Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “KOMUNA PARISIT”,

tek Lulishtja, ne godine 6-kateshe | 35 M2 | 12.000 Leke

Jepen me qera dhoma vetem per vajza, sip. e seciles dhome, 35 M2, te kompletuara dhe te pershtatshme per 2 deri ne 3 persona. Arrredim teper komod, kuzhine me vehte, paisje elektroshtepiake, me tualet secila dhome. Çmimi per secilen vajze

Botuar më 31/05/2020
12.000 leke/person

RR. “ELBASANIT”, NE KRAH TE DEGES SE THESARIT,

pallati Viero, | 45 M2 | 320 Euro

Jepet me qera ambient njesi biznesi, me sip, 45 M2, I rregulluar dhe m biluar me arkiktet. Arredim bashkohor, tualet, kondicioner. Me 4 poste pune. Jepet per zyra ose biznes tjeter privat

Botuar më 31/05/2020
320,00 euro

RR. “JORDAN MISJA”,

Uniza Dinamo e Re | 100 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2, lartesia 3m, me tualet, ambient totalisht i rregulluar, sistem elektrik, linje 3-fazore. Çmimi

Botuar më 31/05/2020
23.000 leke

RR. KOMUNA E PARISIT

prane Kompleksit Dinamo | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 70 M2, vendparkim, i mobiluar, e shtruar me parket, me kondicioner, internet, ballkon dhe oborr

Botuar më 31/05/2020
350,00 euro

OKAZION!!!! RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 120.000 Euro

Shitet 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne kushte bashkekohore, pozicion jugu. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 31/05/2020
120.000,00 euro

RRUGA KRISTO FLOQI

perballe UET | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament, 60 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 30/05/2020
25.000 leke

GJIMNAZI QEMAL STAFA

mbapa ambasades | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet 2+1, 90 M2, kati 6, i mobiluar, te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp

Botuar më 30/05/2020
25.000 leke/muaj

TEK KAPE

mbas gjimnazit Besnik Sykja | 91 M2 | 500 Euro

Jepet me qera dyqan, 91 M2, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 30/05/2020
500,00 euro

KRISTAL CENTER

stacioni kristalit | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera kati i 1 i nje vile dy kateshe, 100 M2, 1 banjo, i mobiluar, me vend parkimi

Botuar më 30/05/2020
25.000 leke/muaj

JEPET SUPER AP 1+1 RR ELBASANIT

pran Liceut | 75 M2 | 400 Euro

Jepet Apartmant 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , tualet dhe me pozicion shume te mire, 75 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2020
400,00 euro/muaj
)