Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

XHAMLLIKU

Te Rossman Lala | 57 M2 | 51.000 Euro

Shitet apartament 1+1 te Xhamlliku. Pas Rossman Lala dhe perballe pallatit te Tom Doshit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 57m², ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati ekzistues., 57 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: shume e mire, Agjencia Shpia24, Cel: 0683633333

Botuar më 18/09/2020
51.000,00 euro

21 DHJETORI

afer Neranxit | 80 M2 | 35.000 Leke

21 Dhjetori, prane Neranxit, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 80 m2, kati 5 ne pallat ekzistues, apartmenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, orientimi Lindje/Perendim., 80 M2, 13 banjo

Botuar më 18/09/2020
35.000 leke

PRANE KOMPLEKSIT PANORAMA

Harry Fultz | 75 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 75 M2, kati 4. Pallat i ri ne perfundim te punimeve. Fasade e ventiluar. Punime shume cilesore!

Botuar më 18/09/2020
82.000,00 euro

TE TEATRI ART TURBINA

Te teatri Art Turbina | 100 M2 | 350 Euro

Jepet Apartament me qira. Afer Teatrit Art Turbina. 1+1, Kati 3. Pallat i ri. Me ashensor. Sip 100m². Cmimi 350€ bosh. Cmimi 450€ i mobiluar. Dhome gjumi, Banjo, Sallon, Kuzhine, Ballkon,, 100 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Shpia24 0697488333

Botuar më 18/09/2020
350,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

praen Mon Cheri | 70 M2 | 400 Euro

Myslym Shyri, prane Mon Cheri, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 70, kati 1 ne pallat ekzistues, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, kuzhine me vehte, dhome gjumi, tualet, i mobiluar ne menyre bashkekohore., 70 M2, 1 banjo

Botuar më 18/09/2020
400,00 euro

BRRYLI

afer Maternitetit te Ri | 80 M2 | 30.000 Leke

Brryli, prane Maternitetit te Ri , jepet me qera Apartament 1+1 ne katin e dyte te nje vile 2 kateshe me hyrje me vehte, siperfaqe 80 m2, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, i mobiluar, orientim me diell., 80 M2, 1 banjo

Botuar më 18/09/2020
30.000 leke

MISTO MAME

pallatet Cabej | 71 M2 | 54.000 Euro

Misto Mame, tek pallatet Cabej, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 71 m2 me Hipotek, kati 7 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon, i mobiluar ne menyre moderrne, i gjithe me parket, me kondicioner, investime shese nga vet pronari.Orientimi me Diell.Shitet 54 000 Euro, 71 M2, 1 banjo

Botuar më 18/09/2020
54.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

afer karburant Kastratit | 60 M2 | 350 Euro

Myslym Shyri, prane karburant Kastrati, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, kati i 5 i nje pallati ekzistues, i mobiluar, kondicioner. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, orientim me diell., 60 M2, 1 banjo

Botuar më 18/09/2020
350,00 euro

RRUGA A. KASEMI

Mbrapa Triss, ne unaze Rruga Bardhyl | 70 M2 | 68.000 Euro

Shitet 1+1, 70 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, ashensor, shitet nga pronari, certifikate pronesie

Botuar më 18/09/2020
68.000,00 euro

TEK KOMPLEKSI DINAMO

shitet | 69 M2 | 89.700 Euro

Apartament 1+1. Sip, 69 M2, kati 4. Pallat i ri qe perfundon per 6 muaj. Punime super cilesore. Sistem kapote e ventiluar. Pozicioni Jug.

Botuar më 18/09/2020
89.700,00 euro
)