Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DYQAN ME QERA NE QENDER PRANE PARLAMENTIT (ID 4271571).

Ne Qender prane Parlamentit | 177 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera dyqan, siperfaqja 177 m² total (97 m² kati i 1 + 80 m² bodrum) , kat i 1, open space, bosh, tualet, i pershtatshem per lokal, market, zyra, dyqane etj., 177 M2, Property ID : 4271571 www.dreamalbania.al

Botuar më 19/06/2021
1.500,00 euro

KOMUNE E PARISIT, PRANE KOMPLEKSIT KIKA 2 SHITET DYQAN (ID 4171228)

Ne zonen e Komunes se Parisit, prane Kompleksit Kika 2 | 56 M2 | 123.200 Euro

Shitet dyqan, me hipoteke, siperfaqe 56 m², kati 0, pallat i ri, open space, fasade xhami, bosh, tualet, dyqani ndodhet ne nje zone te populluar, mundesi shume e mire investimi., 56 M2, Property ID : 4171228 www.dreamalbania.al

Botuar më 19/06/2021
123.200,00 euro

DYQAN ME QERA TEK STADIUMI DINAMO, RRUGA GRIGOR HEBA NE TIRANE (ID 4271567)

Tek stadiumi Dinamo, rruga Grigor Heba | 40 M2 | 250 Euro

Jepet me qera Dyqan ne pallat te Ri, bosh, siperfaqe 40 m², kati 0, open space, tualet, orientim me diell.I pershtatshem per Dyqan ose Zyre, 40 M2, Property ID : 4271567 www.dreamalbania.al

Botuar më 19/06/2021
250,00 euro

OKAZION!!!! RRUGA BARDHYL

ne Rruge kryesore, perball lokal Boka | 63 M2 | 210.000 Euro

Shitet Dyqan. I rikonstruktuar totalisht, i kompletuar me pajisje elekrike, hidraulike, pllaka, sistem kamerash te gjitha te reja, tualet inkasko, 63 M2, jepet me qera 800mije leke ose shitet

Botuar më 19/06/2021
210.000,00 euro

TEK KOMUNA E PARISIT, PRANE KOMPLEKSIT KIKA 2 SHITET DYQAN(ID 4171227)

Tek Komuna e Parisit, prane Kika 2 | 54 M2 | 119.000 Euro

Shitet dyqan, siperfaqe 54 m², kati 0, pallat i ri, open space, fasade xhami, bosh, tualet, me hipoteke, dyqani ndodhet ne nje zone te populluar dhe me shume facilitete, mundesi e mire investimi., 54 M2, Property ID : 4171227 www.dreamalbania.al

Botuar më 19/06/2021
119.000,00 euro

TEK KOMUNA E PARISIT, PRANE KIKA 2 JEPET DYQAN ME QERA (ID 4271565)

Tek Komuna e Parisit, prane Kika 2, | 54 M2 | 400 Euro

Jepet dyqan me qera, siperfaqe 54 m², kati 0 , pallat i ri, open space, bosh, 1 tualet, dyqani ndodhet ne nje zone te populluar dhe me shume facilitete., 54 M2, Property ID : 4271565 www.dreamalbania.al

Botuar më 19/06/2021
400,00 euro

NE UNAZE TE RE

Prane Rruges Mikel Maruli | 60 M2 | 102.000 Euro

Shitet Dyqan me siperfaqe 60 M2 ne pallat te Ri me Hipoteke. Dyqani eshte i rikonstruktuar, tualet, fasade xhami me pamje nga rruga kryesore , i favorshem per aktuvitete te ndryshme biznesi. Cmimi 102000 €, 60 M2, ID:171567

Botuar më 19/06/2021
102.000,00 euro

NE YZBERISHT, PRANE PALLATEVE CABEJ DYQAN NE SHITJE(ID 4171226)

Ne Yzberisht, prane pallateve Cabej | 55 M2 | 49.500 Euro

Shitet dyqan, siperfaqja 55 m², kat i 0, me hipoteke, bosh, open space, fasade xhami, tualet., 55 M2, Property ID : 4171226 www.dreamalbania.al

Botuar më 19/06/2021
49.500,00 euro

QENDER

Prane Hotel Tiranes | 120 M2 | 800 Euro

Jepet me Qera Ambient Zyre ( Ap 2+1 ), ambienti perbehet nga tre dhoma ku njera esht e madhe, 2 ballkone , 2 tualete, sistem kondicionimi ne cdo dhome, kati 3 ( me ashensor ), siperfaqe 120 m2, depo. Cmimi 800 Euro ( taksa nuk perfshihet ne cmim )., 120 M2, ID: 261346

Botuar më 19/06/2021
800,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES

Prane Spitaleve | 100 M2 | 730 Euro

Jepet me Qera Ambient Biznesi (Dyqan-Market) , kati 1, open space siperfaqe 100 M2, i mobiluar me kushtet e nevojshne per nje market. Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe,tualete fasade xhami. Cmimi 730 €, 100 M2, ID:271360

Botuar më 19/06/2021
730,00 euro/muaj
)