Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. ALEKSANDER MOISIU

prane Restorant Molla | 160 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 160 M2, kati 4, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 15/10/2019
25.000 leke

TEK LIQENI ARTIFICIAL BUZE

pallati ngjitur me ish Conadin, rruge perballe Farit | 105 M2 | 106.000 Euro

Shitet 2+1, 105 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, dritare plastike sistem kapot. Me hipoteke

Botuar më 15/10/2019
106.000,00 euro

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK, RRUGA BILAL SINA

Tek kopshti zoologjik, rruga Bilal Sina | 96 M2 | 400 Euro

Tek kopshti zoologjik, rruga Bilal Sina jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni me pamje nga liqeni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803., 96 M2, 1 banjo

Botuar më 15/10/2019
400,00 euro

LIDHJA E PRIZERENIT

prane Gardes | 112 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera 2+1 + parkim (25.5M), 112 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, I pajisur me chiller. Ne cmimin e qerase perfshihen dhe taksat

Botuar më 15/10/2019
1.000,00 euro/muaj

TEK KIKA

Jepet me qera 2+1 | 85 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1 tek Kika, i arreduar ne menyre bashkohore, moderne me parket, me pamje fantastike, pallat i Ri me ashensor., 85 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Tek Kika - REAL HOME

Botuar më 15/10/2019
450,00 euro

TEK SHKOLLA E BASHKUAR

tek Shkolla e Bashkuar | 100 M2 | 80.000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek Shkolla e Bashkuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje me kuzhine, tualet, korridor, dhe ballkon. Kubatura eshte shume e rregullt dhe orientimi nga lindja. Pamaj nga ballkoni eshte panoramike me horizont te lire nga Mali i Dajtit. Disponon Certifikate pronesie. Per me shume informacion kontaktoni Visa, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 15/10/2019
80.000,00 euro

LIQENI

prane Kopshtit Botanik | 112 M2 | 119.000 Euro

Shitet apartament 2+1, i mobiluar me te gjitha mobiliet bashkohore, ne pallat te ri,orjentim jug- lindje , ndricim natyral, me hipoteke, 112 M2, 4 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 15/10/2019
119.000,00 euro

KAFJA E RREMES,

shitet | 92 M2 | 4.400.000 Leke

2+1, 92 M2, kati 5, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke

Botuar më 15/10/2019
4.400.000 leke

RR. "KOMUNA PARISIT"

p.4, shk.1, ap.5, ngjitur me kliniken Austriake | 86 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 2+1+aneks+banjo+dhome tharje, 86 M2, bosh

Botuar më 15/10/2019
28.000 leke

RRUGA DON BOSKO

Jepet me qera | 116 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament pallat i ri super mobilim ,gjithcka e re,3 kondicioner, te gjitha elektroshtepiaket te reja moderne, 116 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 15/10/2019
320,00 euro
)