Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR.E KAVAJES

ARLIS 21 | 127 M2 | 171.000 Euro

Te Arlis 21 ne nje nga komplekset me te mira ne zone,ndertim i V.2020-2021.Shitet apartament 2+1 me sip.127m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 3.Organizohet ne sallon ndenje dhe ambient gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete,ballkon.Orientim Jug.Eshte investim ideal.Kompleksi dhe apartamenti kane punime cilesore,me fasad te ventiluar,termoizolim,vetrata me dopio xham termik,sisteme hidraulike,etj., 127 M2

Botuar më 17/10/2021
171.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E KOMUNES SE PARISIT PRANE KOPMLEKSIT KIKA 2 NE TIRANE (ID 4121482)

Komuna Parisit, prane Kika 2 | 111.5 M2 | 167.250 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 111.5 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 6 me ashensor (jo i fundit), 2 tualete,koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi me diell., 111.5 M2, Property ID :4121482 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
167.250,00 euro

LIQENI I THATE

LIQENI I THATE | 105 M2 | 131.250 Euro

Shitet apartament 2+1 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes,te Liqeni Thate.Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri te sapondertuar dhe te mireadministratuar. Organizohet:sallon ndenje dhe gatimi,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1ballkon.Ballkoni ofron nje pamje fantastike te Liqenit te Thate dhe te Liqenit Artificial.Sip, 105 M2, 3 ambjente, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Zona te ofron qetesi,ajrin e paster,gjelberimin dhe te gjitha facilitetet per nje jetese komode.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Botuar më 17/10/2021
131.250,00 euro

RR.E KOSOVAREVE

RR.E KOSOVAREVE | 97.7 M2 | 175.800 Euro

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes te Rr.e Kosovareve.Shitet apartament 2+1 me sip.97.7 m2.Apartamenti organizohet ne nje strukture perfekte.Sallon ndenje dhe ambient gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon.Vendodhje perfekte ne korner.Kompleks i ri sipas standarteve Europiane.Nivel i larte ndertimi dhe sigurie.Sip, 97.7 M2, gjendja: e re, Eshte investim ideal per nje jetese te qete si dhe te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Botuar më 17/10/2021
175.800,00 euro

RR.E KOSOVAREVE

RR.E KOSOVAREVE | 73.23 M2 | 131.800 Euro

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes te Rr.e Kosovareve.Shitet apartament 1+1 me sip.73.23 m2.Apartamenti organizohet ne nje strukture perfekte.Sallon ndenje dhe ambient gatimi,1 dhome gjumi,1 tualet,1 ballkon.Vendodhje perfekte ne korner.Kompleks i ri sipas standarteve Europiane.Nivel i larte ndertimi dhe sigurie.Sip, 73.23 M2, gjendja: e re, Eshte investim ideal per nje jetese te qete si dhe te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Botuar më 17/10/2021
131.800,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA TE 21 DHJETORI PRANE MONDIAL NE TIRANE (ID 42211184)

Rr. Frosina Plaku, 21 Dhjetori, afer Mondalit | 140 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne, siperfaqe 140 m², hyrja eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon se bashku me guzhinen, 2 tualete, 4 ballkone te veshura me vetrata dhe grila te cilat daljet e tyre jane nga dhomat, hyrja eshte e shtruar me parket, kat i 5 me ashensor, orientimi eshte me diell.Jepet me qera 500 Euro., 140 M2, Property ID : 42211184 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
500,00 euro

KOMPLEKSI PANORAMA

Bulevardi Zogu I | 96 M2 | 115.000 Euro

Apartament 2+1 ne Shitje te Kompleksi Panorama. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka dokument te rregullt hipotekor., 96 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 17/10/2021
115.000,00 euro

RR. E KAVAJES

ARLIS 21 | 121 M2 | 165.000 Euro

Te Arlis 21 ne nje nga komplekset me te mira ne zone,ndertim i V.2020-2021.Shitet apartament 2+1 me sip.121m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 4.Organizohet ne sallon ndenje dhe ambient gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete,ballkon.Orientim Jug.Eshte investim ideal.Kompleksi dhe apartamenti kane punime cilesore,me fasad te ventiluar,termoizolim,vetrata me dopio xham termik,sisteme hidraulike,etj., 121 M2

Botuar më 17/10/2021
165.000,00 euro

KODRA E DIELLIT, FONDACIONI ELEONOR

Kodra e Diellit, Fondacioni Eleonor | 116 M2 | 108.000 Euro

Prane Kodres se Diellit, Fondacioni Eleonor shesim apartament 2+1+2 !!Apartamenti ndodhet ne katin e 2 me siperfaqe 116 m2 dhe organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor!, 116 M2

Botuar më 17/10/2021
108.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT NE RRUGEN NIKOLLA TUPE NE TIRANE (ID 4221825 )

Bllok, rruga Nikolla Tupe | 120 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 120 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 6 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell,, 120 M2, Property ID : 4221825 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
600,00 euro
)