Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMPLEKSI DELIJORGJI

Kompleksi Delijorgji | 30 M2 | 9.000 Euro

Ambjenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes. Ndodhet ne nje zone qe ofron plot aktivitete dhe nje jetese shume te mire.Ambjenti ka qene dyqan lulesh dhe ka nje klientele te ngritur. Ky ambjent shitet per arsye emigrimi., 30 M2, 1 banjo

Botuar më 29/11/2021
9.000,00 euro

KOMPLEKSI DELIJORGJI

Kompleksi Delijorgji | 60.16 M2 | 270.000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi (Dyqan) tek Kompleksi Delijorgji.Mund te perdoret per restorant, bar, klinike, zyra etj.Ndodhet tek Kompleksi Delijorgji, ne nje zone te re dhe te rehabilituar e cila eshte 100 m larg nga Unaza e Re si dhe ndodhet mes Rruges se Kavajes dhe Bulevardit Gjergj Fishta.Ka hyrje nga perpara si dhe ambient te shfrytezueshem per reklamim.Kompleks ne rritje dhe zone perfekte., 60.16 M2, 1 banjo, gjendja: e re, Pallati eshte ndertim i ri dhe perfundon ne vitin 2022.Fasada e jashtme eshte me tulle termike te kuqe.Ka termoizolim dhe izolim per akustiken.Dritaret jane triplex me gaz argon.

Botuar më 29/11/2021
270.000,00 euro

DYQAN PER SHITJE TEK PALLATI ME SHIGJETA PRANE SHKOLLES “HOTELERI-TURIZEM” NE TIRANE (ID 4171299)

Pallati me Shigjeta, afer Shkolles se Mesme “Hoteli-Turizem” | 46 M2 | 85.000 Euro

Shitet dyqan ne pallat te Ri, siperfaqe 46 m² me Hipoteke, kati 0, open space, aktulisht autoservis (e cila shitet 20.000 Euro).Shiten se bashku 85.000 Euro, 46 M2, Property ID : 4171299 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
85.000,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE ZONEN E ALI DEMIT NE TIRANE (ID 4171304)

Ne zonen e Ali Demit ne Tirane | 40 M2 | 50.000 Euro

Shitet Dyqan, siperfaqe 40 m² me Hipoteke, pallat ekzistues, kati 0, tualet, fasade xhami, qepen.Cmimi 50000 euro., 40 M2, Property ID : 4171304 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
50.000,00 euro

JEPET DYQAN ME QERA PRANE DREJTORISE SE HIGJENES TEK RRUGA E ELBASANIT(ID 4271685)

Rruga e Elbasanit prane Drejtorise se Higjenes | 65 M2 | 450 Euro

Jepet dyqan me qera tek Rruga e Elbasanit prane Drejtorise se Higjenes, siperfaqe 65 m², kati perdhe i nje pallati te ri, fasade xhami, lartesi 3.5 meter, bosh, 1 ambient, tualet, me verande te shfrytezueshme. Pershtatet per biznese te ndryshme.Cmimi 450 euro, 65 M2, Property ID : 4271685 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
450,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE ZONEN VASIL SHANTO TIRANE (ID 4171302)

Ne zonen Vasil Shanto ne Tirane | 15 M2 | 20.000 Euro

Shitet Dyqan ne pallat te Ri, siperfaqe 15 m² me Hipoteke, ne pallat te ri, kati 0, tualet, fasade xhami, qepen.Cmimi 20000 euro., 15 M2, Property ID : 4171302 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
20.000,00 euro

TEK KRYQEZIMI I 21-SHIT

prane tij ne rruge kryesore | 20 M2 | 100.000 Euro

Dyqan prej 30 vitesh buze trotuarit ne rruge me nje fasade 4m xham.prej vitesh me qera.prone e sigurte per qeradhenie.shitet per arsye emigracioni., 20 M2

Botuar më 29/11/2021
100.000,00 euro

PRANE PAZARIT TE RI TEK SHKOLLA E KUQE

buze rruges kryesore,dyqane ekzistuese | 55 M2 | 105.000 Euro

Me dokumentacion te rregullt si njesi,eshte me qera per momentin., 55 M2

Botuar më 29/11/2021
105.000,00 euro

OKAZION KLERINGU, SHITEN 2 DYQANE TEK DOGANA PRANE ISH – SHESHIT SHQIPONJA NE TIRANE (ID 4171301)

Tek Dogana afer ish-Sheshit Shqiponja | 30.7 M2 | 76.750 Euro

Shiten 2 dyqane ne pallat te Ri, (ne proces karabinaje) me kontrate porosie, kati 0 (perdhe), fasade xhami, e gjithe kati eshte orientuar ne biznes, shiten 2500 Euro/m², perkatesisht :1 – dyqan 41 m², 1 tualet, total 102.500 Euro2 – dyqan 30.7 m², 1 tualet, total 76.750 Euro, 30.7 M2, Property ID : 4171301 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
76.750,00 euro

DYQAN ME QERA RR. E DIBRES PRANE HOTEL STELA NE TIRANE (ID 4271682)

Rr. Dibres, afer Hotel Stela | 20 M2 | 170 Euro

Jepet me qera dyqan ne pallat te Ri, open space, siperfaqe 20 m², kati perdhe, e rikonstruktuar totalish, tualet, fasade xhami, e pershtatshme per biznese te ndryshme.Jepet me qera 20.000 Leke, 20 M2, Property ID : 4271682 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
170,00 euro
)