Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PERBALL DELIJORGJIT

Tirane | 90 M2 | 330 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri i sapo perfunduar , i mobiluar luks, 90 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/08/2019
330,00 euro/muaj

ALLIAS

Rruga Njazi Meka | 74 M2 | 49.500 Euro

Shitet apartament 2+1, 49500 Euro, me hipoteke,, 74 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 12/08/2019
49.500,00 euro

LAPRAKE, RRUGA DRITAN HOXHA

ne rruge kryesore | 111.7 M2 | 89.360 Euro

Shitet ap. 2+1, 111.7 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, hyrje e re, e pabanuar me pare, instalim me panel diellor Me hipoteke

Botuar më 12/08/2019
89.360,00 euro

RRUGA BAJRAM ALLARAJ

jepet me qera | 70 M2 | 18.000 Leke

1+1, kati i ne vile dy katshe, sip, 70 M2, e mobiluara. Uji dhe interneti brenda ne cmim.

Botuar më 12/08/2019
18.000 leke

UNAZA E RE

pallat bar artistit | 114 M2 | 300 Euro

Apartamenti ka mobilim te ri shume te kendshem ka kondicione televizor te gjitha elektroshtepiaket dy tualete pamje nga rruga orjentim nga djelli pallati eshte i ri dhe shume cilesor.kushtet e pageses jan 2 muaj parapagim dhe nje muaj garanci.cmimi i panegociueshem., 114 M2, 7 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/08/2019
300,00 euro/muaj

TEK 21 DHJETORI,

ne pallat ekzistues | 111 M2 | 94.350 Euro

Shitet 2+1+shtese, 111 M2, te dyja me hipoteke.

Botuar më 12/08/2019
94.350,00 euro

PRANE RESIDENCES KODRA DIELLIT,

prane Eleonores | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 12/08/2019
25.000 leke

RR. "GJERGJ LEGISI", LAPRAKE,

afer Adisasit | 110 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 110 M2, hyrje totalisht e mobiluar, arredim bashkohor, kat I ne shtepi private.

Botuar më 12/08/2019
23.000 leke

RRUGA FERIT XHAJKO

tek ish restorant durresi, buze rruge | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 60 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 12/08/2019
30.000 leke

FRESKU

Pa filluar Malorja Teleferikut | 85 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 2+1 e arreduar totalisht me te gjitha paisjet si dhe ato elektroshtepiake cdo gje e re e pabanuar me pare, 85 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Tirana

Botuar më 12/08/2019
53.000,00 euro