Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

INXHINIERIA E NDERTIMIT.

Prane Konvikteve te vajzave. | 65 M2 | 25.000 Leke

Prane Inxhinierise se Ndertimit jepet me qera kati i pare i nje vile. Ka nje siperfaqe prej 65M2 dhe ambjentet i kane shume te mirorganizuara. Eshte e mobiluar, i ka te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket funksionale. Preferohen vajza studente. Sip, 65 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 30/11/2020
25.000 leke/muaj

TEK FRESKU

RR.MUHAMED DELIU tek UKT | 110 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera ap 2+1, 110 M2, kati 6, i mobiluar

Botuar më 30/11/2020
27.000 leke/muaj

RRUGA E BARRIKADAVE.

Prane Shkolles "Lidhja e Prizrenit! | 125 M2 | 330 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, te Rruga e Barrikadave prane Shkolles "Lidhja e Prizrenit".Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125M2, dhe ka ambjente shume te mirorganizuara dhe hapesira shume te bollshme. Ka mobilim shume te mire. Ndodhet ne pallat te ri me ashensor. Sip, 125 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Lirohet ne fund te muajit. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Botuar më 30/11/2020
330,00 euro/muaj

DON BOSKO

Kompleksi "Panorama" | 70 M2 | 270 Euro

Ne Don Bosko, prane Kompleksit Panorama jepet me qera apartament 1+1. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete, pallat i ri. Ka mobilim shume te mire, ambjentet i ka shume te mirorganizuara. Sip, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Botuar më 30/11/2020
270,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT

Prane Dumrea | 70 M2 | 320 Euro

Jepet apartament me qera 1+1, 70 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/11/2020
320,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Prane Kompleksit " Kika " | 280 M2 | 308.000 Euro

Shitet apartament 4+1 te Komuna e Parisit . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi i shitjes eshte 1100€/m2, 280 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/11/2020
308.000,00 euro

ZOGU I ZI

Prane Ring Center | 65 M2 | 280 Euro

Jepet me qera nje apartament 1+1 tek Ring Center. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e katert. Pallat i ri. I mobiluar. Sip., 65 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me teper informacion na kontaktoni

Botuar më 30/11/2020
280,00 euro/muaj

PRANE KRISTAL CENTER

Tirane | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1 me mobilim bashkohore, ne zone te qete, pallati eshte me ashensore dhe i ri, 65 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 30/11/2020
300,00 euro/muaj

BLLOK.

Prane Juvenilja. | 65 M2 | 250 Euro

Jepet super apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, prane restorant "Juvenilja". Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e katert, pallat i ri pa ashensor. Ka mobilim shume te mire. Ambjentet i ka shume te mirorganizuara. Sip, 65 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes dhe me te kerkuara. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Botuar më 30/11/2020
250,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT.

Kodra e Diellit. | 102 M2 | 400 Euro

Jepet me qera super apartament 2+1 te Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete, pallat i ri. Mobilohet sipas deshires. Sip, 102 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Botuar më 30/11/2020
400,00 euro/muaj
)