Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SAUK,

Farke | 400 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambient, 400 M2, kati 1, 1 banjo, me zyre te ndare ne 2-kate, me vend parkimi per makine.

Botuar më 14/11/2019
1.000,00 euro

RRUGA NAIM FRASHERI

KRYQEZIMI MBRAPA AMBASADES GREKE | 110 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambjent, 110 M2, e pershtatshme per farmaci, klinik dentare, laboratore, eshte pershtatur per klinik fizioterapie, mban 4 poltrona. Nuk jam agjensi

Botuar më 13/11/2019
700,00 euro

ISH FUSHA E AVIACIONIT

NGJITUR ME HELIKOPTERET E MJEKSISE | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 60 M2, sherben per servis. Me ambjent te jashtem

Botuar më 13/11/2019
25.000 leke

RR. RESHIT COLLAKU

tek Shallvaret | 16 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 16 M2

Botuar më 13/11/2019
25.000 leke

DURRES,

perballe hotel Florides, | 42 M2 | 50.000 Euro

Shitet ambient, 42 M2, ka funksionuar si lokal. Me hipoteke.

Botuar më 13/11/2019
50.000,00 euro

ISH LAVANTERIA E GARDES NE VAQARR,

prane Fnsh, rruga "Leke Zaharia" | 140 M2 | 450 Euro

Jepet me qera objekti nr.2, trualli 190m², e rrethuar me avlli me dy oborre. Ambjenti ka gjeresi 9.5m, gjatesi 14m, lartesi 4m. Me strukture gurri, betoni me tarrace. Ka dy nivele dritaresh, sip.ambjentit, 140 M2, Ndricim natyral, aspirim mekanik.Zone e qete e pershtatshme per banim dhe aktivitet. Me certifikate pronesie, kontrate energjie elektrike dhe uji.

Botuar më 13/11/2019
450,00 euro
)