Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GOLEM

tek Rajoni i Policise | 67 M2 | 31.000 Euro

Shitet 1+1, 67 M2, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 16/04/2019
31.000,00 euro

RR. RIZA CEROVA

tek Farmacia 10 | 65 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, i mobiluar, preferohen 2 vajza

Botuar më 16/04/2019
20.000 leke

RR. "HOXHA TAHSIM",

p. 109, | 50 M2 | 56.000 Euro

Shitet 1+1, 50 M2, kati III. Çmimi,

Botuar më 16/04/2019
56.000,00 euro

RR. "ISLAM ALLA", TEK RRUGA E KAVAJES,

pallati perballe Poliklinikes nr 5 | 85 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 85 M2, kati 5, bosh, me k/bufe, me ashensor. Hyrje e rregulluar.

Botuar më 16/04/2019
30.000 leke

LIQENI

BUZE LIQENIT TE KOPSHTIT ZOOLOGJIK | 95 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne katin e 4 te nje pallati te ri shume cilesor i survejuar me roje 24ORE ne rrugen Bilal Sina i ndodhur buze Liqenit ZOOLOGJIK ME PAMJE TE MAHNITSHEM TE LIQENIT DHE TE TIRANES. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me mobilim bashk kohor ne te gjitha detajet., 95 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 16/04/2019
400,00 euro

QENDER

FILLIMI I RRUGES SE KAVAJES, PRANE MINISTRIS SE SHENDETSIS | 62 M2 | 75.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 62m2 ne katin e 2 te nje pallati ekzistuer te mire administruar ne fillim te rruges se kavajes 2 MINUTA LARG SHESHIT TE MINISTRIA E SHENDETSIS. APARTAMENTI ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE E RIKONSTRUKTUARndahet: 1 sallon, 1dhome gjumi e bollshme, 1 banjo dhe 1 ballkon. ZONE SHUME E PREFERUAR PER QERADHENIE, ME HIPOTEK. ,,, JO ME KREDI, 62 M2, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/04/2019
75.000,00 euro

ZOGU I ZI

mbrapa karmurantit EL PETROL, PERBALL GAZHELIT | 75 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartamenti 1+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor me punime teper cilesore me sistem kapot me sistem akustik dopio xham etj. Apartamenti eshte totalish i mobiluar me mobilim teper cilesor modern me te gjitha kushte e nevojshme per nje jetes optimale si kondisjoner, banjo me vaske etj., 75 M2, kati 3, 1 banjo

Botuar më 16/04/2019
300,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Enel Baboci | 77 M2 | 84.000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek rruga "Zenel Baboci" në afërsi të Qendrës. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati i ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 77 m2 dhe është i organizuar në sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi,1 tualet dhe ballkoni. Orientimi i tij jug i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor., 77 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/04/2019
84.000,00 euro

RR. "GRAMOZ PASHKO",

prane Fakultetit Ekonomik, | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, i mobiluar, me ballkon, jepet vetem per vajza.

Botuar më 16/04/2019
18.000 leke/muaj

TEK SELVIA,

rr. "Saraçve" | 46 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 46 M2, i mobiluar, oborr per dy makina, dere me vehte.

Botuar më 16/04/2019
25.000 leke