Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SKEL, VLORE

Skel, Vlore | 86 M2 | 140.000 Euro

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 86 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, sallon+kuzhine+dhome ngrenie, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Ka mobilje moderne dhe bashkëkohore. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Cmimi i shitjes 140000 euro., 86 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/11/2023
140.000,00 euro

LIQENI I THATE

LIQENI I THATE | 78 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 te Liqeni i Thate,FZ ConstructionNdodhet ne katin e 2Organizohet nga salloni me ambientin e gatimit,nje dhome gjumi me garderobe,tualeti dhe ballkoni.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi, 78 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 29/11/2023
600,00 euro/muaj

APARTAMENTE 1+1 ME QERA NE KOMUNEN E PARISIT, TEK KIKA 1 NE TIRANE (ID 4211803)

Komuna e Parisit, tek Kika 1 | 60 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, bosh, siperfaqe 60 m², kati 6 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 450 euro, 60 M2, bosh, Property ID : 4211803 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
450,00 euro/muaj

APARTAMENTE 1+1 NË SHITJE BUZË DETIT NË SARANDË (ID 4111591)

Sarande | 62.78 M2 | 117.399 Euro

Kompleksi me këto struktura do të përfshijë gjithashtu pishinë, garazh 2-katësh dhe një plazh privat. Projekti është në ndërtim e sipër.Disponojmë apartamente me tipologji të ndryshme (1+1, 2+1, 3+1)Cmimi duke filluar nga 1870 euro/m², 62.78 M2, kati 1, Property ID : 4111591, www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
117,40 euro

TEK BULEVARDI ZOGU I

Prane Supermarket Conad | 65 M2 | 480 Euro

Tek Bulevardi Zogu I prane Supermarket Conad jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqe 65??2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,1 dhome gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin 6 -te te nje pallati ekzistues .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Cmimi: 480 Euro, 65 M2, kati 6, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
480,00 euro/muaj

SIRI KODRA

Siri Kodra | 75 M2 | 350 Euro

MORINA REAL ESTATE jep me qira apartament 1+1, 75 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2023
350,00 euro/muaj

TEK KOMPLEKSI MANGALEM

Rruga Pasho Hysa | 70 M2 | 40.000 Leke

Tek Kompleksi Mangalem Rruga Pasho Hysa jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 70m2, pjeserisht i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi 1 ballkon dhe 1 tualet . Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te pajisur me ashensor .Kusht:2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Ç????????: 40,000 Leke, 70 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
40.000 leke/muaj

RRUGA E BOGDANEVE

Prane qendres | 70 M2 | 120.000 Euro

Shitet apartament te rruga e bogdaneve prane qendres ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i pershtatshem per zyra dhe ideale per investim.. Eshte me fasad xhami i cili sheh nga rruga dhe ka te gjitha facilitetet e nevojshme.Per me shume info mund tme kontaktoni, 70 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2023
120.000,00 euro

RRUGA DIBRES PAS KONVIKTEVE TE MJEKSISE SE VAJZAVE

prane shkolles Ramazan Jarani | 60 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 , me siperfaqe 60m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 2-te te pallatit pa ashensor .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.CMIMI : 350 Euro, 60 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, CMIMI : 350 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
350,00 euro/muaj

TEK KOMUNA PARISIT

prane Lulishtes, | 79 M2 | 500 Euro

Tek Komuna Parisit prane Lulishtes, jepet me qera per zyra, apartament 1+1, Bosh i pa mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 79 m2 te organizuara ne 2 ambiente te diferencuara nga njera –tjetra , 1 tualet dhe 1 ballkon .Ndodhet ne katin 2-te banim te nje pallati te pajisur me ashensor.Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Cmimi: 500 €uro, 79 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
500,00 euro/muaj
)