Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BULEVARDI ZHAN D'ARK

rruge kryesore | 72 M2 | 190.000 Euro

Shitet ambient komercial , ne rruge kryesore, bulevardi Zhan D’ark.Ambienti ka siperfaqe 72 m2.I pajisur me dokumentacion te rregullt.Per me shume na kontaktoni., 72 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
190.000,00 euro

DYQAN PER SHITJE BULEVARDI BAJRAM CURRI PRANE XHAMISE SE TABAKVE NE TIRANE (ID 4171095)

Bulevardi Bajram Curri prane Xhamise se Tabakve | 28.5 M2 | 51.000 Euro

Shitet dyqan, siperfaqe 28,5 m², me hipoteke, kati 0, tualete, kondicioner, momentalisht dhene me qera., 28.5 M2, Property ID : 4171095 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/03/2021
51.000,00 euro

PRANE 21 DHJETORIT

Pallatet e reja te Firmes Kontakt | 55 M2 | 200 Euro

Jepet me qira dyqan me sip, 55 M2, Kati 0. Pallat i ri. Me tualet brenda. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Botuar më 04/03/2021
200,00 euro/muaj

DYQAN PER SHITJE NE RRUGEN E DURRESIT PRANE ISH AMBASADES JUGOSLLAVE NE TIRANE (ID 4171194)

Rr. Durresit, prane Ish Ambasades Jugosllave | 39 M2 | 65.000 Euro

Shitet Dyqan ne pallat te Ri, bosh, siperfaqe 39 m²(33 m² me hipoteke) , kati 0, open space, tualet, fasade xhami me mundesi reklamimi, orientim me diell.I pershtatshem per dyqan ose zyre., 39 M2, Property ID : 4171194

Botuar më 04/03/2021
65.000,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE RRUGEN ASIM VOKSHI PRANE HARRY FULZT NE TIRANE (ID 4171178)

Rr.Asim Vokshi, prane Harry Fultz | 74.8 M2 | 67.320 Euro

Shitet Dyqan ne pallat te Ri, bosh, open space, siperfaqe 74.8 m², kati 0, kondicioner, tualet, orientim me diell., 74.8 M2, Property ID : 4171178 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/03/2021
67.320,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI

prane | 70 M2 | 800 Euro

Bulevardi Bajram Curri, perballe QKR-se, jepet Dyqan me qera per nje sere aktivitetesh te ndryshme, bosh, siperfaqe 70 m2, kati i pare. Dyqani posedon tualet, kondicioner, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi.Jepet me qera 800 Euro ne muaj., 70 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
800,00 euro/muaj

BLLOK

Stadiumi Dinamo | 90 M2 | 1.500 Euro

Stadiumi Dinamo, prane Conadit, jepet me qera Ambient per Dyqane te ndryshme, bosh, siperfaqe 90 m2, kati 0. Dyqani posedon tualet, open space, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, ndodhet buze rruges kryesore, dhe ne nje zone lehtesisht te aksesueshme per tipologji te ndryshme tregtare.Jepet me qera 1500 Euro ne muaj., 90 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
1.500,00 euro/muaj

21 DHJETORI

Kompleksi Kontakt/Magnet | 44 M2 | 75.000 Euro

21-Dhjetori, prane Kompleksit Kontakt/Magnet, shitet Dyqan, siperfaqe 44 m2 me Hipoteke, kati perdhe ne pallat te Ri. Dyqani posedon fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, tualet, eshte open space.Çmimi i shitjes 75000 Euro., 44 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
75.000,00 euro

RRUGA 5 MAJI

prane Concord Center | 120 M2 | 600 Euro

Rruga “5 Maji”, prane Qendres Concord, jepen me qera 2 Ambiente Komerciale, bosh, secila me siperfaqe 120 m², kati perdhe. Ambientet kane lartesi 3.6 m, open space, me tualet, investime bashkekohore, fasada xhami per mundesi te mira reklamimi, uje 24h, me hapesira perpara 70 m², dhe mjaft te pershtatshme per biznese te ndryshme.Jepen me qera secili 600 Euro ne muaj., 120 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
600,00 euro/muaj

21 DHJETORI

Frederik Shiroka | 52 M2 | 157.000 Euro

Shitet dyqan tek 21 dhjetori, rruge kryesore, fasade xhami. Aktualisht e dhene me qera 600 euro. Super mundesi investimi., 52 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
157.000,00 euro
)