Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "GJERGJ LEGISI"

Laprak, pallat i ri, prane ish AMC-se | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 7, e kompletuar totalisht.

Botuar më 25/02/2021
25.000 leke

NE QENDER PRANE KAFE FLORA.

Jepet apartament me qira | 65 M2 | 300 Euro

Apartamenti organizohet me nje koridor lidhes qe ben shperndarjen ne ambientin e dites bashke me kuzhinen, dhomen e gjumi dhe tualetin me dritare. Apartamenti ka 2 kondicionere dhe te gjitha pajisjet elektro shtepiake per nje jetese komode.Ne cmim nuk perfshihet tatimi prej 15%, 65 M2

Botuar më 25/02/2021
300,00 euro

NE ZONEN E ALI DEMI.

Shitet apartamet 1+1 | 74 M2 | 60.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe eshte i ndertuar ne nje pallat te ri dhe te mire administruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizohet nga nje koridor hyres, ambient dite dhe kuzhine disi te vecuar me nje hapsire shume te bollshme, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartameti disponon certifikat pronesie., 74 M2

Botuar më 25/02/2021
60.000,00 euro

LAPRAKE FUSHA E FUTBOLLIT

Ngjitur me palester Alesio | 50 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera Gasoniere 1+1, 50 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/02/2021
16.000 leke/muaj

RRUGA JORDAN MISJA

Afer bulevardit te ri dhe burgut 313 | 75 M2 | 22.000 Leke

Jepet shtepi me qera 1+1 me oborr ka edhe nje ballkon te rrethuar.,, 75 M2, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 25/02/2021
22.000 leke/muaj

LAPRAKE NJESIA BASHKIAKE NR 11

Ngjiter me supermarket Unicoop | 55 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1 e mobiluar ne gjendje shume te mire. Shtepia eshte buze rruges kryesore ne lagje shume te qete , te ndricuar gjate nates., 55 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, verande, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/02/2021
1.800 leke/muaj

VASIL SHANTO

Vasil Shanto | 67 M2 | 66.500 Euro

Shitet apartament 1+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim të një pallati pa ashensor dhe ka sipërfaqe 67 m2. Apartamenti është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë info na kontaktoni, 67 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/02/2021
66.500,00 euro

BRRYLI

prane Poliklinikes Iraniane | 50 M2 | 30.000 Leke

Brryli, prane Poliklinikes Iraniane, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 50 m2, kati 4, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, i mobiluar, kondicioner., 50 M2, 1 banjo

Botuar më 25/02/2021
30.000 leke

RR.RASIM KALAKULLA

Blloku i vilave Selite | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, 1 banjo, bosh, vetem kuzhina e mobiluar

Botuar më 25/02/2021
20.000 leke

KODRA E DIELLIT

Prane Eleonores | 80 M2 | 270 Euro

Jepet me qira apartament 1+1+ bllk., 80 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/02/2021
270,00 euro/muaj
)