Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK KOMUNA E PARISIT, PRANE KIKA 2 JEPET DYQAN ME QERA (ID 4271565)

Tek Komuna e Parisit, prane Kika 2, | 54 M2 | 400 Euro

Jepet dyqan me qera, siperfaqe 54 m², kati 0 , pallat i ri, open space, bosh, 1 tualet, dyqani ndodhet ne nje zone te populluar dhe me shume facilitete., 54 M2, Property ID : 4271565 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/07/2021
400,00 euro

DYQAN PER SHITJE BUZE RRUGE NE ZONEN E BLLOKUT NE TIRANE PRONE EKSKLUZIVE. (ID 4171117 )

Ish Blloku, | 54.5 M2 | 220.000 Euro

Shitet dyqan, buze rruge , siperfaqe 54.5 m², me hipoteke, , kati perdhe,tualet, me fasade xhami duke ofruar mundesi reklamimi per biznesin, dyqani ndodhet ne nje zone te populluar aktualisht eshte i dhene me qera 1000 euro .Shitet 220000 euro, 54.5 M2, Property ID : 4171117 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/07/2021
220.000,00 euro

ISH-BLLOKU

Prane LSI | 121 M2 | 157.300 Euro

Ambient biznesi ne shitje, tek ish-Blloku, prane LSI.Ambienti aktualisht eshte i dhene me qera afatgjate me vleren 1000 euro ne muaj.Ka siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne katin 0.Cmimi eshte 2500 euro/m2.Per me shume na kontaktoni., 121 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 31/07/2021
157.300,00 euro

ASTIR

Pas Bar Artisti | 42 M2 | 50.000 Euro

OKAZION! Shitet dyqan me hapesire te bollshme, me hipoteke te rregullt. I restauruar totalisht si ambient, ne gjendje shume te mire. E arreduar dhe me paisje e gatshme per berber. Ose per aktivitete te tjera te ndryshme., 42 M2, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 31/07/2021
50.000,00 euro

DON BOSKO

afer kompleksit Fiori di Bosko | 34 M2 | 40.000 Leke

Don Bosko, prane Kompleksit Fiori di Bosko, jepet me qira dyqan, me siperfaqe 34 m2. Dyqani ndodhet buze rruge dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Disponon nje tualet.Jepet me qira 40.000 leke ne muaj, 34 M2, 1 banjo

Botuar më 31/07/2021
40.000 leke

DYQAN ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT PRANE KARBURANT ALPET (ID 4271623).

Ne zonen e Bllokut prane Njesise bashkiake nr.5, | 80 M2 | 1.400 Euro

Jepet dyqan me qera, siperfaqja 80 m², kat i 1, open space, bosh, 1 dhome per zyre, tualet, parket, depo, e pershtatshme per zyra, klinika te ndryshme, farmaci, depo farmaceutike ose kozmetike, sallon estetike etj.Cmimi 1400 euro neto i padiskutueshem., 80 M2, Property ID : 4271623 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/07/2021
1.400,00 euro

DYQAN ME QERA RR. E DURRESIT NE TIRANE (ID 4271621)

Rr. Durresit, afer Colosseo, | 85 M2 | 650 Euro

Jepet me qera dyqan, buze rruge kryesore, gjysem bodrum, mundesi ndarje ne 3 ambiente, totalisht e rikonstruktuar, siperfaqe 85 m², kati 0, tualet, depo magazinimi, punime gipsi, mundesi reklamimi, e pershtatshme per cdo lloj biznesi.Jepet me qera 650 Euro, 85 M2, Property ID : 4271621 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/07/2021
650,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE ZONEN E DON BOSKOS AFER VIVA MARKET NE TIRANE (ID 4171090)

Don Bosko, afer Viva Market, | 36 M2 | 72.000 Euro

Shitet dyqan buze rruges , kati 0, siperfaqe 36 m²ne total(24.8 neto) , dhe me verand rreth 30 m², me Hipoteke, tualet, guzhine e vogel me tub dhe aspirator per tymrat, pershtatshme per bar kafe, klinike, zyre, mengjezore etjShitet 72000 euro., 36 M2

Botuar më 31/07/2021
72.000,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE ZONEN E DON BOSKOS NE TIRANE (ID 4171204)

Don Bosko, tek kullat e Arabit | 38.5 M2 | 35.000 Euro

Shitet dyqan ne pallat te Ri, siperfaqe 38.5 m² me Hipoteke, kati 0, jo buze rruge kryesore,tualet, mundesi reklamimi, e pershatshme per biznese te ndryshme., 38.5 M2, Property ID : 4171204 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/07/2021
35.000,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE DON BOSCO PRANE VIVA MARKET NE TIRANE (ID 4171167 )

Don Bosco, afer Viva Market, | 50 M2 | 85.000 Euro

Shitet Dyqan open space ne pallat te Ri, siperfaqe 50 m² me Hipoteke, kati 0, tualete, orientimi me Diell.Shitet 85000 Euro, 50 M2, Property ID : 4171167 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/07/2021
85.000,00 euro
)