Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION. SHITET DYQAN!

ne rrugen Haxhi Dalliu , prane shkolles Harry Fulz | 62 M2 | 124.000 Euro

Shitet dyqan, 62 M2, me hipoteke Dyqani ka vetrata te dyanshme per mundesi reklamimi dhe veranda te dyanshme. Cmimi

Botuar më 05/12/2021
124.000,00 euro

DYQAN/LOKAL ME QERA NE RRUGEN MINE PEZA NE AFERSI TE KAFE FLORA NE TIRANE (ID 4271687)

Ne rrugen Mine Peza, 300 m nga Kafe Flora | 125 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qera ambient 125 m² per lokal, kati zero, buze rruge, fasade xhami. Organizohet ne 2 salla, 2 tualete, ambient te jashtem per tavolina.Cmimi 1100 Euro, 125 M2, Property ID : 4271687 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
1.100,00 euro

JEPET ME QERA DYQAN - RRUGA E KAVAJES, ISH PARKU I AUTOBUZAVE

TEK RRUGA BABE REXHA, pallatet Spartak, buze rruge | 60 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambjent bashkohor me sip., 60 M2, me tualet, me tavan te varur, me kondicioner, 4 bolier. E pershtatshme per farmaci, klinike dentare, sallon parukerie

Botuar më 05/12/2021
400,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE RRUGEN E DURRESIT PRANE COLOSSEO NE TIRANE (ID 4171281)

Rr. Durresit, afer Colosseo | 85.5 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyqan, buze rruge kryesore, gjysem bodrum, e ndare ne 3 ambiente, totalisht e rikonstruktuar, siperfaqe 85.5 m², tualet, depo magazinimi, punime gipsi, mundesi reklamimi, e pershtatshme per cdo lloj biznesi.Shitet 120.000 Euro, 85.5 M2, Property ID : 4171281 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
120.000,00 euro

DYQAN ME QERA RR. E DURRESIT NE TIRANE (ID 4271621)

Rr. Durresit, afer Colosseo, | 85 M2 | 550 Euro

Jepet me qera dyqan, buze rruge kryesore, gjysem bodrum, mundesi ndarje ne 3 ambiente, totalisht e rikonstruktuar, siperfaqe 85 m², kati 0, tualet, depo magazinimi, punime gipsi, mundesi reklamimi, e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Jepet me qera 550 Euro., 85 M2, Property ID : 4271621 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
550,00 euro

DYQAN ME QERA RR. E DIBRES PRANE HOTEL STELA NE TIRANE (ID 4271682)

Rr. Dibres, afer Hotel Stela | 20 M2 | 170 Euro

Jepet me qera dyqan ne pallat te Ri, open space, siperfaqe 20 m², kati perdhe, e rikonstruktuar totalish, tualet, fasade xhami, e pershtatshme per biznese te ndryshme.Jepet me qera 20.000 Leke, 20 M2, Property ID : 4271682 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
170,00 euro

DYQAN NE SHITJE NE ZONEN E LAPRAKES RRUGA DRITAN HOXHA (ID 4171291)

Ne zonen e Laprakes rruga Dritan Hoxha | 37 M2 | 37.000 Euro

Shitet dyqan, siperfaqja totale 37 m², neto 32 m², me hipoteke, kat i perdhe, pallat i ri, open space, fasade xhami, tualet, i pershtatshem per cfaredolloj aktiviteti biznesi.Cmimi 37000 euro., 37 M2, Property ID : 4171291 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
37.000,00 euro

DYQAN ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT RRUGA MEDAR SHTYLLA (ID 4271679)

Ne zonen e Komunes se Parisit tek rruga Medar Shtylla | 30 M2 | 350 Euro

Jepet dyqan me qera ne zonen e Komunes se Parisit tek rruga Medar Shtylla, bosh, siperfaqe 30 m², kati perdhe i ngritur me 3 shkalle, tualet, fasade xhami.Cmimi 350 euro., 30 M2

Botuar më 05/12/2021
350,00 euro

DYQAN ME QERA NE RRUGEN NAIM FRASHERI PRANE BLLOKUT AMBASADAVE NE TIRANE (ID 4271683)

Ne Rrugen Naim Frasheri, afer me Bllokun e Ambasadave | 73 M2 | 450 Euro

Jepet me qera dyqan ne pallat ekzistues, buze rruge, siperfaqe 73 m², kati perdhe, organizohet ne 3 ambiente, tualet. I pershtatshem per rrobaqepsi, parukeri dhe cdo lloj biznesi.Preferohet 3 muaj paradhenie dhe 1 muaj garanci. Jepet me qera 450 euro., 73 M2, Property ID : 4271684 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
450,00 euro

AMBJENTE ME QERA - RRUGA E KAVAJES

Rruga e Kavajes | 27 M2 | 400 Euro

Jepet Ambient me qira prane Rruges se Kavajes, Rruga Naim Frasheri.Ambienti ka siperfaqe 27 m2.Eshte me fasade xhami, i pershtatshem per shumellojshmeri tipologjish biznesi.Cmimi eshte 400 euro neto i diskutueshem., 27 M2

Botuar më 05/12/2021
400,00 euro
)