Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TREGU ELEKTRIK

tregu elektrik | 72 M2 | 95.000 Euro

Ambjenti është i pozicionuar te zona e Ali Demit.Kati 2 teknik • Sipërfaqja e am...

Botuar më 17/02/2020
95.000,00 euro

SUPER OKAZION!!! RR. MUHAMET DELIU, BUZE RRUGES KRYESORE

Tek Fresku, 70m larg nga Restorant Freskut, ngjitur me UKT-ne | 426 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera ambjent, 426 M2, gjysem bodrum, me dritare, 2 tualete, 2 dhoma zhveshj...

Botuar më 17/02/2020
1.300,00 euro

OKAZION! RRUGA "GJON BUZUKU"

ne rrugen e Dibres, pallati i ri menjehere pas viles Gold | 89 M2 | 79.000 Euro

Shitet apartament/njesi sherbimi, hapesire e shkelqyer biznesi, mjaft e pershtatshme ...

Botuar më 10/02/2020
79.000,00 euro

XHAMLLIKU

Sheshi Shtraus | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambjenti, 25 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, i pershtatshëm për aktivitete të ndryshme (zyrë, parukeri estetikë, rrobaqepsi,etj )

Botuar më 18/02/2020
15.000 leke/muaj

NE QENDER TE KOMBINATIT

buze rruge | 1.500 M2 | 1.600 Euro

Jepet me qera ambient, sip trualli, 1.500 M2, sip. ambjenti 700m², lartesi 4m. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 18/02/2020
1.600,00 euro

NE RRUGEN SIRI KODRA

Ne Rrugen Siri Kodra | 80 M2 | 400 Euro

Ne Rrugen Siri Kodra jepet me qira Ambient Biznesi me siperfaqe 80m2. Ambienti ndodhet buze rruge, eshte i investuar dhe i pershtatur per aktivitet biznesi si: zyra, klinik dentare, laborator etj. Organizohet ne 3 ambient pune, magazine, 2 tualtete dhe ballkoni. Ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri. Per me shume info kontaktoni ne : +355674052734, 80 M2

Botuar më 17/02/2020
400,00 euro

RR. STAVRI THEMELI

kompleksi Shushica | 35 M2 | 50.000 Euro

Shitet njesi se bashku me biznesin bulmet, 35 M2, shitet per arsye emigracioni

Botuar më 17/02/2020
50.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

medar shtylla | 500 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent, 500 M2, eshte kat nen toke , i pershtatshem per palester depo farmaceutike , dyqane

Botuar më 17/02/2020
500,00 euro/muaj

MYSLYM SHYR

Ambjenti ndodhet buzë rrugës kryesore ne Myslym Shyr. Informacion i përgjithshem mbi ambjentin | 140 M2 | 1.200 Euro

140 M2, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, Ambjenti është i ndarë në 4 ambjente te medha dhe 1 korridor. • Open Space.• Buze rruges kryesore. • Ndricim natyral. Ambjenti eshte ideal per cdo tipologji biznesi.

Botuar më 17/02/2020
1.200,00 euro/muaj

RRUGA E MUZAKAJVE

rruga Korce - Tirane, kilometri pare, zona industriale ish konservimi | 1.250 M2 | 191.000 Euro

Shitet objekti, 1.250 M2, 6 ambjente, totali i kateve 5, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, sip. truall 908m²

Botuar më 17/02/2020
191.000,00 euro

LAGJIA *1

pranë fushës Ali Demi | 145 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi me sistem elektrik 3 fazor, 3.3m i lartë, i pajisur me 2 banjo dhe me mundësi parkimi., 145 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 17/02/2020
40.000 leke/muaj

TREGU ELEKTRIK

tregu elektrik | 72 M2 | 95.000 Euro

Ambjenti është i pozicionuar te zona e Ali Demit.Kati 2 teknik • Sipërfaqja e ambjentit : 72 m2 • Orientimi : Lindje • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Ambjenti është bosh dhe disponon: • Tualeti • Fasadë xhami • Kubaturë e rregullt • Parking në zonë • I përshtatshëm për shumëllojshmëri biznesesh. Për ta vizituar na kontaktoni!, 72 M2, kati 2, totali i kateve 12

Botuar më 17/02/2020
95.000,00 euro

RR. "ALIRIZA KOLONJA"

tek ush fusha e eviacionit | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 80 M2, kati 1, 1 banjo, hyrje nga rruga kryesore, me linje trefazore dhe uje

Botuar më 17/02/2020
30.000 leke/muaj
)