verande, kati 0 (perdhe), sistem aspirim kondicionimi, veranda me cader te madhe, freskuese, ngrohese, i arreduar, sistem kamerash dhe alarmiM.RRTarife sherbimi agjencie gjysme qeraje.Shitet biznesi 15000 euro,jepet me qera 1000 euro/muaj., 100 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 25/09/2023
15.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane Kastorit | 100 M2 | 15.000 Euro

Shitet Biznesi Bar-Kafe, Tek Rruga E Kavajes, (ID BSHB84), Tirane.Tek Rruga e Kavajes, ne rrugen Sali Butka, prane Kastorit, shitet Biznesi bar-kafe 75 m2+25m2 verande, kati 0 (perdhe), sistem aspirim kondicionimi, veranda me cader te madhe, freskuese, ngrohese, i arreduar, sistem kamerash dhe alarmiM.RRTarife sherbimi agjencie gjysme qeraje.Shitet biznesi 15000 euro,jepet me qera 1000 euro/muaj., 100 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 25/09/2023
15.000,00 euro

ALI DEMI

Pranë rrugës Idriz Dollaku | 40 M2 | 250 Euro

Qera, Ambient Biznesi, Ali Demi, Tiranë.Ambienti ndodhet pranë rrugës Idriz Dollaku.Informacion mbi ambientin:• Sipërfaqja: 40 m2.• Kati 0.Organizimi:• Open space.• Tualet.Cilësime të tjera:.• Bosh.• E përshtatshme për biznese të ndryshmePër një vizitë në pronë na kontaktoni!, 40 M2, 1 banjo

Botuar më 24/09/2023
250,00 euro/muaj

SHITET LOKAL

LAPRAKE | 155 M2 | 356.500 Euro

Pjese e jashtme,verande, 155 M2

Botuar më 24/09/2023
2.300,00 euro/m²

LOKALE ME QERA -~ QENDER

JEPET BAR-RESTORANT ME SIPERFAQE 150 M2 NE QENDER | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje ne Qender.Ambjenti ndodhet ne katin 0.Ambjenti ka siperfaqe 150 m2.Klientela eshte e ngritur prej vitesh.Ambjenti eshte i mobiluar.Taksat jane te perfshira ne cmim.Diskutohet dhe per shitje.Per me shume informacion na kontaktoni!, 150 M2, 2 banjo

Botuar më 24/09/2023
1.500,00 euro/muaj

~ 21 DHJETORI

JEPET ME QERA BAR-RESTORANT TE 21 DHJETORI | 238 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje te 21 Dhjetori.Restoranti eshte me siperfaqe te brendshme 85 m2+verande 153 m2.Organizohet ne:1 ambjent,2 tualete,verande.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 238 M2

Botuar më 24/09/2023
1.500,00 euro/muaj
)