Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOPESHTI ZOLOOGJIK

perballe me deren e kopeshtit | 120 M2 | 1.000 Euro

Jepet ambient 120m2 plus verande 130m2 e pershtatshme per cdo aktivitet, 120 M2, 2 ambjente, bosh, gjendja: e re

Botuar më 13/05/2021
1.000,00 euro/muaj

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QERA TEK RRUGA TEFTA TASHKO KOÇO

prane market Xhangollit. | 28 M2 | 20.000 Leke

Me siperfaqe 28m², kati 0.Organizohet:• Open Space• 1 tualetOfrohet:• Me te gjitha pajisjet e parukerise• Zone lehtesisht e aksesueshme • Me pllaka• Ndricim • AspirimCmimi : 20.000L + 1 garanciID AD 042, 28 M2

Botuar më 13/05/2021
20.000 leke

QENDER

afer Piazzes | 250 M2 | 1.500 Euro

Qender, prane Piazzes, jepet me qera Ambient komercial, siperfaqe 250 m2, kati pare perdhe, me hyrje me vehte, open space, 2 tualete, e pershtatshme per call center, palester, depo farmaceotike etj.Jepet me qera 1500 me taksa te perfshira ne cmim, 250 M2, 2 banjo

Botuar më 13/05/2021
1.500,00 euro

NE QYTET STUDENTI LOKAL I KOMPLETUAR ME QIRA ID: BILLION597

Qyteti Studenti | 250 M2 | 550 Euro

Ne Qytet Studenti jepet me qera Lokal i kompletuar, buze rruge . Ambjenti ndodhet ne katin zero , me siperfaqe te brendshme 250 m2 dhe 20 m2 verande. Eshte i mireorganizuar , dhe jepet me qera i kompletuar plotesisht . Organizohet ne nje ambient te brendshem open space , nje ambient ku eshte vendosur banaku dhe 1 tualet . Eshte i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme, 250 M2, 1 ambjent, i mobiluar, Lokali ka nje xhiro shume te mire per shkak te vendodhjes qe ka buze rruge dhe ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.

Botuar më 13/05/2021
550,00 euro/muaj

NE PORCELAN AMBIENT BIZNESI NE SHITJE! ID: BILLION599

Porcelan | 18 M2 | 29.000 Euro

Ne Porcelan ambient ne shitje e pershtatshme per zyra,studio,noteri etj.Ka nje siperfaqe prej 18 m2 dhe ndodhet ne nje zon qe ka angazhim pune.Ka dokumentacion të plotë të hipotekës. Për më shumë informacion dhe për të vizituar pronën kontaktoni 0692033500, 18 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 13/05/2021
29.000,00 euro

JEPET AMBIENT ME QERA, TEK RRUGA 4 DESHMORET PRANE "BAR INFINITY"ME SIPERFAQE 150M², KATI -1.

Organizohet: • Open Space• 1 tualet• 1 kuzhine• 1 depo• 1 korridor | 150 M2 | 700 Euro

Ofrohet:• Open Space• Me Parket• Ne kushte te mira• Me kondicioner • Aspirim artificial + natyral• Zone lehtesisht e aksesueshme • Per cdo lloj biznesi/aktiviteti--NUK JEPET PER LOKAL--Cmimi: 700€/muaj + 1 garanciID AD 041, 150 M2, bosh

Botuar më 13/05/2021
700,00 euro/muaj

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QERA TEK RRUGA TEFTA TASHKO KOÇO

prane market Xhangollit. | 28 M2 | 20.000 Leke

Me siperfaqe 28m², kati 0.Organizohet:• Open Space• 1 tualetOfrohet:• Me te gjitha pajisjet e parukerise• Zone lehtesisht e aksesueshme • Me pllaka• Ndricim • AspirimCmimi : 20.000L + 1 garanciID AD 042, 28 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 13/05/2021
20.000 leke/muaj

QENDER

Prane Piazzes | 250 M2 | 1.500 Euro

Jepet me Qera Ambient Biznesi ( e rikonstruktuar ), bosh i pa mobiluar, kati 1, siperfaqe 250 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, 2 tualete. Ambienti mund te jepet per aktivitete te ndryshme biznesi si palester, call center, zyra etj,. Cmimi 1500 €, 250 M2, ID:261410

Botuar më 13/05/2021
1.500,00 euro/muaj

TEK RRUGA 4 DESHMORET

prane "Bar Infinity" | 150 M2 | 700 Euro

Jepet ambient me qera, Me siperfaqe 150m², Kati -1.Organizohet: • Open Space• 1 tualet• 1 kuzhine• 1 depo• 1 korridorOfrohet:• Open Space• Me Parket• Ne kushte te mira• Me kondicioner • Aspirim artificial + natyral• Zone lehtesisht e aksesueshme • Per cdo lloj biznesi/aktiviteti--NUK JEPET PER LOKAL--Cmimi: 700€/muaj + 1 garanciID AD 041, 150 M2, 1 banjo

Botuar më 13/05/2021
700,00 euro

JEPET ME QIRA AMBJENT PRANE MYSLYM SHYRIT

Jepet me qira ambjent prane Myslym Shyrit | 51 M2 | 95.000 Leke

Jepet me qira ambjent prane Myslym Shyrit , rreth 20 metra larg rruges kryesore , por gjithmone buze rruges. Ambjenti eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh te ndryshme si psh dyqane zyra , programues , finance, call center , sallon bukurie parukeri , berberhane etj. Ambjenti eshte i larte 4.5 metra me nje fasade te bollshme xhami per te reklamuar aktivitetin tuaj., 51 M2

Botuar më 13/05/2021
95.000 leke
)