Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

REZIDENCA KODRA E DIELLIT

Shitet | 125 M2 | 175.000 Euro

Apartament 3+1+2 tualete. Sip, 125 M2, Kati 2. Pallat i ri qe perfundon ne Janar 2022. Punime shume cilesore.

Botuar më 28/09/2021
175.000,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NE RRUGEN KONGRESI MANASTIRIT PRANE OXHAKUT NE TIRANE (ID 4139073)

Ne rrugen Kongresi Manastirit prane Oxhakut | 91.1 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 3+1, me kuzhine me vete i mobiluar, siperfaqa totale 91.1 m²(me 3 certifikata pronesie pasi pallati eshte me shtesa), kati pare (i ngritur me 5 shkalle) ne nje pallat ekzistues me tulla te kuqe. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te madhe, 3 dhoma gjumi, kuzhine, tualet, koridor, dhe nje depo.Cmimi 65000 euro, 91.1 M2, Property ID : 4139073 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
65.000,00 euro

APARTAMENTE ME QERA (3+1+2) - TEK KODRA E DIELLIT ID: BILLION1084

Kodra e Diellit | 137 M2 | 450 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu,ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mire-administruar me ashensor.r.Eshte i pozicionuar ne katin e 2-te dhe ka nje siperfaqe totale prej 137m2., 137 M2, 4 ambjente, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe eshte i pajisur me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Na kontaktoni ne nr: +355692033500.

Botuar më 28/09/2021
450,00 euro/muaj

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NE RRUGEN KONGRESI MANASTIRIT PRANE OXHAKUT NE TIRANE (ID 4139073)

Ne rrugen Kongresi Manastirit prane Oxhakut | 91.1 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 3+1, me kuzhine me vete i mobiluar, siperfaqa totale 91.1 m²(me 3 certifikata pronesie pasi pallati eshte me shtesa), kati pare (i ngritur me 5 shkalle) ne nje pallat ekzistues me tulla te kuqe. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te madhe, 3 dhoma gjumi, kuzhine, tualet, koridor, dhe nje depo.Cmimi 65000 euro, 91.1 M2, Property ID : 4139073 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
65.000,00 euro

APARTAMENTE 3+1 NE SHITJE TE RRUGA KOSOVAREVE PRANE BIG MARKETIT NE TIRANE (ID 4131097)

Komuna e Parisit, te Rruga Kosovareve | 135 M2 | 147.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 135 m² (120 m² me Hipoteke), kati 10 me ashensor (jo i fundit), i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne , 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, e gjitha shtepia me parket, sistem ngrohje-ftohje ciller, orientmi Veri-Perendim., 135 M2, Property ID : 4131097 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
147.000,00 euro

TEK LIBRI UNIVERSITAR

shitet | 152 M2 | 290.000 Euro

Apartament 3+1+2 . Sip, 152 M2, Kati 3. Pallat I ri me hipoteke. Ap I kompletuar me cdo gje. Punime cilesore.

Botuar më 28/09/2021
290.000,00 euro

APARTAMENTE 3+1 ME QERA NE RRUGEN MYSLYM SHYRI PRANE BKT-SE NE TIRANE (ID 4231188)

Rr. Myslym Shyri, afer BKT , | 148 M2 | 700 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne , koridor qe lidhe te gjitha dhomat , depo magazinimi,siperfaqe 148 m², kati 7 me ashensor, te gjitha dhomat me kondicioner, te gjitha dhomat te shtruara me parket, 2 tualete (njera me dritare), 2 ballkone, orientim Veri-Lindje-Jug.Jepet me qera 700 Euro, 148 M2, Property ID : 4231188 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
700,00 euro

BLLOK, PRANE LIBRIT UNIVERSITAR

Bllok, prane Librit Universitar | 125 M2 | 1.200 Euro

Jepet Apartament 3+1, ne zonen e Bllokut, prane Librit Universitar.Apartamenti ka siperfaqe 125 m2 dhe ndodhet ne katin e 9.Organizohet ne 3 dhoma gjumi, ambient ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, 2 ballkone.Apartamenti eshte i mobiluar totalisht dhe cdo ambient i pajisur me kondicioner., 125 M2

Botuar më 28/09/2021
1.200,00 euro

BLLOK, PRANE LIBRIT UNIVERSITAR

Bllok, prane Librit Universitar | 125 M2 | 1.200 Euro

Jepet Apartament 3+1, ne zonen e Bllokut, prane Librit Universitar.Apartamenti ka siperfaqe 125 m2 dhe ndodhet ne katin e 9.Organizohet ne 3 dhoma gjumi, ambient ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, 2 ballkone.Apartamenti eshte i mobiluar totalisht dhe cdo ambient i pajisur me kondicioner., 125 M2

Botuar më 28/09/2021
1.200,00 euro

KOMUNA PARISIT

Komuna Parisit | 144.5 M2 | 170.000 Euro

Apartament me organizim 3+1 me nje siperfaqe prej 144.5 m2.Apartamenti ka 2 tualete, 2 ballkone, hapsira te bollshme dhe eshte i shtruar totalisht ne parket.Ka nje organizim mjaft te kendshem dhe akses shume te mire mes dhomave.Ka nje ambient ndjenje te bollshem qe lejon te futet shume drite., 144.5 M2

Botuar më 28/09/2021
170.000,00 euro
)