Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA DON BOSKO, PALLATET HAWAI KULLA 4

Kullat e Arabit pas Viva market | 68 M2 | 28.000 Leke

68 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me 2 ballkone 1 i adaptuar ne dhome femijesh

Botuar më 22/07/2018
28.000 leke/muaj

RR THOMA KOXHAJ

Mistomame 80m larg rruges kryesore pallatet Çabej | 40 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere e mobiluar, 40 M2, kati 7, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, Pa ashensor

Botuar më 22/07/2018
13.000 leke/muaj

RR. THOMA KOXHAJ

Misto Mame, 80 m larg rrugës kryesore, pallatet Çabej | 65 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1 e mobiluar, 65 M2, kati 7, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, Pa ashensor

Botuar më 22/07/2018
17.000 leke/muaj

TEK FRESKU RRUGA MUHAMED DELIU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 79 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 totalisht I mobiluar super modern perfshihet edhe 1 garazhd makine ne cmim., 79 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Uji dhe drita 24 ore.

Botuar më 22/07/2018
20.000 leke/muaj

UNAZA E RE

perballe Kastratit | 65 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 22/07/2018
25.000 leke

RR. "5 MAJI",

ngjitur me Concord Center, | 84 M2 | 55.000 Euro

Shitet 1+1, 84 M2, kati 1, me certifikate pronesie. Pamje Juglindje-Perendim

Botuar më 22/07/2018
55.000,00 euro

TEK FRESKU,

rruga thesarit, | 57 M2 | 30.000 Euro

Shitet 1+1, 57 M2, kati 3, hyrje e mobiluar. Dokumenta te rregullta.

Botuar më 22/07/2018
30.000,00 euro

RRUGA HOXHA TASIM

rr. Hoxha Tasim, nr. 109 | 65 M2 | 200 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar teresisht, ndertim i ri, kati 6 pa ashensor, 65 M2

Botuar më 22/07/2018
200,00 euro/muaj

YZBERISHT

afer karburantit | 56 M2 | 4.200.000 Leke

Shitet 1+1, 56 M2, kati 3, pallat ekzistues me tulla te bardha, teresisht e rikonstruktuar dhe e mobiluar shitet per arsye emigracioni

Botuar më 22/07/2018
4.200.000 leke

TEK MALI I ROBIT

ne krah te Mak Albania, mes pishave | 75 M2 | 22.500 Euro

Shitet apartament me mobilim luksi, 75 M2, shitet vetem per 22.500 euro

Botuar më 22/07/2018
22.500,00 euro