Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK KOMPLEKSI PANORAMA NE TIRANE (ID 4221829)

Kompleksi Panorama | 70 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 70 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 8 me ashensor, kondicioner, tualete,orientim me diell,Jepet me qera 550 euro, 70 M2, Property ID : 4221829 www.dreamalbania.al

Botuar më 21/03/2023
550,00 euro

RRUGA E DIBRËS - TIRANË

Ofrojmë me qera 2+1+2 Apartament ne pallar ri me ashensor | 100 M2 | 430 Euro

Prane me Spitalin Francez, 100 M2, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 21/03/2023
430,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK RRUGA E KAVAJES, PRANE PROPER PIZZA NE TIRANE (ID 42214377)

Rruga e Kavajes, prane Proper Pizza | 132 M2 | 700 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar ne menyre moderne , siperfaqe 132 m², kati 2 ne nje pallat te ri me ashensor. Organizohet ne nje sogiorno te madhe, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor shperndares te dhomave dhe ballkon. Cdo dhome eshte e shtruar me parket. Preferohen kliente te huaj. Jepet me qera 700 euro., 132 M2, Property ID : 42214377 www.dreamalbania

Botuar më 21/03/2023
700,00 euro

JEPET PER QERA APARTAMENT 2+1 TEK BULEVARDI ZOGU 1

Bulevardi Zogu i 1 | 85 M2 | 500 Euro

Jepet per qera apartament 2+1 tek Bulevardi zogu 1. Ndodhet ne kat te 14 te nje pallati me ashensor i vitit 2005., 85 M2, kati 14, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/03/2023
500,00 euro/muaj

LAPRAKE

prane Kupoles | 70 M2 | 400 Euro

Laprake jepet me qera apartament 2+1 , 70 m², I mobiluar ne menyre bashkekohore . Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie , 2 dhoma gjumi, 1 tualet ,1 ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin 3-te te nje pallati ekzistues pa ashensor .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. Çmimi : 400 €uro, 70 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 400 €uro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 21/03/2023
400,00 euro/muaj

RRUGA DIBRES

prane Viles Gold | 100 M2 | 500 Euro

Rruga Dibres , , jepet me qera apartament 2+1, 100m2 i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie , 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon.. Apartamenti ndodhet ne katin 4-et te nje pallati te pajisur me ashensor.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi: 500 €uro, 100 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 500 €uroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 21/03/2023
500,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1 , ADRESA: LAPRAKE,PALLATI KMY. ME 2 ASHENSOR

Laprake,Pallati KMY. | 110 M2 | 93.500 Euro

Shitet Apartament 2+1 , Adresa: LaprakePallati KMY Kati 3 me 2 Ashensore Siperfaqja : 110 m2Mobilimi : I MobiluarDisponon 1 ballkon, 1 tualetCmimi : 850 euro / m2, 110 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/03/2023
850,00 euro/m²

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK REZIDENCA GARDEN TURDIU NE FUSHEN E AVIACIONIT NE TIRANE (ID 41211134)

Rezidenca Garden Turdiu ne Fushen e Aviacionit | 113.07 M2 | 125.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me kontrate porosie(ne proces hipotekimi) , me siperfaqe 113.07 m²(101.68m² neto) , kati 4 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti shitet bosh, i shtruar me parket. Organizohet ne sogiorno te madhe , ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Korridor shperndares te dhomave. Orientimi me diell. Shitet 125.000 euro., 113.07 M2, Property ID : 41211134 www.dreamalbania.al

Botuar më 21/03/2023
125.000,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

prane ish UET-se | 100 M2 | 550 Euro

Apartament 2+1 me qira, 100 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 ballkon, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/03/2023
550,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 - NE BULEVARDIN KRYESOR, DURRES! ID: BILLION2590

ne Durres | 130 M2 | 500 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar.Zona eshte nje nga me te preferuarat per banim per shkak te afersise me detin por edhe me te gjitha fasilitetet per te bere nje jetese sa me komode. Gjithashtu ofrohet mundesia te perdoret si zyre., 130 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr.tel +355692033500!

Botuar më 21/03/2023
500,00 euro/muaj
)