Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHESHI AVNI RUSTEMI

Prane Pazarit te Ri | 319 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qira ambient biznesi i pershtatshem per bar-kafe/restorant, call center, zyra biznesi etj prane Sheshit Avni Rustemi. Ka siperfaqe te brendshme open space qe mund te organizohet ne varesi te biznesit te shoqeruar me 144m² verande. Ambienti pozicionohet ne katin e 2. Gjithashtu shoqerohet me garazhe me qira., 319 M2, 2 ambjente, kati 2, verande, vendparkim, bosh, gjendja: e re, Agjensia Shpia24

Botuar më 24/11/2020
1.100,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Kika2 | 67 M2 | 700 Euro

Tek Komuna e Parisit, Kika 2, jepet me qira ambient ne katin perdhe. Eshte i ndare me kat te ndermjetem, brenda kompleksit.I pershatshem per lokal, per ambiente sherbimi, etj.Per nje vizite ne prone na kontaktoni., 67 M2, 2 ambjente, totali i kateve 8, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 24/11/2020
700,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TE RRUGA VASO PASHA ID-969

Blloku | 35 M2 | 600 Euro

Jepet me qira ambjent biznesi. Ndodhet ne Rrugen Vaso Pasha. Ka nje siperfaqe prej 35m2 dhe ndodhtet ne katin 0. Ndodhet buze rruge dhe ka fasade xhami. Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Ka sistem ngrohjeje me kondicioner dhe ka ndricim.Per me shume informacion dhe per vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500., 35 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh - BILLION G&G GROUP

Botuar më 24/11/2020
600,00 euro/muaj

RRUGA FREDERIK SHIROKA

Prane Spitalit te Zemres | 120 M2 | 78.000 Euro

Shitet ambient biznesi ne Rrugen Frederik Shiroka. Aktualisht finksionon si bar-kafe dhe bilardo. Lehtesisht i shfrytezueshem per biznese te ndryshme per shkak te pozicionit te favorshem., 120 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, Agjencia Shpia24

Botuar më 24/11/2020
78.000,00 euro

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE KINEMA AGIMI ID-968

Pallatet Agimi | 60 M2 | 330 Euro

Jepet ambjent biznesi me qira te Bulevardi Bajram Curri, afer Kinema Agimi. Ka nje siperfaqe prej 60m2. Eshte ne rruge kryesore dhe ndodhet ne katin -1. Ambjenti eshte i mirembajtur dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme aktivitetesh biznesi. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Ka ndricim dhe jepet bosh., 60 M2, kati -1, bosh, Per me shume informacione dhe per vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500 - BILLION G&G GROUP

Botuar më 24/11/2020
330,00 euro/muaj

RR.E KAVAJES

Ish Parku | 135 M2 | 177.000 Euro

Shitet ambjent komercial te Ish Parku e pershtatshme per cdo lloj biznesi me sip, 135 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, Disponon certifikate pronesie.

Botuar më 24/11/2020
177.000,00 euro

QENDER, NE FILLIM TE RRUGES BARRIKADAVE

Qender, ne fillim te rruges Barrikadave | 538 M2 | 780.000 Euro

Shitet njesi biznesi, kati 2 ne nje pallat te ri, siperfaqa 538.5 m2 me 2 çertifikata pronësie (358.70 m2 dhe 179.80 m2). E pershtatshme per bar, hotel, zyra, apo të tjera ambiente shërbimi si laborator, klinike dentare, etj., 538 M2, Property ID : 4161029 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2020
780.000,00 euro

TEK MEDRESJA

Prane viles Gold | 120 M2 | 700 Euro

Jepet me qira ambjent i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si laboratore, klinika mjekesore etj... Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile private me oborr, 120 M2, kati 1, 1 banjo, oborr, Per cdo informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Botuar më 23/11/2020
700,00 euro/muaj

KODER KAMEZ

AFER KARBURANT "DAKU" | 15 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera ambient (garsoniere), me te gjitha kushtet e pershtatshme per zyre noterie, avokati, berber, riparim kepucesh, etj., 15 M2

Botuar më 23/11/2020
10.000 leke

TEK MEDRESEJA

50m mbi vilen Gold | 120 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent, 120 M2, oborr, kati 1 i nje vile, i pershtatshem per klinika, laboratore etj

Botuar më 23/11/2020
500,00 euro/muaj
)