Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DYQAN NE SHITJE NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI NE AFERSI TE ATSH NE TIRANE (ID 4171229)

Ne bulevardin Bajram Curri ne afersi te ATSH , | 70 M2 | 210.000 Euro

Shitet dyqan, siperfaqa 70.5 m², open space, 2 tualete, fasade xhami, kati zero ne nje pallat ekzistues, buze rruge.Cmimi 210000 Euro, 70 M2, Property ID : 4171229 www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
210.000,00 euro

KOMPLEKSI HAWAI LAPRAKE

Kompleksi Hawai Laprake | 32 M2 | 36.000 Euro

Në Tiranë tek Kompleksi Hawai në Laprakë SHITET dyqan me sipërfaqe 32 m2. Dyqani ka formë të rregullt, ka 1 tualet dhe është i përshtatshëm për zyrë, floktore, qendër estetike etj.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 36.000 euro.Për çdo informacion kontaktoni në Cel. 0684109062.E-mail. [email protected], 32 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 10, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 21/06/2021
36.000,00 euro

KOMUNA PARISIT

prane Kristal Center | 25 M2 | 25.000 Leke

Jepet Dyqan me qera, bosh, siperfaqe 25 m², kati perdhe ne pallat te ri. Dyqani posedon fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, tualet, ambient te jashtem 50 m². I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.Jepet me qera 25000 Lek ne muaj., 25 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 21/06/2021
25.000 leke/muaj

RRUGA E BARRIKADAVE

Tirane | 43 M2 | 129.000 Euro

43 M2, 1 banjo, verande, bosh, gjendja: e re, Me Hipotek

Botuar më 21/06/2021
129.000,00 euro

LAPRAKE

Prane kupoles | 95 M2 | 50.000 Leke

Jepet ambient biznesi me qira ne laprake, prane kupoles. Ambienti ka siperfaqe 95 m2 dhe me 1 tualet. Eshte bosh ne gjendje te mire. Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi, por mund te funksionoje edhe si magazine., 95 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 21/06/2021
50.000 leke

RRUGA E DIBRES

Prane Spitaleve | 100 M2 | 730 Euro

Jepet me Qera Ambient Biznesi (Dyqan-Market) , kati 1, open space siperfaqe 100 M2, i mobiluar me kushtet e nevojshne per nje market. Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe,tualete fasade xhami. Cmimi 730 €, 100 M2, ID:271360

Botuar më 21/06/2021
730,00 euro/muaj

DYQAN ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT PRANE KARBURANT ALPET (ID 4271623).

Ne zonen e Bllokut prane karburant Alpet, | 80 M2 | 1.400 Euro

Jepet dyqan me qera, siperfaqja 80 m², kat i 1, open space, bosh, 1 dhome per zyre, tualet, parket, depo, e pershtatshme per zyra, klinika te ndryshme, farmaci, depo farmaceutike ose kozmetike, sallon estetike etj.Cmimi 1400 euro neto i padiskutueshem., 80 M2, Property ID : 4271623 www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
1.400,00 euro

21 DHJETORI

Rruga Sulejman Pitarka | 60 M2 | 500 Euro

Jepet me qera dyqani kati i poshtem 40M2 dhe i sipermi 20M2, ka tualet dhe depozite uji, 60 M2

Botuar më 21/06/2021
500,00 euro/muaj

JEPET ME QERA DYQAN NE RRUGEN E KAVAJES ,

ne fund te rruges Him Kolli | 62 M2 | 50.000 Leke

Me siperfaqe 62m² Kati I pareOrganizohet: • Open space • 1 tualet Ofrohet:• Me parket• Ne gjendje shume te mire • Zone e mire dhe e qete• I sapo rikonstruktuarCmimi 50,000 leke / muaj+ 1 garanci ID ET 044, 62 M2, kati 1, 1 banjo, bosh

Botuar më 21/06/2021
50.000 leke/muaj

BRRYLI

Brryli | 60 M2 | 300 Euro

Jepet dyqan me qira ne zonen e Brylit, sip 60m2. Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi., 60 M2, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/06/2021
300,00 euro
)