Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA NDRE MJEDA

Afer Kompleksit Kontakt | 58 M2 | 85.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Me HIPOTEKE dhe planimetri te rregullt. Pallati i ri me ashensor. Siperfaqe 58 m2. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni me ambientin e gatimit, dhome gjumi, tualeti, korridori qe ben shperndarejen e ambjenteve dhe nje ballkon. WWW.EVEREST.COM.AL, 58 M2

Botuar më 29/05/2023
85.000,00 euro

QERA ,1+1 APARTAMENT ( RRUGA SIRI KODRA)I MOBILUAR 20.000LEKE

Prane Nenstacionit Elektrik | 45 M2 | 20.000 Leke

Apartamenti me siperfaqe, 45 M2, kati 1, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, VR0009

Botuar më 29/05/2023
20.000 leke/muaj

QERA, GARSONIERE (KOMUNA PARISIT) 200€

Komuna Parisit | 40 M2 | 200 Euro

Apartamenti me kushte shume te mira,me siperfaqe, 40 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, VR003

Botuar më 29/05/2023
200,00 euro/muaj

DYQAN ME QERA (OPEN SPACE) FRESK 20.000LEKE

Fresk ,100m nga Restorant Fresku | 41 M2 | 20.000 Leke

Ambjenti ne je zone shume te mire e te mbipopulluar,me siperfaqe, 41 M2, kati 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, VR007

Botuar më 29/05/2023
20.000 leke/muaj

QERA, GARSONIERE (MBRAPA HIPOTEKES) E MOBILUAR 250 EURO

Mbrapa Hipotekes | 60 M2 | 250 Euro

Garsoniera ne nje nga zonat me te mira ne Tirane,me siperfaqe, 60 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, VR003

Botuar më 29/05/2023
250,00 euro

LIQENI I THATE

Palacinat, Liqeni i Thate. LI30694 | 73 M2 | 700 Euro

Qera, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë, Tiranë., 73 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/05/2023
700,00 euro/muaj

QERA, GARSONIERE (KOMUNA PARISIT) 200€

Komuna Parisit | 40 M2 | 200 Euro

Apartamenti me kushte shume te mira,me siperfaqe, 40 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, VR003

Botuar më 29/05/2023
200,00 euro/muaj

QERA,APARTAMENT 1+1(MYSLYM SHYRI) ZYRE OSE BANIM 270€

Prane lokal Tepelena | 50 M2 | 270 Euro

Ambjenti me kushte shume te mira,me parket,me siperfaqe, 50 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, VR006

Botuar më 29/05/2023
270,00 euro/muaj

QERA,AMBJENT PER CDO LLOJ BIZNESI(RRUGA 5 MAJI) 400€

Rruga 5 maji | 50 M2 | 400 Euro

Ambjenti me siperfaqe 60m2 e jashtme dhe te brendshme, 50 M2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, VR006

Botuar më 29/05/2023
400,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1,RRUGA E DURRESIT

Prane Assist Digital | 50 M2 | 400 Euro

Apartament 1+1, 50 M2, 1 ambjent, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje jetese sa me komode.

Botuar më 29/05/2023
400,00 euro/muaj
)