Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK BULEVARDI I RI, NE NJE NGA KOMPLEKSET MULTI- FUNKSIONALE NE PROCES PERFUNDIMTAR NDERTIMI

Tek Bulevardi i Ri, Rruga Korabi, ne kompleks banimi e sherbimesh, shitet apartament 2+1+2, 154,000 Euro | 118.61 M2 | 154.000 Euro

Shitet apartament me siperfaqe totale 118.61 m². Siperfaqja e banimit prej 102.60 m² eshte e organizuar ne ambient gatimi, ngrenie dhe ndenje me dalje ne ballkon, 2 tualete ne korridorin nderlidhes me 2 dhomat e gjumit. Cilesia dhe teknologjia e perdorur ne ndertimin e ketij kompleksi eshte e nje standarti shume te larte. Fasada e ventiluar, termoizolim dhe hidroizolim, 118.61 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Siperfaqe te perbashketa : 16.20 m²Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim te pallatit.Perfundon ne Qershor 2024.Na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
154.000,00 euro

RRUGA SOTIR CACI , SHITET APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI ,I MOBILUAR 125,000 €URO

Fresk | 86 M2 | 125.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-re banim te pallatit te pajisur me ashensor dhe ka siperfaqe bruto 86 m² . Apartamenti organizohet nga ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Ofrohet i mobiluar .Siperfaqe bruto : 86m² Orientimi : Jug –Perendim Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ( Me ashensor)Eshte i pajisur me çertifikate pronesie., 86 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Per informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
125.000,00 euro

JEPET SHTEPI PER SHITJE , BANIM NE PALLAT NE NDERTIM 2+1

Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/3JFxHr1BL4fkjyG86 | 100.9 M2 | 100.900 Euro

Zona: QTU / Kashar / Casa ItaliaSiperfaqe Neto: 85.5 m2Siperfaqe BRUTO: 100.9 m2Kati 4Ka Ashensor2 Dhome Gjumi2 Tualet Tualet me AspiratorNe proces HipotekimiPa mobiluarNuk ka kondicionerShtrese e varferProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Jug-LindjeID PIV 11322 - € 100900 ( ), 100.9 M2, kati 04, 02 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 02 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
100.900,00 euro

JEPET SHTEPI PER SHITJE , BANIM NE PALLAT NE NDERTIM 2+1

Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/3JFxHr1BL4fkjyG86 | 87.4 M2 | 87.400 Euro

Zona: QTU / Kashar / Casa ItaliaSiperfaqe Neto: 74.1 m2Siperfaqe BRUTO: 87.4 m2Kati 6Ka Ashensor2 Dhome Gjumi2 Tualet Tualet me AspiratorNe proces HipotekimiPa mobiluarNuk ka kondicionerShtrese e varferProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: LindjeID PIV 11316 - € 87400, 87.4 M2, 3 ambjente, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
87.400,00 euro

JEPET SHTEPI PER SHITJE , BANIM NE PALLAT NE NDERTIM 2+1

zona: QTU / Kashar / Casa ItaliaMe vendndodhje https://maps.app.goo.gl/3JFxHr1BL4fkjyG86 | 87.4 M2 | 87.400 Euro

Siperfaqe Neto: 74.1 m2Siperfaqe BRUTO: 87.4 m2Kati 2Ka Ashensor2 Dhome Gjumi2 Tualet Tualet me AspiratorNe proces HipotekimiPa mobiluarNuk ka kondicionerShtrese e varferProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Veri-LindjeID PIV 11315 - € 87400, 87.4 M2, kati 2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
87.400,00 euro

JEPET SHTEPI PER SHITJE , BANIM NE PALLAT I RI 2+1

zona: QTU / Kashar / Casa ItaliaMe vendndodhje https://maps.app.goo.gl/3JFxHr1BL4fkjyG86 | 87.3 M2 | 87.300 Euro

Siperfaqe Neto: 74 m2Siperfaqe BRUTO: 87.3 m2Kati 4Ka Ashensor2 Dhome Gjumi2 Tualet Tualet me AspiratorNe proces HipotekimiPa mobiluarNuk ka kondicionerShtrese e varferProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verand: Orientimi: Veri-LindjeID PIV 11314 - € 87300, 87.3 M2, kati 4, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
87.300,00 euro

RR. “GJERGJ ARANITI 5”, SARANDË

Rr. “Gjergj Araniti 5”, Sarandë | 105 M2 | 90.000 Euro

Apartament per shitje ne Rr. “Gjergj Araniti 5”, Sarandë. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 105 m2, ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Të dy ballkonet ofrojnë pamje ballore të detit. Apartamenti eshte i mobiluar, me certifikate pronesie. Shitet 90000 Euro., 105 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
90.000,00 euro

RRUGA XHANFIZE KEKO , SHITET APARTAMENT 2+1+BALLKON, 84,000 EURO

Ne zonen e Varrit te Bamit | 72 M2 | 84.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 72 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 2 dhoma gjumi , 1tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati ekzistues.Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.Disponon çertifikate pronesie, 72 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
84.000,00 euro

JEPET SHTEPI PER SHITJE , BANIM NE PALLAT NE NDERTIM 2+1 ID PIV 11324

Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/3JFxHr1BL4fkjyG86 | 85.9 M2 | 85.900 Euro

Zona: QTU / Kashar / Casa ItaliaSiperfaqe Neto: 72.8 m2Siperfaqe BRUTO: 85.9 m2Kati 7Ka Ashensor2 Dhome Gjumi2 Tualet Tualet me AspiratorNe proces HipotekimiPa mobiluarNuk ka kondicionerShtrese e varferProna nuk ka parking te perfshireNuk ka ballkonNuk ka verand Orientimi: LindjeID PIV 11324 - € 85900, 85.9 M2, kati 07, 02 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 02 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
85.900,00 euro

JEPET SHTEPI PER SHITJE , BANIM NE PALLAT NE NDERTIM 2+1

zona: QTU / Kashar / Casa ItaliaMe vendndodhje https://maps.app.goo.gl/3JFxHr1BL4fkjyG86 | 85.600 M2 | 85.600 Euro

Siperfaqe Neto: 72.5 m2Siperfaqe BRUTO: 85.6 m2Kati 4Ka Ashensor2 Dhome Gjumi2 Tualet Tualet me AspiratorNe proces HipotekimiPa mobiluarNuk ka kondicionerShtrese e varferProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Jug-LindjeID PIV 11312 - € 85600, 85.600 M2, kati 04, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
85.600,00 euro
)