Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MYSLYM SHYRI

prane Tregut Cam | 45 M2 | 60.000 Leke

Myslym Shyri, prane tregut Çam, jepet me qera Dyqan me siperfaqe totale 45 m2, bosh, kati perdhe ne pallat egzistues. Dyqani posedon, depo, tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi.Jepet me qera 60000 Lek ne muaj., 45 M2, 1 banjo

Botuar më 06/03/2021
60.000 leke/muaj

RRUGA E ELBASANIT

prane Mullirit te Vjeter | 46 M2 | 400 Euro

Rruga Elbasanit, prane Mullirit Vjeter, jepet Dyqan me qera, i pershtatshem per zyra te ndryshme, klinika dentare etj, siperfaqe 46 m2, kati perdhe ne pallat te ri. Dyqani posedon tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi.Jepet me qera 400 Euro ne muaj., 46 M2, 1 banjo

Botuar më 06/03/2021
400,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

prane Tregut Cam | 41.85 M2 | 105.000 Euro

Myslym Shyri, prane tregut Çam, shitet Dyqan me siperfaqe totale 45 m2, dhe siperfaqe e brendshme 41.85 m2 me Hipoteke, bosh, kati perdhe ne pallat egzistues. Dyqani posedon, depo, tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi.Çmimi i shitjes 105000 Euro., 41.85 M2, 1 banjo

Botuar më 06/03/2021
105.000,00 euro

AMBJENT PER QIRA EDHE PER SHITIE ME SIPERFAQE NETO 46.4M2 EDHE ME SIPERFAQE BRUTO 58M2 NE RRUGEN FREDERIK SHIROKA NE 21 DHJETORIN NE NJE ZONE SHUM TE MIR TE TIRANES.

Ambjent per qira edhe per shitie me siperfaqe Neto 46.4m2 edhe me siperfaqe Bruto 58m2 ne Rrugen Frederik Shiroka ne 21 Dhjetorin ne nje zone shum te mir te Tiranes. | 47 M2 | 700 Euro

Ambjent per qira edhe per shitie me siperfaqe Neto 46.4m2 edhe me siperfaqe Bruto 58m2 ne Rrugen Frederik Shiroka ne 21 Dhjetorin ne nje zone shum te mir te Tiranes. Ofrohet per biznese te ndyshme si zyr avokatie, agjensi udhtimesh, furr buke, farmaci etj.Cmimi per qira:700€ + 2 garanci perfshir edhe 15% ne cmimCmimi:160.000€ i negocjushem, 47 M2, 1 banjo

Botuar më 06/03/2021
700,00 euro

DYQAN MISHI ME QERA TEK KODRA E DIELLIT PRANE BIG MARKET NE TIRANE (ID 4271560)

Te Kodra e Diellit prane Big Market | 85 M2 | 400 Euro

Jepet me qera dyqan mishi, siperfaqa 85 m², kati zero ne nje pallat te ri, i kompletuar me dhome frigoriferike, banak freskues, banak ngrires -20 grade, frigorifer mural, tualet, kondicioner., 85 M2, Property ID : 4271560 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/03/2021
400,00 euro

MYSLYM SHYRI

prane gjykates se Larte | 20 M2 | 30.000 Leke

Myslym Shyri, prane Gjykates se Larte, jepet Dyqan/Zyre me qera, bosh, siperfaqe 20 m², kati i pare. Dyqani eshte i gjithi i shtruar me parket, posedon fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, tualet.Jepet me qera 30000 Lek ne muaj., 20 M2, 1 banjo

Botuar më 05/03/2021
30.000 leke/muaj

VARRI I BAMIT

Prane shkolles | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet dyqan prej 65 meter katrore me qera, i ndodhur ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Dyqani ka funksionuar prej vitesh si furre buke/byrektore por eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. zona eshte me levizshmeri te larte edhe teper e preferuar nga bizneset., 65 M2, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/03/2021
30.000 leke/muaj

STADIUMI DINAMO

Ne Rrugen Grigor Heba | 42 M2 | 30.000 Leke

Jepet dyqan me qera i ndodhur prane Stadiumit dinamo, me siperfaqe prej 42 metrash katrore, me qepen, vetrate xhami, ndodhur ne nje pallat te ri. Dyqani ka edhe ambjent te jashtem te shfrytezueshem. Ka funksionuar prej vitesh si ushqimore, por eshte e pershtateshme per cdo aktivitet, parukeri, klinike dentare etj. pozicion strategjik., 42 M2, 1 ambjent, totali i kateve 10, 1 banjo

Botuar më 05/03/2021
30.000 leke

RR. HOXHA TAHSIM, PRANE BAR OSLO

Perballe me kafe Mon Cheri | 40 M2 | 530 Euro

Dyqan i investuar ne menyre bashkekohore, 40 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/03/2021
530,00 euro

QENDER

Prane Toptani dhe Parlamentit. | 32 M2 | 105.000 Euro

Shitet ambient komercial prane Toptanit dhe Parlamentit.Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri dhe eshte gjysem bodrum. Ka vizualitet nga rruga.Ndodhet ne nje nga rruget me te populluara te qytetit.Ka siperfaqe 32 m2 dhe shitet 105000 euro.Aktualisht i dhene me qera afatgjate, 50000 leke neto ne muaj.Per me shume na kontaktoni., 32 M2, 1 banjo

Botuar më 05/03/2021
105.000,00 euro
)