Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR."MUSTAFA LLESHI"

prane Deges se Thesarit | 250 M2 | 3.500 Euro

Jepet me qera hotel, 250 M2, 6 dhoma gjumi, i kompletuar, ne gjendje pune

Botuar me 09/10/2018
3.500,00 euro

RR. VANGJUSH MIHO

tek Kodra e Priftit | 564 M2 | 1.250.000 Euro

Shitet godine 3 kateshe, 564 M2, ndertim, 730m² e rrethuar

Botuar me 09/10/2018
1.250.000,00 euro

RR. RESHIT PETRELA

tek Dispanceria, Buze Rruge Ne Unaze | 93 M2 | 1.700 Euro

Jepet me qera objekt 3 katesh, sip e secilit kate, 93 M2, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar me 09/10/2018
1.700,00 euro

PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Jepet me qera | 90 M2 | 480 Euro

Organizohet ne tre ambiente te brendshme, I rregulluar me kushte bashkohore, 20m ambient te jashtem te shfrytezuehem, 90 M2, kati I, pallat ekzistues, i pershtatshem per call center, qender kursesh, qender trajnimesh, sallon etj.

Botuar me 09/10/2018
480,00 euro

KINOSTUDIO, PRANE KARBURANT KASTRATI,

tek rreth rrotullimi, ne zone te mire, | 170 M2 | 45.000 Leke

Jepen me qera 2 ambiente bashkohore te cilat kane lidhje me njera-tjetren, totalisht te rregullura, punime gipsi dhe cilesore. Sip. per secilen, 170 M2, Jepen bashke ose me vehte. Te pershtatshem per supermarket, klinika mjeksore, depo farmaceutike, punishte, banka / filiale te ndryshme, etj. Çmimi 65.000 leke dhe

Botuar me 09/10/2018
45.000 leke

RRUGA SIRI KODRA

Ambient, Rruga Siri Kodra | 135 M2 | 700 Euro

Magazina ndodhet tek rruga “Siri Kodra” në afërsi të Frigoriferit Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe totale 135 m2. Ambienti është I përshtatshëm për magazine dhe show room. Ka mundësi zgjerimi deri në 270 m2 me qera 150000 leke (të reja). Ambienti është totalisht I investuar. Detaje të tjera • Tualet • Për ta vizituar na kontaktoni, 135 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar me 09/10/2018
700,00 euro/muaj

RRUGA SIRI KODRA

Ambient, Rruga Siri Kodra | 60 M2 | 25.000 Leke

Magazina ndodhet tek rruga “Siri Kodra” në afërsi të Frigoriferit Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe totale 60 m2. Ambienti është I përshtatshëm për magazine. Detaje të tjera • Tualet • Për ta vizituar na kontaktoni!, 60 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar me 09/10/2018
25.000 leke/muaj

QEPARO HIMARE

shitet HIDROCENTRAL | 160 M2 | 100.000 Euro

Me sip., 160 M2, me dokumenta te rregullta.

Botuar me 09/10/2018
100.000,00 euro

ISH KOMBINATI JOSIF PASHKO

Jepet me qera | 500 M2 | 1.8 Euro

Ambjent, 500 M2, me oborr, i rrethuar

Botuar me 09/10/2018
1,80 euroÇmimi/m2

MBRAPA PORCELANIT,

rr. "Kokonozve", | 140 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 140 M2, kati 1, ne shtepi private. Lartesi 3.5m, me tualet, linje 3-fazore, uje 24h.

Botuar me 08/10/2018
25.000 leke