Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHTEPI ME QERA - RRUGA SIRI KODRA

afer Hotel Black Diamond | 150 M2 | 500 Euro

Rruga Siri Kodra, afer Hotel Black Diamond, jepet me qera Apartament 3+1, siperfaqe 150 m2, kati pare ne nje shtepi private, bosh, oborr. Apartamenti organizohet ne dhome ndeje, 3 dhoma gjumi, tualeti dhe oborri. Jepet per banim ose bisnez.Jepet me qera 500 Euro ne muaj, 150 M2, 1 banjo

Botuar më 05/12/2021
500,00 euro

SHTEPI NE SHITJE TIRANE - SHKOLLA E BALETIT

Shkolla e Baletit | 92 M2 | 90.000 Euro

Shkolla e baletit, shitet Apartament 3+1, me siperfaqe 92 m2 me Hipoteke,  ne katin e 6 ( i fundit) te nje  pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne soxhorno, kuzhine me vehte, tre dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Shitet 90 000 Euro, 92 M2, 1 banjo

Botuar më 05/12/2021
90.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - DON BOSKO

Ne fillimm te rruges Don Bosko | 129 M2 | 450 Euro

Don Bosko, ne fillim te rruges Don Bosko jepet me qera apartament me siperfaqe 129 m², 3+1 totalisht i investuar i mobiluar ne kushte bashkekohore , i ndodhur ne katin 9-te te nje pallati te pajisur me ashensor dhe te mire administratuar .Apartamenti organizohet nga nje salle ngrenie ,sallon ndenje ,ambjent gatimi ,ngrohje /ftohje ,3 dhome gjumi ,2 ballkon , 2 tualete ., 129 M2, kati 9, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Çmimi : 450 €uro Agjensi Imobiliare

Botuar më 05/12/2021
450,00 euro/muaj

APARTAMENTE NE SHITJE - KOMUNA E PARISIT

afer Kristal Center | 163 M2 | 157.000 Euro

Komuna e Parisit, prane Kristal Center, shitet Apartament 3+1, siperfaqja 163 m2 ( 157.8 m2 ) ne Hipotek, kati i 7 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkon. Shitet e mobiluar. Orientim me DiellShitet 157 000 Euro, 163 M2, 2 banjo

Botuar më 05/12/2021
157.000,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NE RRUGEN DON BOSKO PRANE VIVA MARKET NE TIRANE (ID 4131162)

Rruga Don Bosko, afer Viva Market | 145 M2 | 145.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 145 m² me Hipoteke, kati 2 me ashensor, i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne, ndricim led, sistem kalgai, Apartamenti organizohet ne: 3 dhoma gjumi, soxhorno, Korridor qe ben lidhjen e te gjitha dhomave, 2 ballkone, 2 tualete. Orientim me diell.Cmimi 145000 euro., 145 M2, Property ID : 4131162 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
145.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - DON BOSKO

Ne fillim te rruges Don Bosko | 129 M2 | 450 Euro

Don Bosko, ne fillim te rruges Don Bosko jepet me qera apartament me siperfaqe 129 m², 3+1 totalisht i investuar i mobiluar ne kushte bashkekohore , i ndodhur ne katin 9-te te nje pallati te pajisur me ashensor dhe te mire administratuar .Apartamenti organizohet nga nje salle ngrenie ,sallon ndenje ,ambjent gatimi ,ngrohje /ftohje ,3 dhome gjumi ,2 ballkon , tualete ., 129 M2, kati 9, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçareÇmimi : 450 €uro .Agjensi Imobiliare

Botuar më 05/12/2021
450,00 euro/muaj

OKAZION APARTAMENT 4+1 NE SHITJE NE RRUGEN MINE PEZA PRANE KOMISARIATIT NR 3 NE TIRANE (ID 4139068)

Ne rrugen Mine Peza prane Komisariatit nr 3 | 107.17 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartamet 4+1, me 2 certifikata pronesie, siperfaqe totale 107.17 m², kati 5 (i fundit), ne nje pallat ekzistues me tulla, 1 tualet, ballkon, orientim lindje-jug. Mundesi e mire investimi per tu ndare ne 2 apartamente 1+1.Cmimi 110000 Euro., 107.17 M2, Property ID : 4139068 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
110.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RRUGA FORTUZI (ID 4139055)

Tek Rruga Fortuzi prane bar Mokador, | 95 M2 | 125.000 Euro

Shitet apartament 3+1, me siperfaqe 95 m², ndodhet ne katin e 4, pallat ekzistues, organizohet ne ambient ndenje, kuzhine me vehte, 2 dhoma gjumi, 1 studio, ballkon i bollshem, tualet me dritare, shitet i mobiluar, eshte rinovuar vite para 2 viteve, njera nga dhomat eshte me parket, ka hipoteke. Orientim Lindje-Jug-Perendim. Cmimi 125.000 euro, 95 M2, Property ID :4139055 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
125.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - LIQENI I THATE

Me pamje nga Liqeni | 360 M2 | 650 Euro

Jepet me qera Penthouse(Papafingo) kati 7 ,360m2, 3+1+2+garazh.Orientim nga te gjitha anet.Holli i ndenjies 1,Kuzhina e gatimit 1 (e kompletuar), Dhome oxhaku, Ballkon per barbecue, Dhoma gjumi 3, Lavanteri 1, Tualete 2, Garazh 2 poste, Depo 1.Panel diellor.NGROHJA : KALDAJA + KONDICIONER.Veranda nga perpara ofron nje pamje mjaft te bukur te te gjithe Tiranes., 360 M2, 4 ambjente, kati 7, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, i mobiluar

Botuar më 05/12/2021
650,00 euro/muaj

SHTEPI ME QERA TIRANE - NE QENDER TE TIRANES ZERI I POPULLIT

Shitet apartament 3+1 ne qender te tiranes zeri i popullit | 115 M2 | 120.000 Euro

Me siperfaqe 115m2Kati i 6 pallat egzistuesOrganizohet:•Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.•3 dhoma gjumi•1 tualet•1 ballkon Ofrohet:• e pa mobiluar• ne kushte te mira • zone e qete dhe lehtesisht e aksesueshme • me pllaka • me dokumenta te rregullta Cmimi : 120.000 euro i diskutueshem ID BS-128, 115 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 05/12/2021
120.000,00 euro
)