Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK LIQENI I THATE

Rruga Kolombo prane Peti Bakery | 70 M2 | 58.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 70m2,plotesisht i mobiluar.Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial ,1 dhome gjumi me krevat tek , 1 ballkon dhe 1 tualet . Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati te pajisur me ashensor .Cmimi:58,000 Leke, 70 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kusht:2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
58.000 leke/muaj

KODRA E DIELLIT

Rruga Bill Klinton | 100 M2 | 450 Euro

MORINA REAL ESTATE jep me qira apartament 2+1+ballkon, 100 M2, 5 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2023
450,00 euro/muaj

ASTIR

Rruga Teodor Keko | 100 M2 | 450 Euro

MORINA REAL ESTATE jep me qira apartament 2+1+bllk, 100 M2, 5 ambjente, kati 8, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/11/2023
450,00 euro/muaj

PORCELAN

Rruga Leandro Zoto prane UET | 80 M2 | 270 Euro

MORINA REAL ESTATE jep me qira hyrje private 2+1, 80 M2, 5 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2023
270,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TEK RRUGA E BOGDANEVE NE TIRANE (ID 42211195)

Rruga e Bogdaneve | 94 M2 | 800 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1+2 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre luksoze, siperfaqe 94 m², kati 9 me ashensor (jo i fundit), Apartamenti eshte i rinovuar me arkitekt, perbehet nga: 2 dhoma gjumi, soxhorno, 2 tualete, orientimi jug-lindje.Cmimi 800 euro, 94 M2, Property ID : 42211195 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
800,00 euro

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

Kompleksi Mateo | 95 M2 | 700 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2+post parkimi , me siperfaqe 95m2,plotesisht i mobiluar.Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial ,1 dhome gjumi me kreveat marinari 1 ballkon dhe 2 tualete Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te pajisur me ashensor Disponon post parkimi. Cmimi:700 Euro, 95 M2, kati 1, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kusht:1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
700,00 euro/muaj

TEK SHALLVARET

Rruga Reshit Collaku , prane Joni Peci | 75 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 75 ??2 i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,1 tualet qendror , 1 dhome gjumi me krevat matrimonial,1 dhome gjumi me krevate teke,1 ballkon .Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati ekzistues .Kusht: 3 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Cmimi:600 euro, 75 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
600,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT TEK KOMPLEKSI CLOVER RESIDENCE, NE TIRANE (ID 41211361)

Ish fusha e aviacionit | 130.5 M2 | 156.600 Euro

Tek Ish Fusha e Aviacionit, prane kompleksit Clover Residence, shitet super apartament 2+1, siperfaqe 130,5 m² (112.5 m²), kati i 1 banim, perfundon ne mars 2024,orientim me diell, ndertim cilesor, planimetri perfekte.Apartamenti organizohet ne : dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.Shitet 156600 euro(1200 Euro m²), 130.5 M2, Property ID : 41211361

Botuar më 29/11/2023
156.600,00 euro

BRRYLI

Rruga Sitki Cico | 70 M2 | 400 Euro

MORINA REAL ESTATE jep me qira apartament 2+1, 70 M2, 5 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2023
400,00 euro/muaj

TEK LIQENI THATE

Rruga Peti prane 3 Fish Market | 80 M2 | 550 Euro

Tek Liqeni Thate ,Rruga Peti prane 3 Fish Market jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 80??2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin 3-te te nje pallati te pajisur me ashensor .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Cmimi: 550 Euro, 80 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
550,00 euro/muaj
)