Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA ELBASANIT

prane Ambasades Amerikane | 82 M2 | 1.000 Euro

Rruga Elbasanit, prane Ambasades Amerikane, jepen me qera 2 ambiente per Dyqane/Zyra te tipologjive te ndryshme tregtare, bosh, me siperfaqe 82 m² secila, kati i pare dhe i 2. Zyrat jane open space, posedojne tualet, kondicioner, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, te shtruara totalisht me parket. Secili kat jepet me qera 1000 Euro ne muaj.Jepet me qera 1000 Euro ne muaj., 82 M2, 1 banjo

Botuar më 05/03/2021
1.000,00 euro/muaj

FAKULTETI I INXHINIERISE

inxhinieria | 143 M2 | 245.000 Euro

Okazion! Dyqan per shitje 143 m2 prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit per vetem 1700euro/m2 , ne nje zone ku cmimi mesatar shkon 2000euro/m2-2200euro/m2.Ambienti Komercial per shitje ndodhet ne nje nga zonat kryesore te Kryeqytetit prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne katin 0.Njesia ka fasadë xhami që rrit shikueshmerinë, mundësinë e ekspozimit të produkteve., 143 M2, 1 ambjent, 1 banjo

Botuar më 05/03/2021
245.000,00 euro

DON BOSKO

prane Bujtines se Gjelit | 64 M2 | 55.000 Euro

Don Bosko, prane Bujtines se Gjelit, Shitet Dyqan, i kompletuar totalisht dhe gati per pune si Bar Kafe, siperfaqe totale 64 m2, dhe siperfaqe 32 m2 me Hipoteke, kati i pare. Dyqani posedon, tualet, kondicioner, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi.Çmimi i shitjes 55000 Euro., 64 M2, 1 banjo

Botuar më 05/03/2021
55.000,00 euro

DON BOSKO

prane Bujtines se Gjelit | 64 M2 | 30.000 Leke

Don Bosko, prane Bujtines se Gjelit, jepet me qera Dyqan, i kompletuar totalisht dhe gati per pune si Bar Kafe, siperfaqe 64 m2, kati i pare. Dyqani posedon, tualet, kondicioner, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi.Jepet me qera 30000 Lek ne muaj., 64 M2, 1 banjo

Botuar më 05/03/2021
30.000 leke/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURRI

prane Xhamise se Tabakve | 17 M2 | 25.500 Euro

Bulevardi Bajram Curri, prane Xhamise se Tabakve, shitet Dyqan, bosh, siperfaqe 17 m2 me Hipoteke, kati perdhe. Dyqani posedon tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi.Çmimi i shitjes 25500 Euro., 17 M2, 1 banjo

Botuar më 05/03/2021
25.500,00 euro

MYSLYM SHYRI

prane Tregut Cam | 45 M2 | 60.000 Leke

Myslym Shyri, prane tregut Çam, jepet me qera Dyqan me siperfaqe totale 45 m2, bosh, kati perdhe ne pallat egzistues. Dyqani posedon, depo, tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi.Jepet me qera 60000 Lek ne muaj., 45 M2, 1 banjo

Botuar më 05/03/2021
60.000 leke/muaj

RRUGA ELBASANIT

prane | 90.8 M2 | 240.000 Euro

Rruga Elbasanit, prane Drejtorise se Higjienes, shitet Bar Kafe, kati i pare, siperfaqe 90.8 m2 me Hipoteke, e regjistruar si apartament 55.3 m2, dhe si njesi 35.5 m2. Ambienti eshte i mobiluar totalisht dhe ne funksion si Bar Kafe, posedon tualet, kondicioner, fasade xhami.Çmimi i shitjes 240000 Euro., 90.8 M2, 1 banjo

Botuar më 05/03/2021
240.000,00 euro

VASIL SHANTO

prane Shkolles | 66.5 M2 | 130.000 Euro

Vasil Shanto, prane shkolles, shitet Dyqan, me siperfaqe 66.5 m2 me Hipoteke, bosh, kati perdhe. Dyqani posedon tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, gjithashtu ka dhe nje dhome.Çmimi i shitjes 130000 Euro, i diskutueshem., 66.5 M2, 1 banjo

Botuar më 05/03/2021
130.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

prane Mullirit te Vjeter | 130 M2 | 800 Euro

Rruga Elbasanit, prane Mullirit Vjeter, jepet me qera Duplex per Zyra/Dyqane te ndryshme, bosh, siperfaqe 130 m2, ku 70 m2 i korrespondojne katit perdhe dhe 60 m2, katit te pare. Duplexi posedon tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, kondicioner, dhe i mire investuar deri ne detaje. Kati i pare i shtruar i gjithi me parket.Jepet me qera 800 Euro ne muaj., 130 M2, 1 banjo

Botuar më 05/03/2021
800,00 euro/muaj

LULISHTE 1 MAJI

Prane saj | 52 M2 | 800 Euro

Jepet ambjent per dyqan kati 0 buze rruge kryesore tek i shtruar me parket fasad xhami, 52 M2, 1 ambjent, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 05/03/2021
800,00 euro/muaj
)