Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAPRAKE

Rr. "Vangjel Noti" | 90 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, e kompletuar, kati II. Uje dhe drita 24h

Botuar më 18/02/2020
16.000 leke

RRUGA MEDAR SHTYLLA KOMUNA E PARISIT

Rruga Medar Shtylla Komuna e Parisit | 146 M2 | 146.000 Euro

146 M2, kati 7, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Mundesi financimi me nje parapagese prej 44.000 euro dhe me pas 520 euro ne muaj

Botuar më 18/02/2020
146.000,00 euro

YZBERISHT

Prane Eco Market | 90 M2 | 65.000 Euro

90 M2, kati 8, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Mundesi financimi me nje parapagese prej 19.500 euro dhe me pas 230 euro ne muaj

Botuar më 18/02/2020
65.000,00 euro

LIQENI I THATE

Liqeni i thate | 80 M2 | 64.000 Euro

80 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 18/02/2020
64.000,00 euro

RRUGA KARL GEGA

prane stacionit te trenit | 103 M2 | 75.000 Euro

103 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire, Mundesi financimi me nje parapagese prej 23.000 euro dhe me pas 260 euro ne muaj

Botuar më 18/02/2020
75.000,00 euro

OXHAKU PRANE XHAMISE XHURA

prane Xhamise Xhura | 73 M2 | 67.000 Euro

73 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, vendparkim, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Mundesi financimi me nje parapagese prej 20.400 euro dhe me pas 240 euro ne muaj

Botuar më 18/02/2020
67.000,00 euro

RRUGA 5 MAJI PALLATET JESHILE

pallatet jeshile | 68 M2 | 55.000 Euro

68 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Mundesi financimi me nje parapagese prej 16.500 euro dhe me pas 195 euro ne muaj

Botuar më 18/02/2020
55.000,00 euro

ASTIR SIPER ALPHA BANK

Astir siper Alpha Bank | 87 M2 | 72.000 Euro

87 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Mundesi financimi me nje parapagese prej 21.700 euro dhe me pas 250 euro ne muaj

Botuar më 18/02/2020
72.000,00 euro

RRUGA BARRIKADAVE

Perballe shkolles Lidhja e Prizrenit | 75 M2 | 72.000 Euro

75 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Buz rruge Mundesi financimi me nje parapagese prej 22.000 euro dhe me pas 255 euro ne muaj

Botuar më 18/02/2020
72.000,00 euro

ANA RESIDENCE QYTET STUDENTI

qytet studenti | 60 M2 | 63.000 Euro

60 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Mundesi financimi me nje parapagese prej 19.000 euro dhe me pas 220 euro ne muaj

Botuar më 18/02/2020
63.000,00 euro
)